پیام خوزستان

آخرين مطالب

نائب ‌رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی:

ملت ایران همیشه پایدار است سياسي

ملت ایران همیشه پایدار است

  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز- نائب ‌رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: ملت ایران پایدار است و ذلت، خواری و نوکری آمریکا را تحمل نمی کند.

به گزارش خبرنگار مهر ، مهدی چمران ظهر یکشنبه در مراسم راهپیمایی روز 13 آبان اهواز با اشاره به مقاومت امام حسین (ع) برای بقای اسلام و دین، اظهار کرد: امروز باید یزید، شمر، ظلم و استکبار زمان خود و چهره آنها که پشت تبلیغات دروغین و فریبنده پنهان شده است را بشناسیم.
وی افزود: آمریکا شاه را روی کار آورد و تا سال 57 با استکبار بر ایران حکومت کرد؛ شاهی که در خرداد سال 1342 ملت ایران را به خاک و خون کشید و امام راحل را در همین ایام به تبعید فرستاد.
چمران تصریح کرد: آمریکا برای عدم دستیابی به پیروزی انقلاب اسلامی همه توان خود را به کار گرفت ولی ما پیروز شدیم و آمریکا از همان زمان دشمنی خود را با ایران بیشتر کرد.
نائب ‌رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی قومیت‌های داخل کشور را تشویق به تجزیه طلبی کردند و عده ای مزدور را با هدف تجزیه طلبی از آذربایجان و کردستان تا خوزستان سیستان و بلوچستان جذب کردند چون استعمار همیشه در حال تجزیه کشورها است؛ ایران آباد، آزاد، مستقل و توانمند است و با تکیه به نیروهای داخلی و با حمایت مقام معظم رهبری همچنان ایستادگی می کند. آمریکا صدام جانی را واداشت که به مرزهای باز ایران اسلامی که هنوز ارتش را نساخته و سپاه قدرتمند را تشکیل نداده و در گیرودار انقلاب بود، حمله کند.
چمران تصریح کرد: صدام هشت سال با کمک آمریکا، انگلیس، فرانسه و سلاح های روسیه کمونیستی آن زمان موشک ها، هواپیماها، تانک ها و سلاح‌های شیمیایی آلمان به ایران حمله کرد و ایران هشت سال به تنهایی مقابل آنها ایستاده و مقاومت کرد تا با عنایت الهی و با بهای خون شهدا جانبازان آزادگان زنان و مردان مقاوم به پیروزی رسید
وی اظهار کرد: در 200 سال گذشته تاریخ ایران، با هر جنگی آذربایجان، ترکمنستان، افغانستان و پاکستان را از کشور جدا کردند ولی به میمنت پیروزی انقلاب اسلامی ایران و با نعمت خدادادی اعتقادات در مکتب ما امام راحل و شهدا در جنگ هشت ساله حتی یک وجب از خاک ایران جدا نشد و در مقابل سلامت ایران در دنیا چنان پیچید که آمریکا هنوز هم علیه ما نقشه چینی، توطئه ورزی و برنامه ریزی می کند تا ایران را از جایگاه خود پایین بکشد چون می داند پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیروزی امت اسلامی است.
نائب ‌رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ادامه داد: صدام به زباله دان تاریخ پیوست و لبنان و یمن بیدار شدند و حزب الله توانمند و متدین در مقابل اسرائیل ایستاد و در جنگ 32 روزه چنان مقاومت کرد که اسرائیل از آرزوی نیل تا فرات امروز فقط نگران حفظ مرزهای خود است.
چمران با بیان اینکه امروز ایران این افتخار را دارد که پشت مرزهای اسرائیل رسیده، بیان کرد: پول امت مسلمان از سوی آل سعود به آمریکا داده می شود و سلاح می خرند و به داعش می دهند تا بر سر مسلمانان بتازند و آنها را بکشند و عراق و سوریه را ویران کنند و در یمن انسان و کودک کشی کند
وی با بیان اینکه سال 1357 در چنین روزی دانش آموزان و دانشجویان به گلوله بسته شدند، تصریح کرد: همواره بعد از امضای تفاهم نامه با آمریکا، تحریم ها بلافاصله شروع شده و اگر استکبار با تبلیغات دروغین قصد ترساندن ایران را دارد و عوامل دروغین آنها در کشور این تبلیغات را تشدید می کنند باید بدانند که ملت ایران پایدار است و ذلت، خواری و نوکری آمریکا را تحمل نمی کند.
نائب ‌رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ادامه داد: ایران فقیر نیست و ثروت های خدادادی و جوانان برومند، دانشمند و متخصص و توانمند داریم و از نظر علمی و تخصصی توانستیم در رتبه های بالا قرار بگیریم.
چمران با بیان اینکه روزهای نخست دفاع مقدس ایران سلاح نداشت، گفت: ما با تفنگ برنو به جنگ عراق می رفتیم و وقتی که سلاح تمام می‌شد با مشت، چوب و سنگ علیه دشمن می‌جنگیدیم همان گونه که امروز فلسطینی ها می جنگند ولی امروز ایران هواپیماهای جنگی و موشک های دورپرواز را خودش می سازد و دشمن خواب موشک‌های ما را می بینند
وی تصریح کرد: به شرط اتحاد همه کشورهای مسلمان، همواره آماده دفاع از ایران و ملت های اسلامی هستیم ؛ کشورهای مسلمان باید با هم باشند و توطئه جدایی ملت‌ها را به خوبی درک کنند.
نائب ‌رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اظهار کرد: دشمنان برای برقرار نشدن دوستی و اتحاد، تبلیغات و تلاش ویژه‌ای دارند ولی ما آن را ایجاد و استکبار جهانی و آمریکا را به زانو در آورده ایم. اسرائیل تلاش می کند که محدوده مرزهای خود را حفظ کند و اگر بخواهد به تنگه هرمز نزدیک شوند باید بداند ارتش و سپاه در این تنگه بیدار آگاه و آماده مبارزه هستند همانگونه که آنها را به اسارت گرفتند و آمریکایی ها مثل کودکان می گریستند.
وی ادامه داد: تحریمی که 13 آبان وعده داده بودند تا ملت ایران را به ستوه آورده و شکست دهند ولی امروز سراسر ایران به میدان آمدند تا نشان دهند همانند روزهای اول انقلاب استکبارستیز هستند.
چمران خاطرنشان کرد: ترور کور اهواز را رقم زدند ولی همه اقوام متحد ایرانی و مسلمان هستند و این اسلام ملیت و اخوت اسلامی را تشدید و دست اقوام را به هم نزدیک تر می کند. همه اقوام در مقابل دشمنان ایستاده و قطعا پیروزی بزرگ را در آغوش خواهیم گرفت.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

برخی مناطق خرمشهر در معرض خطر هستند/ لزوم تقویت سیل بندها

استاندار خوزستان:مطالبات سیل زدگان به صورت جدی پیگیری می‌ شود

خوزستان شناسنامه مقاومت مردم ایران است

استاندار خوزستان: وضعیت در شادگان بحرانی نیست

اقدامات لازم برای جبران خسارات از محل های موجود رافوری آغاز کنید

برای مقابله با سیل نیاز به اقدامات اساسی داریم/پخش سیلاب، اهواز را از سیل نجات داد

مجلس پیگیر خسارات سیل خوزستان است

وزیر کشور برای دلجویی از هموطن خوزستانی دستور داد

فرماندار دشت آزادگان تغییر کرد

رییس جمهوری دستور شناسایی اماکن واقع درحریم رودخانه‌ها را داد

واکنش ایران در قبال آمریکا اقدام متقابل است

اعزام 80 نفر از تیپ یکم تفنگداران دریایی امام حسین (ع) نداجا به خوزستان

سبزپوشانی به نام پاسدار

نفربرهای نیروی زمینی سپاه در حمیدیه و سوسنگرد مستقر هستند

تعامل بین سازمان تبلیغات اسلامی و سپاه پاسداران افزایش می‌یابد

تیپ حضرت مهدی نیروی زمینی سپاه در شمال استان خوزستان مستقر شد

دستگاه‌های حفاری میدان نفتی آزادگان جنوبی عملیاتی هستند

10 گروه جهادی از اندیمشک به مناطق سیل‌زده اعزام شدند

محور اهواز به آبادان مسدود شد

سیلاب 40 هزار میلیارد ریال به خوزستان خسارت وارد کرد

موکب بیت‌الزهرا (س) شهرستان اندیمشک در شهر الوان مستقر شد

208 کیلومتر از راه های عشایری دزفول بر اثر سیلاب آسیب دیدند

وضعیت سفید درخرمشهر/سیل بندها در حال استحکام سازی

تشکیل قرارگاه عملیاتی امداد و نجات در خوزستان

سرعت بالای آب در کارون و نشت سیل بندهای جاده ساحلی

انفجار سیل بندها با هماهنگی دولت صورت گرفته است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مناطق سیل زده خوزستان حضور یافت

نقش رسانه در انعکاس اخبار سیلاب مهم و کلیدی است

خسارت 300 میلیارد تومانی سیل به جاده ها و پل های خوزستان

تدوین ضوابط فنی جدید برای بهسازی راه‌ها

3 مشکل بزرگ شهر اهواز در سیل‌خوزستان

ارتباط زمینی شهرستان کوت عبد الله با اهواز برقرار شد

10 هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد خوزستان از سیل متاثر شدند

استاندار خوزستان: خسارت سیل بهمن 97 تا فردا پرداخت می شود

پیام تبریک استاندارخوزستان به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه

اقدامات مدیریت بحران خوزستان در سیلاب اخیر

234 روستا بر اثر سیل تخلیه شدند

عملکرد کشور در مقابله با سیلاب شاخص جهانی می شود

تخریب وزیران هدف نمایندگان مناطق سیل‌زده نیست

موج سواری رسانه های معاند از سیل در خوزستان** محسن بهاروند

سیل خوزستان باید یک موضوع ملی قلمداد شود

وزیر نیرو راهی استان خوزستان شد

سیل بند دوم شیبان ساخته شد/حرکت سیلاب به سمت هوره

بیمه شدگان سیل‌زده خسارت‌ وارده را به شرکت‌های بیمه‌ اعلام کنند

5 هزار نیروی انتظامی در جریان مقابله با سیل خوزستان مشارکت دارند

مردم بدون نگرانی از سرقت اموال خود شهرها را تخلیه کنند

جامعه فوتبال در کنار سیل زدگان است/جزئیات کمک به سیل‌زدگان

میزان رسوب در شکستن سد دز تأثیری ندارد/سدهای خوزستان بدون مشکل

انجام 229 سورتی پرواز در مناطق سیل‌زده خوزستان

وضعیت سد کرخه پایدار است/ شهروندان به شایعات توجه نکنند