پیام خوزستان

آخرين مطالب

آئین تکریم و معارفه مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان برگزار شد فرهنگي

آئین تکریم و معارفه مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان برگزار شد

  بزرگنمايي:

پیام خوزستان -
صبح امروز دوشنبه ( هفتم آبان ‎ ماه 97) مراسم معارفه و تکریم مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با حضور مدیرکل هماهنگی امور استان ‎ ها و مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه سازمان میراث فرهنگی در اهواز برگزار شد.
به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، در این مراسم با ابلاغ حکمی از سوی دکتر علی‎اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، سیدحکمت‎اله موسوی به عنوان سرپرست اداره‎کل میراث فرهنگی استان خوزستان منصوب و از تلاش‌های علیرضا ایزدی مدیرکل پیشین این اداره‎کل تشکر و قدردانی شد.
سیدمحسن دلبری مدیرکل هماهنگی امور استان‎های سازمان میراث فرهنگی در این مراسم طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات علیرضا ایزدی، حضور سیدحکمت‌‎اله موسوی را به عنوان یکی از مدیران درون‎سازمانی این اداره‌‎کل تبریک گفت و تصریح کرد: قطعاً برگزاری این‎گونه مراسم و مناسبت‌ها نه به عنوان مراسم تودیع و معارفه بلکه به نوعی جابجایی مسئولیت‎ها است.
او با بیان این‎که ایزدی در دوره مسئولیت خود در استان از هیچ کوششی در راستای پیشبرد اهداف سازمان دریغ نکرد افزود: زمانی که بنا بر انتخاب آقای ایزدی به عنوان مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان شد، او همه چیز را به سازمان واگذار کرد و اینک نیز که احساس‎مان بر این بود که به زحمات وی در استان مرکزی نیاز است بار دیگر او تبعیت کرد که این نشانه شخصیت والا و روحیه خدمتگزاری وی است.
مدیرکل هماهنگی امور استان‎های سازمان میراث فرهنگی در ادامه ضمن تبریک به سیدحکمت‎اله موسوی در سمت سرپرستی اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان اظهار کرد: آقای موسوی از بدنه اداره کل و به نوعی فرزند میراث فرهنگی است و همچنین از دانش لازم برخوردار است.
او با تأکید بر استفاده از ظرفیت‎های درون سازمانی عنوان کرد: رویکرد سازمان، شناسایی نیروهای مستعد درون سازمان و ارتقاء آن‎ها است؛ بنابراین موفقیت آقای موسوی به معنای موفقیت ظرفیت‎های درون سازمان است.
دلبری در پایان، تعامل بیشتر با نمایندگان مجلس و مقامات عالی استان را از موسوی خواستار شد و گفت: انتظار ما از آقای موسوی این است که این روند عالی را متعالی سازد و با هم‎افزایی و وفاق در راستای تقویت بدنه سازمان گام بردارد.
همچنین علی حاجی‎شیزری مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه سازمان میراث فرهنگی کشور نیز در این آئین ضمن تبریک به سیدحکمت‎اله موسوی و آرزوی موفقیت برای علی‎رضا ایزدی در منصب جدید اظهار کرد: انتخاب ایزدی و موسوی، حاوی یک پیام مثبت است و آن این است که نگاه به درون سازمان، نگاه خوبی است و موفقیت این مدیران باعث اعتماد سازمان به افراد درون آن می‎شود.
او در ادامه با اشاره به شرایط ویژه اقتصادی کشور خطاب به سرپرست جدید میراث فرهنگی خوزستان گفت: لازم است به حقوق، مزایا و رفاهیات پرسنل توجه ویژه شود و در بُعد آموزش نیز به صورت کاربردی عمل شود تا برای همکاران اثرگذاری بیشتری داشته شود.
مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه سازمان میراث فرهنگی کشور خطاب به سیدحکمت‎اله موسوی با بیان این‎که درب اتاقتان باید به روی همکاران باز باشد و صدای آن‎ها را بشنوید بر اخلاق محور بودن یک مدیر تأکید کرد و فعال‎سازی شوراهای مشورتی را در راستای پیشرفت سازمان خواستار شد.
در ادامه سیدحکمت‎اله موسوی سرپرست اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان نیز در این آئین با تسلیت ایام صفر عنوان کرد: همه ما اعضای اداره‎کل میراث فرهنگی استان، یک دوره هشت ماهه را در خدمت آقای ایزدی بودیم و توصیف اخلاق، منش و مدیریت وی کاری بس دشوار است. ما مفتخر هستیم که این دوره را در معیت وی گذراندیم و از او اخلاق و منش را فرا گرفتیم.
او بیان کرد: امیدوارم همکاران به بنده اعتماد لازم را داشته باشند تا بتوانیم در کنار یکدیگر گام‎های مثبتی در راستای اهداف سازمان و اداره‎کل برداریم.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی خوزستان تاکید کرد: برنامه محوری اساس کار ما است اما فراتر از آن، قدرت اجرایی شدن برنامه ها و نیروی اجرایی مورد نیاز آن است که تحقق این امر توسط پرسنل زحمتکش اداره کل مقدور است و از این رو ضروری است این افراد تقویت شوند تا بتوان از ظرفیت آن ها بیشتر استفاده کرد.
علیرضا ایزدی مدیرکل سابق میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان نیز در این آئین ضمن تشکر و قدردانی از زحمات یکایک کارکنان اداره‎کل به برخی از اهم اقدامات انجام‎شده در طول دوران مسئولیتش در اداره‎کل میراث فرهنگی استان خوزستان اشاره و بر مشارکت فعال، خلاقانه و دلسوزانه در ادامه مسیر اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان تأکید و ابراز امیدواری کرد؛ با همکاری، تعامل و دلسوزی شاهد رشد و ارتقای میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و ادارات تابعه باشیم.
او خطاب به مجموعه اداره‎کل میراث فرهنگی استان افزود: با آقای موسوی همکاری کنید تا روزهای خوبی از ارزشمندترین کارها در حفاظت از میراث فرهنگی استان داشته باشیم و از تک‎تک فعالان حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دستگاه‌های مختلف نیز استدعا دارم که میراث فرهنگی را تنها نگذارند.
درخور ذکر است، در پایان این مراسم حکم انتصاب سرپرست اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان به سیدحکمت‎اله موسوی اعطاء و با اهدای لوح تقدیر و هدیه از تلاش‎های علیرضا ایزدی تشکر و قدردانی شد.
انتهای پیام

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

گردشگران خارجی از اماکن تاریخی ایذه دیدن کردند

خبرنگاران رسانه ها به مناطق سیل زده اعزام می شوند

بازگشت ساعت شروع به کار مدارس اهواز به حالت عادی

چهره اثرتاریخی بندمیزان در شوشتر نمایان شد

دومین گروه مهندسان ارزیاب نوسازی مدارس راهی خوزستان شد

مدارس شادگان در نوبت عصر دوشنبه تعطیل شدند

بخشی از مشکل اهالی رسانه خودشان هستند

500 چشمه فصلی و دائمی در شهرستان اندیکا پرآب شد

تعیین عامل تطبیق و استانداردسازی کیفیت خدمات تأسیسات گردشگری در خوزستان

قاسم آهنین‌جان با فروش کتابخانه شخصی خود به سیل‌زدگان خوزستان کمک می‌کند

دوره تغییر کارکرد رسانه‌ها فرارسیده/چرا مردم روزنامه نمی‌خرند؟

وفاداری مردم به آرمان های انقلاب در سیل اخیر بار دیگر نمایان شد

انجمن ادبی کودک ونوجوان گتونددر زادروزقیصرامین پورگشایش یافت

مدارس آبادان، خرمشهر و شادگان در نوبت صبح دوشنبه تعطیل شدند

منتظران منجی در اهواز میلاد ولیعصر (عج) را جشن گرفتند

مدارس آبادان، خرمشهر و شادگان در نوبت صبح دوشنبه تعطیل شدند

بسته کتاب و اسباب بازی ازتهران برای کودکان خوزستان ارسال شد

هنوز زمان بازگشایی مدارس مناطق درگیر سیلاب مشخص نشده است

بازگشایی مدارس مناطق سیل زده باتوجه با شرایط هر منطقه است

بارندگی به 73 بنای تاریخی دزفول خسارت زد

با فروکش کردن سیل، سیل‌زدگان از مُد نیفتند

کاروان مهر تئاتر خوزستان به کمک مردم سیل زده شوش رفت

میراث فرهنگی شوشتر خسارتی از سیل ندیده است

دانشگاه در جمع آوری اطلاعات سیل و ثبت مستندات نقش مهمی دارد

15 اقدام فوری برای سلامت دانش‌آموزان سیل‌زده ابلاغ شد

تنها 6 واحد دانشگاه پیام نور تا پایان هفته تعطیل هستند

عین دو؛ ایستاده در سیلاب و فاضلاب

نمایش ‌درمانگران برای کاهش آلام سیل‌زدگان به خوزستان آمدند

جای خالی سلبریتی‌های خانه نشین شده در سیل

هفته نامه صدای شوش مجوز گرفت

کارگروه رسیدگی به امور فرهنگی مناطق سیل‌زده تشکیل می‌شود

برنامه های آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز تغییر کرد

ساعت شروع به کارمدارس ابتدایی اهواز و کارون تغییر کرد

15مدرسه در بخش شعیبیه شوشتر فردا شنبه تعطیل است

مدارس و مراکز آموزش عالی آبادان شنبه تعطیل شدند

آزمون نهایی متوسطه اول درخوزستان امسال متفاوت برگزار می شود

تجهیزات آموزشی دربین مدارس مناطق سیل زده خوزستان توزیع شد

خطر سیلاب فعلاً کوشک حمیدیه را تهدید نمی‎کند

نخستین دوره فراگیر اجراهای نمایش در اندیمشک آغاز شد

آلبوم موسیقی تئاتر «شنیدیدار» کوروش بهراد منتشر شد

انتشار فراخوان کمک‌رسانی «کاروان مهر هنرمندان استان خوزستان» به مردم سیل‌زده

یونسکو در حال بررسی وضعیت میراث جهانی شوشتر پس از سیلاب

کاروان مهر تئاتر خوزستان به کمک مردم سیل‌زده شوش رفت

ارسال کتاب و اسباب‌بازی برای کودکان سیل‌زده خوزستان

رشد 13 درصدی اقامت گردشگران نوروزی در خوزستان

در ضرورت آموزش «خبرنگاری در بحران»

حمیدرضا آذرنگ دبیر جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر شد

سیل حریف سازه‌های آبی ـ تاریخی دزفول نشد

«بند میزان» میزان نیست

همه ظرفیت مجموعه فرهنگ و هنر خوزستان در خدمت سیل‌زدگان