پیام خوزستان

آخرين مطالب

سياسي

خوزستان شناسنامه مقاومت مردم ایران است

پیام خوزستان- نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر خوزستان را شناسنامه مقاومت مردم ایران برشمرد و گفت: تمای لایه های مختلف جامعه برای کمک رسانی به مردم خوزستان کمر همت بسته اند.

اقدامات لازم برای جبران خسارات از محل های موجود رافوری آغاز کنید

پیام خوزستان- رهبر انقلاب اسلامی در پاسخ به درخواست مجوز رئیس‌جمهوری برای برداشت از صندوق توسعه ملی به منظور تأمین بخشی از هزینه‌های ناشی از خسارات سیل های اخیر گفتند: اقدامات لازم برای جبران خسارات از محلهای موجود را به سرعت آغاز کنید.

برای مقابله با سیل نیاز به اقدامات اساسی داریم/پخش سیلاب، اهواز را از سیل نجات داد

پیام خوزستان- استاندار خوزستان با اشاره به آبگیری 90 درصد از تالاب هورالعظیم، گفت: حداقل ارتفاع آب در هورالعظیم 50 سانتیمتر است و هیچ محدودیتی برای ورود آب به تالاب نیست و دور تا دور بسیاری از دکل‌های نفتی مستقر در هورالعظیم آب است.

مجلس پیگیر خسارات سیل خوزستان است

پیام خوزستان- نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جاری شدن سیل در استان خوزستان گفت: رییس مجلس و مجمع نمایندگان خوزستان پیگیر خسارات سیل خوزستان هستند.

فرماندار دشت آزادگان تغییر کرد

پیام خوزستان - اهواز- معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان از انتصاب سرپرست فرمانداری دشت آزادگان خبر داد.

واکنش ایران در قبال آمریکا اقدام متقابل است

پیام خوزستان - آبادان - یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت:قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی از سوی آمریکا واکنش سخت و اقدام متقابل حوزه سیاست خارجی و مجلس شورای اسلامی را به دنبال دارد.

سبزپوشانی به نام پاسدار

پیام خوزستان - نخستین روزهای انقلاب اسلامی بود که با دستور امام خمینی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکیل شد و از آن روز به بعد نقش بی‌بدیلی را در نگهبانی ...

نفربرهای نیروی زمینی سپاه در حمیدیه و سوسنگرد مستقر هستند

پیام خوزستان - اهواز- فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه گفت : نفربرهای نیروی زمینی سپاه در حمیدیه و سوسنگرد مستقر هستند و مشغول امداد رسانی و نجات افراد گرفتار در سیل هستند.

محور اهواز به آبادان مسدود شد

پیام خوزستان - اهواز- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از انسداد محور اهواز آبادان و بالعکس خبر داد.

تشکیل قرارگاه عملیاتی امداد و نجات در خوزستان

پیام خوزستان - اهواز - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: به منظور ارزیابی و پایش وضعیت موجود در مناطق سیل زده خوزستان قرارگاه عملیاتی امداد و نجات در استان تشکیل شد.

انفجار سیل بندها با هماهنگی دولت صورت گرفته است

پیام خوزستان - اهواز-فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه درباره آخرین وضعیت سدهای استان خوزستان گفت: نفجار سیل بندها با هماهنگی دولت صورت گرفته است.

نقش رسانه در انعکاس اخبار سیلاب مهم و کلیدی است

پیام خوزستان - اندیمشک- یک فعال رسانه‌ای، نقش رسانه در انعکاس اخبار و وقایع سیلاب را مهم و کلیدی دانست وگفت: سیلاب به مراتب آثار روانی مخرب‌تر از زلزله دارد و وظیفه رسانه‌ها در کاهش آلام مردم بسیارمهم است.

خسارت 300 میلیارد تومانی سیل به جاده ها و پل های خوزستان

پیام خوزستان - اهواز-مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: از سیلاب دی ماه سال گذشته تا کنون حدود 300 میلیارد تومان به جاده ها و پل های استان خوزستان خسارت وارد شده است.

تدوین ضوابط فنی جدید برای بهسازی راه‌ها

پیام خوزستان - وزیر راه و شهرسازی از اعزام 12 هزار راهدار، راهساز و پیمانکاران به لرستان و خوزستان خبر داد و گفت: تهیه ضوابط فنی جدید برای بهسازی راه‌ها و احداث پل‌های جدید در دستور کار قرار دارد.

3 مشکل بزرگ شهر اهواز در سیل‌خوزستان

پیام خوزستان - مشکل دیگر شهر اهواز آب‌گیر شدن دو جاده ساحلی شهر است که در حاشیه رودخانه بنا شده است. این مشکل هم طبیعتاً ناشی از بالا آمدن رودخانه کارون است.

10 هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد خوزستان از سیل متاثر شدند

پیام خوزستان - اهواز- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: 10 هزار خانواده از جامعه تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان تاکنون بر اثر آبگرفتگی ناشی از سیل متأثر و نقل مکان کردند.

عملکرد کشور در مقابله با سیلاب شاخص جهانی می شود

پیام خوزستان- وزیر نیرو گفت: پس از عبور از شرایط فعلی و ثبت اقدامات انجام شده در بخش های مختلف مهار سیلاب باوجود همه مشکلاتی که برای مردم ایجاد کرد ، عملکرد کشور در برخورد با آن در جهان به عنوان شاخص جهانی شمرده می شود.

تخریب وزیران هدف نمایندگان مناطق سیل‌زده نیست

پیام خوزستان- نماینده مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در مجلس گفت: اگر نمایندگان درباره نقص‌ها از جمله در وزارت نیرو صحبت می‌کنند، این اظهارنظرها به معنای تخریب وزارتخانه نیست بلکه می‌خواهیم برای حل مشکلات گام برداریم.

موج سواری رسانه های معاند از سیل در خوزستان** محسن بهاروند

پیام خوزستان - اهواز- سیل اخیر در استان خوزستان باعث شده تا رسانه های قسم خورده معاند باز کاسه داغ تر از آش شوند و با انتشار اخبار منفی و دروغین و با انحراف ذهن مردم تنها یاس و التهاب را به جامعه القاء کنند.

سیل خوزستان باید یک موضوع ملی قلمداد شود

پیام خوزستان - نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در حاشیه نشست شورای مدیریت بحران بخش شعیبیه ضمن بیان گزارشی از مشاهدات میدانی خود از مناطق سیل زده ...

وزیر نیرو راهی استان خوزستان شد

پیام خوزستان - وزیر نیرو به همراه مدیران عامل شرکت‌های مدیریت منابع آب ایران و آبفای کشور برای رسیدگی به مسائل سیلاب خوزستان راهی این استان شد.

مردم بدون نگرانی از سرقت اموال خود شهرها را تخلیه کنند

پیام خوزستان - اهواز - دادستان عمومی و انقلاب دشت آزادگان با بیان این که تاکنون هیچ گزارش سرقتی از سوی مردم یا نیروی انتظامی اعلام نشده است، گفت: مردم بدون نگرانی از سرقت اموال خود، شهرها را تخلیه کنند.

میزان رسوب در شکستن سد دز تأثیری ندارد/سدهای خوزستان بدون مشکل

پیام خوزستان - اهواز- مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب معاونت مطالعات پایه سازمان آب و برق خوزستان گفت: میزان رسوب تأثیری در شکستن سد دز ندارد وخطری سدهای خوزستان را تهدید نمی کند.

انجام 229 سورتی پرواز در مناطق سیل‌زده خوزستان

پیام خوزستان - اهواز- در هفت روز گذشته 229 پرواز امدادی از آشیانه جمعیت هلال احمر خوزستان به مناطق سیل زده استان برای کمک به آسیب دیدگان انجام شده است.

تصاویری از وضعیت شهر در معرض سیل حمیدیه

پیام خوزستان - در این ویدئو تصاویری از وضعیت امروز حمیدیه می‌بینید، آب به چند متری خانه‌های مردم رسیده و نیاز اصلی تقویت سیل بندها و دژهای مقابله با پیشرفت آب رودخانه است؛ اوضاع در سوسنگرد پایدارتر است.

ارزیابی دقیق خسارت سیلاب/بارندگی دزفول بی سابقه در 70 سال اخیر

پیام خوزستان - دزفول- سرپرست فرمانداری دزفول گفت: تمامی خسارت‌های ناشی از سیلاب در دزفول در راستای پرداخت از سوی دولت به صورت دقیق و کارشناسی ارزیابی خواهند شد؛ بنابراین مردم خسارت دیده نگران نباشند.

716 هزار دانش آموز خوزستانی از سیلاب متأثر شدند

پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: تعداد دانش آموزان مناطق سیل زده استان 716 هزار و 698 نفر بوده و 85 مدرسه تخریب و 160 مدرسه هم تاکنون آسیب دیدند.

538 مدرسه خوزستان بر اثر سیل آسیب دیدند

پیام خوزستان - اهواز- وزیر آموزش و پرورش گفت از آسیب جدی به 538 مدرسه خوزستان در سیلاب اخیر و اسکان دو هزار و 408 خانوار در 207 مدرسه این استان خبر داد.

سد کرخه خسارت‌های سیل خوزستان را کاهش داد

پیام خوزستان - اندیمشک - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: سد کرخه اندیمشک اولین سد ساخته شده در کشور توسط مهندسان و متخصصان کشور بوده و با عملکرد خود از خسارت‌های سیل خوزستان کاست.

تلاش می کنیم سیل‌زدگان زودتر به خانه‌هایشان برگردند

پیام خوزستان- وزیر کشور گفت: با توجه به گرم شدن هوا در خوزستان، امکان زندگی زیر چادر و سکونتگاه های اضطراری سخت تر خواهد شد بنابراین تلاش کنیم، مردم سریعتر به خانه و زندگی خود برگردند.

دیدار سردار سلیمانی با خانواده شهید علی هاشمی

پیام خوزستان - سردار سلیمانی با خانواده شهید علی هاشمی دیدار کرد. به گزارش ایسنا، فرمانده سپاه قدس که برای رسیدگی به وضعیت سیل زدگان به خوزستان آمده است، ...

سیاری: با اتحاد و همدلی از بحران عبور می‌کنیم

پیام خوزستان - فرمانده قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان با اشاره به عبور ملت ایران از تمامی بحران‌ها در چهل سال اخیر، گفت: با اتحاد و همدلی از بحران ...

وزیر کشور وارد خوزستان شد

پیام خوزستان - وزیر کشور برای بازدید هوایی و میدانی از شرایط مناطق تحت تاثیر سیل خوزستان ساعتی پیش وارد استان شد. به گزارش ایسنا منطقه خوزستان، رحمان‌فضلی ...

محور اهواز به آبادان بازگشایی شد

پیام خوزستان - اهواز - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: با تلاش‌های صورت گرفته، محور اهواز- آبادان و بالعکس بازگشایی شد.

مشکلی در تامین آب شرب شهرهای خوزستان وجود ندارد

پیام خوزستان - معاون راهبری و نظارت بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: درحال‌حاضر هیچ‌گونه مشکلی در تامین آب شرب شهرهای استان خوزستان وجود ندارد.

شهر شیبان خوزستان هم دستور تخلیه گرفت

پیام خوزستان - اهواز - به دنبال شکسته شدن سیل بند شهر شیبان در شهرستان باوی، فرمانداری این شهرستان دستور تخلیه شهر شیبان را صادر کرد.

بالگرد امدادی «خانواده داغ‌دیده‌» را به مجلس ختم رساند

پیام خوزستان - خلبان بالگرد امدادی زمانی که دید خانواده داغداری به دلیل مسدود بودن راه نمی‌توانند به مجلس ختم یکی از نزدیکان خود که در سانحه رانندگی فوت کرده‌است بروند، تصمیم گرفت آن‌ها را به مقصد برساند.

فشار رسوبات انباشته بر سد پیر پایدار/دیواره «دز» می‌شکند؟

پیام خوزستان - به گفته عضو هیات علمی مؤسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع کشور، به دلیل اندکی پوشش گیاهی و آبخیزداری در بالادست سدها روسبات زیادی در پی سیل پشت دز انباشته شده که فشار مضاعف بر دیواره سد دارد.

وضعیت شهر اهواز باثبات و پایدار است

پیام خوزستان - اهواز - وزیر کشور وضعیت فعلی شهرستان اهواز به رغم بالا آمدن بی سابقه آب رودخانه کارون را با ثبات و پایدار توصیف کرد.

توزیع یک میلیون لیتر سوخت در مناطق سیل‌زده اهواز

پیام خوزستان - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز از توزیع نزدیک به 900 هزار لیتر سوخت میان مردم و نیروها و تجهیزات امدادی مناطق سیل‌زده اهواز خبر داد.

سدهای خوزستان در پایداری کامل هستند/ خسارت 1200 میلیارد تومان است

پیام خوزستان - مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: هم اکنون سدهای خوزستان در پایداری کاملا هستند و ورودی و خروجی به آن‌ها لحظه به لحظه کنترل می‌شود.

آخرین وضعیت آب‌گرفتگی شهر اهواز/ حجم آب کارون بیشتر نخواهد شد

پیام خوزستان - براساس گزارش خبرنگار حاضر در شهر اهواز، با مدیریت پیش‌روندگی آب در نقاط محدودی از این شهر اکنون وضعیت این شهر درحالت آرامش کامل قرار دارد و اخبار مبنی بر دستور تخلیه شهر بی‌اساس و شایعه است.

بیش از100میلیون تومان کمک به مددجویان کمیته امداد متاثر از سیل

پیام خوزستان - خرمشهر _ رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خرمشهر گفت: کمک هایی نقدی و غیر نقدی به ارزش ریالی 105 میلیون تومان میان مددجویان تحت پوشش کمیته امداد خرمشهر توزیع شده است.

استاندار خوزستان: ظرفیت سد کرخه رو به پایان است

پیام خوزستان- استاندار خوزستان گفت: با توجه به اینکه ورودی سد کرخه کاهش پیدا نکرده یا کاهش قابل توجهی نداشته است، خروجی سد بالا رفته است و ظرفیت سد نیز رو به پایان است. این مساله، شرایط را برای برخی شهرها و روستاهای پایین‌دست سخت کرده است.

وزیر کشور: وضعیت شهر اهواز باثبات و پایدار است

پیام خوزستان- وزیر کشور که به منظور ارزیابی آخرین وضعیت سیلاب در برخی از مناطق استان خوزستان امروز دوشنبه به اهواز سفر کرده است گفت: وضعیت شهر اهواز هیچ‌گونه جای نگرانی ندارد و شرایط پایدار و باثبات است.

ساير مطالب

مدیریت بحران در منطقه «سید عباس» اعمال شود

مسیر خسرج در حمیدیه زیر آب رفت

ابلاغ پرداخت خسارت کشاورزان سیل زده سال 95 به سازمان جهاد کشاورزی

سردار سلیمانی در منزل شهید علی هاشمی حضور یافت

بوشهر معین شهرستان باوی خوزستان شد/ ساخت سیل‌بند و ارائه خدمات

چهارمین هواپیمای حامل کمک های استان البرز وارد اهواز شد

کودکانه هایی که سیل با خود برد/ کلافگی کودکان سیل زده در کمپ ها

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خبر داد: تخلیه 182 روستا در خوزستان در پی سیلاب/ بیش از چهار هزار واحد مسکونی در استان آسیب دیدند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خبر داد: یک فروند بوئینگ 747 ارتش حامل 100 تن کمک به سیل زدگان وارد اهواز شد

تمام امکانات باید برای استان های سیل زده بسیج شود

سرلشکر سلیمانی از مناطق سیل‌زده خوزستان بازدید کرد

جاده شوش-اهواز به زیر آب رفت

گاز روستاهای مسیر الهایی اهواز چند روز قطع است

ارسال یک جایگاه سیار سوخت از منطقه آبادان به پلدختر

احداث سیل بند در تأسیسات آبرسانی روستایی شهرستان کارون

بازدید هوایی سردارپاکپور و سردارغیب پرور از مناطق سیل‌زده خوزستان

خط قرمز آبفا کیفیت آب آشامیدنی در مناطق سیل‌زده خوزستان است

تصاویر هوایی از شهر در معرض سیل سوسنگرد

اولین فیلم از حضور سردار سلیمانی در مناطق سیل‌زده

آمادگی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برای کمک به سیل‌زدگان

توزیع 7250 بطری آب معدنی در روستاهای سیل زده شوشتر

اسکان بیش از 2 هزار نفر از اهالی شهرستان حمیدیه در یگان‌های ارتش

ویدئو دیده نشده از آخرین وضعیت دشت‌های پایین‌دست کرخه

احتمال تمدید تعطیلی مدارس اهواز تا پایان هفته

ارسال دو کیلومتر دیوار بتنی و 35 تن اقلام امدادی به مناطق سیل زده

فعالیت بیش از 1000 نیروی فوریت های پزشکی در مناطق سیل زده خوزستان

شایعه بیماری کودکان اهوازی از آب آلوده/ علوم پزشکی تکذیب کرد

تصاویر هوایی از مناطق سیل‌زده خوزستان

تلاش برای جلوگیری از ورد آب به شهرهای پایین دست کرخه ادامه دارد

تصاویر هوایی از سد کرخه

رانندگان از تردد غیرضروری در محور اهواز - اندیمشک خودداری کنند

251 دکل و پست برق در معرض خطر سیل خوزستان هستند

رییس مجلس شورای اسلامی:باید منبعی جدا از بودجه سال 98 برای جبران خسارت‌های سیل در نظر گرفته شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار:بسیج تمام امکانات برای کمک رسانی به سیل زدگان/50تن کالا از البرز برای کمک به سیل زدگان خوزستان ارسال شد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح :خوزستان نیازمند توجهی در حد پایتخت است

بحرینی مقدم از استمرار خدمات رسانی به سیل زدگان خبرداد/ از آب رسانی و توزیع غذا تا ایجاد اردوگاه و تامین روشنایی و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی

استاندار خوزستان:زیرساخت‌های خوزستان برای حجم آورد آبی آینده فراهم نیست

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از آغاز خدمات رسانی استانداری تهران به مردم سیل سیل زده خوزستان خبرداد

استاندار خوزستان :با وجود هشدارهای مکرر اما هنوز برخی مردم روستاهای درگیر سیل برای تخلیه مقاومت می کنند

خوزستان نیازمند توجهی در حد پایتخت است

مدیرعامل آبفای اهواز برکنار شد

چهار استان به عنوان استان های معین خوزستان انتخاب شدند

ساخت بیش از 6 کیلومتر سیل بند در شهرستان باوی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز تغییر کرد

تعیین اردوگاه های پذیرنده اهالی سوسنگرد، حمیدیه، رفیع و بستان

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران خوزستان در حال برگزاری است

خسارت 948 میلیارد تومانی سیلاب به بخش کشاورزی خوزستان

حضور میدانی بیش از 70نیروی مردمی در مناطق سیل زده خوزستان ولرستان

مردم اهواز پذیرای سیل زدگان دشت آزادگان/استفاده از ظرفیت مساجد

اسکان اضطراری مردم حمیدیه در 4پادگان/ادارات تعطیل شد

سیل بند الوان شوش مقاوم است

شهرهای مسیر کرخه در خطر جدی سیل /بحران فاضلاب در کمین اهواز

همه اقدامات لازم تا رفع مشکلات مردم سیل‌زده با جدیت ادامه یابد

فرمانده سپاه: رهبر معظم انقلاب نگران مردم خوزستان هستند

تمام ظرفیت ها برای کاهش خسارات سیل استفاده شوند

سردار خادم سیدالشهدا: نجات جان مردم اولویت اول ماست/ سوء قصدی در کار نبود

لاریجانی: برای جبران خسارت ناشی از سیل برنامه ریزی شده است

لاریجانی: منابع تامین خسارات سیل در حال برنامه ریزی است

لاریجانی: ساخت سیل بندهای اصولی باید در دستور کار باشد

لاریجانی:روند پرداخت خسارت به سیل زدگان از شنبه آغاز می شود

وزیر کشور وارد خوزستان شد

بانک ها یکسال وام خود از کشاورزان را دریافت نکنند

نمازجمعه در نقاط مختلف خوزستان اقامه شد

حادثه سیل نشان داد آمریکا با مردم ایران دشمنی دارد

استاندار تهران معین خوزستان در کمک به سیل زدگان شد

جهانگیری بر هماهنگی بیشتر برای کاهش خسارت های سیل تاکید کرد

وزیر کشور:حدود 400 هزار نفر در خوزستان در معرض سیل هستند

فرمانده کل سپاه وارد خوزستان شد

احتمال افزایش دبی خروجی سد کرخه

فرمانده کل ارتش از مناطق سیل زده خوزستان بازدید کرد

رییس مجلس از سد کرخه بازدید کرد

باید منبعی جدا از بودجه سال 98 برای جبران خسارت‌های سیل در نظر گرفته شود

کمک‌ها درست به دست مردم برسد/تجاوز به حریم رودخانه‌ها جدی گرفته شود

جهرمی از سد دز بازدید کرد

وزیر ارتباطات از آخرین وضعیت سد کرخه بازدید کرد

مردم در تخلیه روستاها و خانه‌ها همکاری کنند

رضایی: با همکاری می‌توان جلوی بحران را گرفت

لاریجانی فردا به خوزستان می آید

بازدید رییس مجلس از سد دز

بازدید لاریجانی از عملیات استحکام بخشی حاشیه رودخانه دز

مردم نگران جبران خسارت‌های سیل نباشند

لاریجانی: افزایش ارتفاع سد دز جزو اولویت‌ها است

رضایی: مردم از نیروهای ارتش و سپاه انتظار دارند

وزیر کشور به خوزستان می‌آید

نماینده شوشتر: تاکنون تلفات جانی و دامی در شعیبیه نداشته‌ایم

وزیر ارتباطات وارد خوزستان شد

ابلاغ به 5 استان کشور برای کمک‌ به خوزستان

با جلب اعتماد مردم، کمترین آسیب را در سیل خواهیم داشت

وزیر ارتباطات خبر داد: انتقال سایت‌های ارتباطی سیار و اضطراری به خوزستان

سوسنگرد از غرق شدن نجات یافت/تیر رسانه‌های معاند به سنگ خورد

سیلاب همچنان با فشار وارد خوزستان می‌شود/راه‌آهن زیر آب رفت

دستور تخلیه 14 روستای حاشیه کرخه و دز بخش مرکزی اهواز صادر شد

2 کشته و 7 مجروح در تصادف جاده سردشت دزفول

ارسال سریع اقلام مورد نیاز به مناطق سیل زده خوزستان

اجازه ندهیم معاندان از حوادث و بلایای طبیعی سوء استفاده کنند

سقوط یک بیلبورد بر روی یک دستگاه خودرو در آبادان

جاده قدیم خرمشهر به اهواز مسدود شد

لزوم تخلیه روستاهای حاشیه رودخانه کارون و شهر دارخوین

تلاش برای کاهش خسارات سیل در لرستان و خوزستان بطور کامل انجام شود

ایمن سازی انبارهای کالا در بنادر چوئبده و اروندکنار

پخت روزانه 12 هزار غذا برای شعیبیه و پلدختر در موکب اربعین آبادان

ارسال بسته‌های کمکی هلال‌احمر به سیل‌زدگان

6 شهر خوزستان باید به سرعت تخلیه شوند / جوانان در شهر بمانند

سیل‌بندهای رودخانه کارون و دز مستحکم می‌شود

سفر 900 هزار گردشگر به دزفول در ایام نوروز 98

خدمات رسانی تعاون روستایی به روستاهای 11 شهر سیلاب زده خوزستان

امدادرسانی در لرستان/هشدار تخلیه 6 شهر خوزستان/آق‌قلا در بحران

زمان وقوع سیل گلستان نگران خوزستان بودم/ غافلگیر شدیم

شرایط سد کرخه پایدار است

9 شهر خوزستان دستور تخلیه دریافت کرده‌اند/400 هزار نفر درمعرض سیل

احتمال سقوط تیم فوتبال استقلال قوت گرفت

سد بختیاری قابلیت انتقال آب ندارد

راه آهن اندیمشک به اهواز مسدود شد

گزارش تصویری / بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی و استاندار خوزستان از وضعیت سدهای دز و کرخه

گزارش تصویری / نشست ستاد مدیریت بحران استان با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی

به منظور بررسی بحران سیل و آبگرفتگی در خوزستان؛ وزیر کشور وارد استان شد / بازدید هوایی از مناطق درگیر آبگرفتگی

وزیر کشور: هنر مدیریت خطر بزرگی را از سر خوزستان دور کرد

استاندارخوزستان: 6 شهر خوزستان باید به سرعت تخلیه شوند

گفت‌وگوی تلفنی جهانگیری با استانداران خوزستان و لرستان و سرپرست استانداری گلستان

سامانی سخنگوی وزارت کشور خبر داد:استان هاى تهران، اصفهان، فارس و کرمان به عنوان استان هاى معین استان خوزستان تعیین شدند/ امکانات، تجهیزات، ماشین آلات، مواد غذایی این 4 استان امروز به خوزستان ارسال می شود

بحرینی مقدم اعلام کرد:شماره حساب رسمی برای کمک‌ نقدی به سیل زدگان خوزستان

جهانگیری اهواز را به مقصد تهران ترک کرد

معاون اول رییس جمهوری ازنقاط پرخطر رودخانه کارون دیدن کرد

سیاری: ارتش ترمیم سیل بندهای خوزستان را آغاز کرده است

اهالی 11 روستای حمیدیه منازل خود را تخلیه کنند

صدور دستور تخلیه 9 روستا در شهرستان هویزه

سیل بندهای روستاهای زاویه و پیروزی دزفول شکستند

33 پست برق منطقه ای خوزستان در خطر آبگرفتگی

آغاز ارزیابی خسارت منازل در همه مناطق سیل زده

جهانگیری خوزستان را ترک کرد

تأمین امنیت منزل شهروندان در معرض سیل توسط پلیس اندیمشک

پهپادهای ارتش به کمک سیل‌زدگان خوزستان آمدند

احیای تالاب‌ها و مهار ریزگردها خبر خوش سیلاب است

آماده باش در اهواز برای اسکان ساکنان روستاهای بخش اسماعیله اهواز

بازسازی مدارس روستاهای سیل زده خوزستان توسط وزارت آموزش و پرورش

آغاز بارندگی در خوزستان از روز پنجشنبه

لزوم تخلیه روستای درآویزه شهرستان باوی/مردم به جای امن بروند

محورهای خوزستان مشکل تردد ندارند

2 روستای اندیمشک برای پیشگیری از خطر سیلاب تخلیه شدند

نجات فرد سقوط کرده در کارون/مردم از رودخانه فاصله بگیرند

امدادرسانی به 5781 خانوار سیل زده در خوزستان

سپاه امام علی(ع) در حال احداث سیل بند در مناطق سیلاب زده است

مدارس و دانشگاه ها در چند شهر خوزستان تا هفته آینده تعطیل شد

تخلیه مناطق حاشیه رودخانه‌های درحال طغیان خوزستان ضروری است

معاون اول رئیس جمهور جزئیات جبران خسارت های ناشی از سیل را تشریح کرد

تعطیلی مدارس در چند شهر خوزستان در روزهای شنبه تا دوشنبه هفته آینده / آغاز به کار دانشگاه های استان با یک هفته تاخیر

خبر برکناری فرماندار ایذه تکذیب شد

جهانگیری:به مردم قول می دهیم خساراتشان پرداخت شود

سیاری: همه یگان‌های ارتش در خوزستان پای کار هستند

گله‌ها را باید برای بعد از بحران گذاشت / اولویت، کمترین تلفات انسانی در سیلاب باشد