پیام خوزستان

آخرين مطالب

اقتصادي

چند طرح عمرانی در اندیمشک افتتاح شدند

پیام خوزستان - اندیمشک- چند طرح عمرانی شامگاه چهارشنبه در خجسته میلاد حضرت علی (ع) در آئینی با حضور استاندار خوزستان در اندیمشک افتتاح شدند.

طرح های اقتصاد مقاومتی سال 98 با محور معیشت مردم باشند

پیام خوزستان - اهواز- دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی خوزستان پایان فروردین سال آینده را آخرین مهلت دستگاه های اجرایی برای ارائه پروژه های پیشنهادی برای تصویب در این ستاد اعلام کرد و گفت: این پروژه ها باید بر اساس اسناد بالا دستی و به منظور بهبود معیشت مردم و مقابله با تحریم ها ارائه شوند.

بودجه 2 هزار میلیارد ریالی شهرداری آبادان به تصویب شورا رسید

پیام خوزستان - آبادان - شهردار آبادان گفت: شورای اسلامی شهر آبادان بودجه 2 هزار میلیارد ریالی سال 1398 این شهرداری را تصویب کرده و این میزان بودجه برای تائید نهایی به کمیته تطبیق استانداری خوزستان ارجاع شده است.

توزیع 165 تن میوه با نرخ مصوب در آبادان آغاز شد

پیام خوزستان - آبادان - معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری آبادان گفت: توزیع 165 تن میوه ویژه عید نوروز با نرخ مصوب در این شهرستان آغاز شده است.

کارگران اخراجی آزادگان شمالی خواستار بازگشت به کارشان شدند

پیام خوزستان - اهواز- کارگران اخراجی میدان نفتی آزادگان شمالی برای دومین روز متوالی در مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند و در حالی که آخرین روز کاری دستگاه های اجرایی در سال جاری پشت سر گذاشته شد، اما هیچ مقام مسئولی در این خصوص پاسخگو نبوده است.

نرخ طلا و سکه در آستانه عید نوروز

پیام خوزستان - هر اونس طلا امروز، 28 اسفندماه به قیمت یک هزار و 306 دلار در بازارهای جهانی معامله شد که در مقایسه با نرخ هفته گذشته، 10 دلار افزایش داشته ...

43 مجتمع‌ خدمات رفاهی بین راهی در نوروز فعال است

پیام خوزستان - معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: در حال حاضر 43 مجتمع خدمات رفاهی بین راهی فعال در استان وجود دارد که ...

نرخ اقلام پرمصرف در آستانه عید

پیام خوزستان - سازمان صنعت، معدن و تجارت‌ خوزستان قیمت متوسط اقلام پرمصرف خانوار در بازارهای مختلف اهواز در روز 28 اسفند ماه را اعلام کرد. به گزارش ایسنا - ...

پایه حقوق کارگران 400 هزار تومان بیشتر شد

پیام خوزستان- اعضای شورای عالی کار با افزایش 36.5 درصدی حداقل دستمزد کارگران موافقت کرده و پایه حقوق کارگران در سال 98 را 400 هزار تومان افزایش دادند.

سهمیه گوشت و مرغ آبادان متناسب با نیاز این شهرستان نیست

پیام خوزستان- معاون استاندار و فرماندار آبادان سهمیه گوشت و مرغ این شهرستان را متناسب با نیاز این شهرستان ندانست و گفت: از آنجا که آبادان در ایام تعطیلات نوروز میزبان بیش از یک میلیون میهمان نوروزی است انتظار می رود سهمیه مرغ وگوشت بیشتری به این شهرستان اختصاص یابد.

90 سوله کارگاهی در منطقه آزاد اروند احداث می‌شود

پیام خوزستان- معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: یک سرمایه گذار آذربایجانی، 90 سوله کارگاهی را در شهرک صنعتی سازمان منطقه آزاد اروند احداث می‌کند

15 هزار میلیارد ریال در منطقه آزاد اروند سرمایه گذاری شد

پیام خوزستان- معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 15 هزار میلیارد ریال در منطقه آزاد اروند سرمایه گذاری شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از 50 درصد رشد دارد.

توزیع میوه شب عید در ایذه آغاز شد

پیام خوزستان- رئیس اداره تعاون روستایی ایذه گفت: کار توزیع میوه شب عید با نرخ مصوب دولتی و با هدف تنظیم بازار در این شهرستان آغاز شد.

15 هزار میلیارد ریال در منطقه آزاد اروند سرمایه گذاری شد

پیام خوزستان - آبادان - معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 15 هزار میلیارد ریال در منطقه آزاد اروند سرمایه گذاری شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از 50 درصد رشد دارد.

توزیع 102 تن میوه در شوش آغاز شد

پیام خوزستان - دزفول - رییس اداره تعاون روستایی شوش با اشاره به ذخیره سازی 102 میوه شب عید در این شهرستان گفت: توزیع میوه در شهرستان شوش آغاز شده و تا تامین نیاز مردم ادامه دارد.

918.3 میلیمتر بارندگی در حسینیه اندیمشک ثبت شد

پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: بیشترین میزان بارندگی از ابتدای سال آبی جاری(اول مهر) تا 27 اسفند، به میزان 918.3 میلیمتر در حسینیه اندیمشک ثبت شده است.

141 میلیارد ریال با تعمیر شیرآلات سرچاهی صرفه جویی شد

پیام خوزستان - اهواز - مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه ‌های شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: تعمیر یک هزار عدد انواع شیرآلات و تسهیلات سرچاهی در یک سال گذشته در این شرکت 141میلیارد و 830 میلیون ریال صرفه جویی در پی داشته است.

کشت و صنعت نیشکر کارون به بخش خصوصی واگذار نمی شود

پیام خوزستان - دزفول - مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر کارون با اشاره به سرمایه گذاری دولت در این شرکت گفت: این کارخانه به بخش خصوصی واگذار نمی شود و هیچ تعدیل نیرویی نیز در آن اتفاق نخواهد افتاد.

ادامه کشمکش ها بر سر سهمیه قیر رایگان در خوزستان

پیام خوزستان - اهواز- هفته گذشته استاندار خوزستان به شهرداری های کم کار در جذب قیر رایگان ویژه محلات مشمول طرح بازآفرینی شهری هشدار داد و امروز نیز برخی از شهرداران استان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان به این اظهارات واکنش نشان دادند.

اصلاح نقاط پرحادثه خوزستان 9هزار میلیارد ریال اعتبار میخواهد

پیام خوزستان - اهواز- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تعداد نقاط حادثه خیز خوزستان را 130 نقطه عنوان کرد و اعتبار مورد نیاز برای اصلاح هندسی آنها را 9 هزار میلیارد ریال دانست.

کانال پای پل در شبکه آبیاری کرخه شمالی آبگیری شد

پیام خوزستان - دزفول - مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان گفت: آبگیری دوباره کانال پای پل در شبکه آبیاری کرخه شمالی با موفقیت انجام شد.

گام دوم طرح تعریض جاده ماهشهر - هندیجان تکمیل شد

پیام خوزستان - آبادان - رئیس اداره راه و شهرسازی ماهشهر گفت: 19 کیلومتر باقی مانده از طرح تعریض جاده ماهشهر به هندیجان تکمیل شده و این جاده زیر بار ترافیک رفت.

عرضه 92 تن میوه شب عید در اندیمشک آغاز شد

پیام خوزستان - اندیمشک- فرماندار اندیمشک گفت:عرضه 92 تن میوه شب عید با نرخ مصوب و به منظور تنظیم بازار در این شهرستان آغاز شد.

تاسیس 8 کارخانه در خوزستان برای خودکفایی شکر ضروری است

پیام خوزستان - اهواز - معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با اشاره به برنامه ریزی خوزستان برای تامین نیاز شکر کشور، گفت: برای خودکفایی در تولید شکر سرمایه گذاری در صنایع و ساخت حداقل هشت کارخانه تولید شکر از چغندرقند الزامی است.

آخرین وضعیت تامین اقلام شب عید خوزستان

پیام خوزستان - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: مرغ منجمد، گوشت گرم و منجمد مایحتاج مردم استان در ایام عید فراهم شده است. به گزارش ...

سامانه جدید بارشی اواخر وقت شنبه وارد خوزستان می شود

پیام خوزستان - اهواز - اداره کل هواشناسی خوزستان در اخطاریه ای اعلام کرد: سامانه بارشی جدید از اواخر وقت روز شنبه 25 اسفند وارد خوزستان شده و تا اواخر وقت دوشنبه بر این استان حاکم است.

پل ایستگاه هفت آبادان مسدود شد

پیام خوزستان - آبادان - شهردار آبادان گفت: پل ایستگاه هفت آبادان به منظور ترمیم و بازسازی از صبح روز شنبه تا اطلاع ثانوی بر روی تردد خودروها و کامیون ها بسته شد.

توزیع میوه شب عید در خوزستان شروع شد

پیام خوزستان - اهواز - سرپرست تعاون روستایی خوزستان گفت: در آستانه شروع تعطیلات نوروزی و حلول سال جدید، توزیع میوه شب عید در استان روز شنبه در 140 غرفه با هدف کنترل قیمت ها و تنظیم بازارمیوه شروع شد.

45میلیون و 274 هزار سهم در بورس خوزستان مبادله شد

پیام خوزستان - اهواز - 45 میلیون و 274 هزار سهم ، حق تقدم و اوراق به ارزش 359 میلیارد و 713 میلیون ریال در معاملات هفته گذشته بورس منطقه ای خوزستان مبادله شد.

2هزارو500 میلیاردریال به زیرساخت های شهری ماهشهر اختصاص یافت

پیام خوزستان - آبادان - چهار طرح شامل ساخت مجتمع های تجاری، تفریحی، بازارچه و فضای سبز با هدف درآمدزایی و ایجاد شغل با 2 هزار و 500میلیارد ریال سرمایه گذاری مشترک بین شهرداری و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر منعقد شد.

بازار آجیل اهواز در کما

پیام خوزستان - اهواز- کمتر از یک هفته به سال جدید مانده است اما هنوز بازار آجیل اهواز کساد است تا جایی که گمانه زنی ها از افت 70 تا 80 درصدی فروش این اقلام شب عید حکایت دارند.

پروژه های ملی مانع توسعه شهر اهواز شده اند

پیام خوزستان - اهواز - استاندار خوزستان با اشاره به اینکه پروژه های ملی مانع توسعه اهواز شده اند گفت: شهرداران اهواز در طول ادوار گذشته برای توسعه شهر از طریق اقناع دستگاه های ملی مستقر در اهواز تلاش کرده اند اما این امر به صورت شایسته محقق نشده است.

صدور فاکتور توسط واحدهای صنفی الزامی است

پیام خوزستان - معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: صدور فاکتور (برگ خرید) رسمی توسط واحدهای صنفی برای فروش کالاهای خُرد و ...

با گرانفروشان جوجه یک‌روزه برخورد می‌شود

پیام خوزستان - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با تاکید بر اینکه رعایت نکردن قیمت مصوب جوجه یک‌روزه تخلف است، هشدار داد با گرانفروشان برخورد می‌شود. ...

مجتمع های پتروشیمی بندر امام و بوعلی در بورس عرضه می شود

پیام خوزستان- مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس با بیان اینکه در سال آینده سهام سه پتروشیمی بندر امام، بوعلی ( منطقه ویژه بندر امام )و نوری (عسلویه)در بورس عرضه می شود، گفت: هلدینگ های پتروشیمی با انتشار اوراق به پشتوانه و ضمانت سهام خود می توانند بخشی از نقدینگی جامعه را جذب کنند.

300 شرکت تولید فرآورده بهداشتی آرایشی در کشور فعال هستند

پیام خوزستان - آبادان – معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در حال حاضر 300 شرکت فعال در تولید فرآورده های بهداشتی و آرایشی کشور فعالند که بیش از 50 هزار شغل مستقیم ایجاد کرده اند.

جذب سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند 50 درصد افزایش یافت

پیام خوزستان - آبادان - معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند گفت: در 11 ماهه امسال 13 هزار و 500 میلیارد ریال سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند جذب شد که در مقایسه با هشت هزار و 700 میلیارد ریال در مدت مشابه سال گذشته 50 درصد رشد نشان می دهد.

شایع ترین دلایل بروزحوادث لوله های نفت و گاز خوردگی خطوط است

پیام خوزستان - اهواز- مدیرعامل شرکت مناطق نفت خیز جنوب با اشاره به بررسی دقیق علت حادثه خط لوله گاز اهواز، گفت: شایع ترین دلایل بروز حوادث خط لوله نفت و گاز قدمت و خوردگی خطوط و عدم رعایت حریم ایمنی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی است.

خوزستان در طرح های اقتصادی عراق، سوریه و لبنان مشارکت کند

پیام خوزستان - اهواز - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر توسعه روابط اقتصادی کشور، گفت: با توجه به تجارب خوزستان در شرایط جنگی، این استان برای کار و اجرای طرح های اقتصادی در عراق، سوریه و لبنان همت کند.

بهره برداری از آب و خاک به تعاونی های خوزستان واگذار می شود

پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل دفتر نظام بهره برداری سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور با اشاره به طرح استقرار نظام بهره برداری مشارکتی در آب و خاک، گفت: در فاز اول طرح 550 هزار هکتاری کشاورزی رهبری بهره برداری از آب و خاک، به 83 شرکت تعاونی در خوزستان و 18 شرکت تعاونی در ایلام سپرده می شود.

آب ایذه با قطعی و افت فشار مواجه می‌شود

پیام خوزستان - اهواز- رییس اداره آب و فاضلاب شهری ایذه گفت: از عصر امروز (پنجشنبه) تا صبح فردا آب تمامی مناطق ایذه با قطعی و افت فشار مواجه خواهد شد.

60 دستگاه آبگرمکن خورشیدی رایگان بین روستاییان ایذه توزیع شد

پیام خوزستان - اهواز - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ایذه گفت: 60 دستگاه آبگرمکن خورشیدی در بین خانواده های ساکن بخش سوسن و دهدز با هدف کاهش مصرف سوخت فسیلی به صورت رایگان توزیع شد.

زیرمجموعه های شرکت ملی نفت از ثبت سفارش معاف شدند

پیام خوزستان - تهران - شرکت های فرعی شرکت ملی نفت ایران بر اساس بخشنامه ابلاغی گمرک جمهوری اسلامی ایران به گمرکات اجرایی سراسر کشور از انجام ثبت سفارش معاف شدند.

جمعی ازجوانان بهبهان مقابل دفتر نماینده حضور یافتند

پیام خوزستان - اهواز – حدود 20 نفر از جوانان بهبهانی که در آزمون استخدامی پالایشگاه بیدبلند2 شرکت کرده بودند روز سه شنبه به همراه خانواده با حضور مقابل دفتر نماینده این شهرستان در مجلس ، خواستار استخدام در این شرکت شدند.

شکر و برنج به صورت ویژه درنمایشگاه بهاره اهواز عرضه می شود

پیام خوزستان - اهواز - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: شکر و برنج با نرخ تعاونی به صورت ویژه در نمایشگاه بهاره اهواز به منظور تعدیل قیمت این کالاها عرضه می شود.

بازار شکر در آستانه آرامش

پیام خوزستان- در پی افزایش قیمت شکر در روزهای پایانی امسال، واردات شکر از مرز خوزستان دوباره آغاز شد و همزمان پرونده یک هزار و 500 میلیارد ریالی نیز برای محتکران شکر تشکیل شده است

سال آتی سه شهر خوزستان در معرض تنش آبی خواهند بود

پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: اگر مصوبات شورای آب و برق استان عملیاتی نشود تابستان آینده سه شهر ایذه، باغملک و رامهرمز با تنش آبی رو به رو می شوند.

آب برخی مناطق آبادان شامگاه 20 اسفند قطع می شود

پیام خوزستان - آبادان - مدیر منطقه آبفا آبادان گفت: آب برخی مناطق این شهر در شامگاه دوشنبه 20اسفند به منظور انجام تعمیرات روی شبکه برای مدت چهار ساعت قطع می شود.

شهرستان های مختلف خوزستان شاهد کاشت نهال بود

پیام خوزستان - اهواز - شهرستان های مختلف خوزستان به مناسبت فرا رسیدن روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، شاهد کشت هزاران اصله نهال مختلف توسط مردم و مسئولان بود.

پروژه شهر آبی در خرمشهر به بهره برداری رسید

پیام خوزستان - آبادان - پروژه شهر آبی خرمشهر روز دوشنبه با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان محلی به بهره برداری رسید.

5 هزار تن کود اوره امسال در اندیمشک توزیع شد

پیام خوزستان - اندیمشک - رئیس تعاون روستایی اندیمشک گفت: پنج هزار تن کود اوره در سال جاری با هدف افزایش بهره‌وری و در مسیر تامین نیاز کشاورزان در شهرستان توزیع شد.

صادرات کالاهای غیرنفتی از گمرکات خوزستان12درصد افزایش یافت

پیام خوزستان - اهواز - ناظر گمرکات خوزستان گفت: صادرات انواع کالاهای غیرنفتی از گمرکات استان در 11 ماه منتهی به بهمن ماه امسال به هفت میلیارد و 172میلیون و 676هزار دلار رسید که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 12درصد افزایش نشان می دهد.

155 تن میوه ایام عید در آبادان تامین شد

پیام خوزستان - آبادان - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت آبادان گفت: 155 تن میوه ایام عید شامل سیب و پرتقال خریداری و در انبارهای آبادان ذخیره سازی می شود.

قیمت امروز اقلام پرمصرف خانوار در بازار اهواز

پیام خوزستان - سازمان صنعت، معدن و تجارت‌ خوزستان قیمت متوسط اقلام پرمصرف خانوار در بازارهای مختلف اهواز در روز 20 اسفند ماه را اعلام کرد. به گزارش ایسنا - ...

نوسانات قیمت طلا در بازار امروز

پیام خوزستان - هر اونس طلا امروز، 20 اسفندماه به قیمت یک هزار و 296 دلار در بازارهای جهانی معامله شد که در مقایسه با نرخ روزهای گذشته، 2 دلار کاهش داشته ...

توزیع مرغ منجمد در خوزستان در روزهای پایانی سال

پیام خوزستان - مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: توزیع مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم 8900 تومان برای مصرف‌کننده در روزهای پایانی سال آغاز خواهد شد. ...

کشف 111 تُن آرد قاچاق در مرز چذابه

پیام خوزستان - ناظر گمرکات خوزستان از کشف 111 تُن آرد قاچاق در مرز چذابه خبر داد. غلامرضا بلوطی میرزا در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، با اشاره به کشف ...

سیلاب برهای طبیعی اهواز تخریب شده اند

پیام خوزستان - اهواز - معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با تاکید بر اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از خسارت سیل به شهرستان اهواز، گفت: «نهر بحره» و «نهر مالح»، سیلاب برهای طبیعی این شهرستان به دلیل تصرف و ورود منابع آلاینده با مشکل مواجهند.

پروازهای خارجی به فرودگاه اهواز بازگشتند

پیام خوزستان - اهواز- مدیرکل فرودگاه های خوزستان گفت: پروازهای خارجی از فرودگاه اهواز توسط شرکت های داخلی هواپیمایی مجددا برقرار شده اند.

بیش از 34 میلیون تن کالا از مبدأ خوزستان جابجا شد

پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از جابجایی 34 میلیون و 195 هزار تن کالا از ابتدای سال جاری تا کنون از مبدأ استان خوزستان خبر داد.

بارندگی پراکنده در ارتفاعات خوزستان قابل انتظار است

پیام خوزستان - اهواز - اداره کل هواشناسی خوزستان اعلام کرد: افزایش ابر و بارندگی پراکنده در ارتفاعات شرقی و شمالی خوزستان از فردا دوشنبه تا اواخر وقت سه شنبه هفته جاری، دور از انتظار نیست.

آخرین خبرها از پروژه پل میانرود دزفول

پیام خوزستان - مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: امیدواریم پروژه پل میانرود شهرستان دزفول که بخشی از آن اجرایی شده است، ظرف مدت 6 ماه به اتمام برسد و شاهد ...

افتتاح نمایشگاه بهاره در اهواز

پیام خوزستان - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از افتتاح نمایشگاه بهاره در اهواز خبر داد و گفت: این نمایشگاه امسال با اولویت توزیع کالاهای اساسی تا ...

بازگشت رونق به بازار طلا در آستانه ایام عید

پیام خوزستان - رییس اتحادیه طلافروشان اهواز گفت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، میزان خرید و فروش طلا در بازار افزایش پیدا کرده و اندکی رونق به این ...

توزیع گوشت گرم وارداتی در خوزستان از امروز

پیام خوزستان - مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: 155 تن گوشت گوساله منجمد وارداتی سهمیه استان خوزستان برای روزهای پایانی سال و توزیع در مراکز عمده ...

انتقاد دامداران خوزستان از یکسان‌سازی قیمت سبوس

رییس هیأت مدیره اتحادیه دامداران خوزستان گفت: تصمیم‌گیری ستاد تنظیم بازار برای پیام خوزستان- یکسان‌سازی قیمت سبوس در سامانه پیش از توزیع سهمیه دولتی میان دامدران قابل قبول نیست و باید این مساله پس توزیع کامل سهمیه سبوس دولتی در سامانه اعمال می‌شد.

یک میلیارد و 200 میلیون دلار کالای غیرنفتی از منطقه آزاد اروند صادر شد

پیام خوزستان - آبادان - معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند گفت: طی 11 ماهه امسال بیش از یک میلیارد و 200 میلیون دلار کالای غیرنفتی از منطقه آزاد اروند صادر شد.

نمایشگاه بهاره اهواز افتتاح شد

پیام خوزستان - اهواز- نمایشگاه بهاره اهواز با هدف تعدیل قیمت کالاها در بازار عید نوروز و رفاه حال شهروندان در نمایشگاه دائمی اهواز افتتاح شد.

ساير مطالب

6 روستای شوشتر از شبکه گاز بهره مند شدند

نظارت 72 گشت نوروزی راهداری بر مسیرهای جاده‌ای خوزستان

قیمت بلیط قطار در پیک نوروزی 98 افزایش نمی یابد

انتخابات نظام صنفی کشاورزی شادگان به دور دوم کشیده شد

شهرداری دزفول مانع فعالیت دستفروشان نشود

18 پرونده نانوایی متخلف در تعزیرات حکومتی دزفول تشکیل شد

طرح آبرسانی غدیر بعد از 3 ماه وارد مدار شد

راه‌اندازی سرویس مرسولات استراتژیک بومی در خوزستان

قیمت میوه و تره‌بار در بازار اهواز

قالی‌شویی‌های غیرمجازی که فرش شما را در حیاط می‌شویند

شیوع تب برفکی در دام‌های خوزستان گزارش نشده است

کاهش قیمت مرغ در بازار

فاصله 300 درصدی حداقل مزد و هزینه معیشت خانوار کارگری

اجرای طرح نوروزی در بخش‌های مختلف حمل و نقل و راهداری خوزستان

نوسانات قیمت سکه و طلا در بازار

جلوگیری از خروج محموله ماهی از آب‌های ساحلی کشور

برق برخی مناطق شوشتر روز شنبه قطع می شود

چهار طرح آموزشی و رفاهی در دزفول بهره برداری شد

صنعت نفت با وجود فشارهای بی سابقه دشمن در حال توسعه است

همکاری وزارت نفت و خوزستان به توسعه متوازن استان کمک می کند

وزارت نفت توجه ویژه ای به خوزستان دارد

وزیر نفت: من آسیب می‌بینم اما ملت سرفراز می‌مانند

عملیات اجرایی پتروشیمی خلیج فارس اندیمشک آغاز شد

بیمه نفتکش ها را با وجود تحریم های آمریکا ادامه می دهیم

10 هزار میلیارد ریال اعتبار برای بیمه روستایی نیاز است

140 هزار سرپرست خانوار جدید به بیمه شدگان روستایی اضافه شد

2 واحد تولیدی در باغملک به بهره برداری رسید

مجوز واردات کالا از مرز شلمچه در حال پیگیری است

تعدادی ازکشاورزان شادگان خواستار لغو انتخابات نظام صنفی شدند

تصفیه خانه آب صنعتی فولاد خوزستان به بهره برداری رسید

استانداران برای ایجاد مدیریت یکپارچه در مرزها همکاری کنند

فولاد خوزستان باید در خدمت استان باشد

تصفیه‌خانه آب صنعتی فولاد خوزستان افتتاح شد

تفاهم نامه پوشش بیمه 40 هزار خانوار روستایی خوزستان امضا شد

بازار آبادان در آستانه نوروز رونق گرفت

توجه ویژه به مرزهای زمینی برای کاهش عوارض تحریم

وزیر نیرو: خوزستان در کنترل سیلاب ها مدیون سدهای بزرگ است

صادرات کالا به کشور عراق از هشت میلیارد دلار فراتر رفت

موافقت با استانی شدن ثبت سفارش از سوی وزارت صمت

137 هزار تن گوشت به کشور وارد شد

رایزنی با عراق و اقلیم کردستان برای ایجاد دروازه مشترک تجاری

توضیح وزیر نیرو درباره تعرفه‌های جدید مشترکان پرمصرف

عملیات اجرایی سد تراز لالی آغاز شد

فروش برق تولیدی نیروگاه رامهرمز تا پنج سال تضمین است

عملیات اجرایی پروژه انتقال آب شبکه آبیاری دشت لالی آغاز شد

عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی رامهرمز آغاز شد

360هزار میلیارد ریال پروژه درخوزستان در دست ساخت داریم

کشور در عرصه آب و انرژی در بهترین شرایط خود اتکایی است

عملیات اجرایی ساخت نیروگاه ویس آغاز شد

جذب نیروهای بومی در نیروگاه رامهرمز در اولویت قرار گیرد

مدیریت هماهنگ مرزی مطالبه به حق مردم است

جوانان شهرستان باوی در نیروگاه ویس جذب کار شوند

حدود50هزارمیلیارد ریال درپنج شهرستان خوزستان سرمایه گذاری شد

نیروگاه رامین خوزستان بازتوانی می شود

آبادان با 24 درجه گرمترین نقطه خوزستان در24 ساعت گذشته بود

آب مورد نیاز جمعیت 30 هزارنفری لالی تا افق 1410 تامین می شود

وزارت نیرو برای تامین آب کشاورزی دشت لالی برنامه ریزی کند

سرمایه‌گذاری 500 میلیون یورویی در نیروگاه ویس

در پروژه نیروگاه ویس از نیروهای بومی استفاده شود

وزیر نیرو: قدردان سدهای بزرگ خوزستان هستیم

آغاز آماده‌سازی زیرساخت‌های نیروگاه سیکل ترکیبی رامهرمز

خسارت‌های احداث سد تراز به مردم جبران می‌شود

نصب آخرین قطعه پل کابلی "سه‌بلوطک" آغاز شد

احداث نیروگاه سیکل ترکیبی کلاس F ویس آغاز شد

وزیر نیرو: ساخت کلاس F توربین‌های گازی جای افتخار و مباهات دارد

در عرصه آب و انرژی بهترین شرایط را داریم

سیلاب به10هزارهکتار زمین های کشاورزی شهرستان هویزه خسارت زد

جذب سرمایه گذاردرشهرک پنج صنعتی اهواز درانتظار احداث جاده است

کشورهای همسایه در توسعه روابط تجاری در اولویت هستند

سد تراز لالی با چشم انداز تامین50 ساله آب شرب ساخته می شود

تسهیل صادرات از مرز شلمچه در نشست با طرف عراقی پیگیری شد

بیش از هفت میلیارد دلار کالا از گمرکات خوزستان صادر شد

ابهام در انتخابات نظام صنفی کشاورزی شادگان

اعلام برنامه‌های سفر وزیر نیرو به خوزستان

چین و عراق، اولین و دومین شرکای تجاری ایران / حذف کنترل‌های فیزیکی مزاحم در گمرکات

اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب شرب روستای سنجر شهرستان دزفول

کلنگ احداث سد تراز لالی به زمین زده شد

سد "تراز" لالی زمینه‌ساز توسعه مناطق محروم است

فعالیت شبانه‌روزی کشت و‌ صنعت‌ها برای جبران تاخیر در برداشت نیشکر

999 پروژه مهم آب، برق و فاضلاب در خوزستان در دست اجرا است

اعلام نتایج انتخابات اتاق بازرگانی آبادان

ساخت شبکه جامع دفع آب های سطحی نیاز اصلی شهر اهواز است

میوه شب عید شوشتر ذخیره شد

دمای خوزستان افزایش می یابد

کد واردات به گذرگاه های مرزی شلمچه و چذابه اختصاص یابد

ثبات قیمت اقلام پرمصرف خانوار در بازار اهواز

وضعیت راه‌های خوزستان را از سامانه 141 جویا شوید

پرداخت حدود 3 میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی اهواز

ساخت فرودگاه جدید اهواز چقدر زمان می‌برد؟

طلا در کانال سقوط

رشد 12 درصدی ارزش صادارت کالاهای غیرنفتی گمرکات خوزستان

وزیر نفت به خوزستان می‌آید

یک میلیون و 460 هزار تن کود اوره در کشور توزیع شد

طرح «نجات جنگل های زاگرس» در خوزستان تدوین شد

اتاق بازرگانی اهواز هیات نمایندگان نهمین دوره خود را شناخت

خطر سیلاب در رودخانه کرخه همچنان ادامه دارد

قاچاق فعالیت تعاونی های مرزشنین خوزستان را مختل کرده است

توزیع قند و شکر با نرخ مصوب در خرمشهر و آبادان ادامه دارد

اعلام نتایج انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اهواز

مشکلاتی که فرسودگی شبکه فاضلاب دشت آزادگان به بار آورده است

آخرین خبرها از پروژه ارتقا و بهسازی راه‌های روستایی دزفول

موتورسواران، 25 درصد قربانیان تلفات جاده‌ای خوزستان

نتایج انتخابات اتاق بازرگانی خرمشهر اعلام شد

قیمت شکر افزایش نیافته است

رانندگان پر خطر حق رانندگی ندارند

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/12

میزان دقیق افزایش حقوق‌ها در سال 98

سیاست اصلی بازآفرینی شهری تولید مسکن است

بازنشستگان صنایع فولاد در اهواز خواستار مطالبات خود شدند

تولید نفت در مناطق نفتخیز جنوب از 102 درصد فراتر رفت

کسی "مالچ‌پاشی" را رد نکرده است / پس از مالچ‌پاشی حیات وحش به منطقه بازمی‌گردد

توقف طرح 550 هزار هکتاری خطری برای امنیت غذایی خوزستان است

تولید نفت شرکت های مناطق نفتخیز جنوب از 102 درصد فراتر رفت

ایذه برای میزبانی مسافران نوروزی آماده است

فرودگاه جدید اهواز با 300 میلیون یورو اعتبار ساخته می شود

اعضای هیات مدیره اتاق بازرگانی خرمشهر انتخاب شدند

نتایج نهمین انتخابات اتاق بازرگانی آبادان اعلام شد

نتایج نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی خرمشهر مشخص شد

وزارت صمت برای مقابله با تورم در خوزستان ورود کند

100پروژه نیمه تمام خوزستان به بخش خصوصی واگذار می شود

استاندار خوزستان:اجرای پروژه‌های ریلی توجیه اقتصادی دارند

فرماندار: مشکلات کارگری بندر ماهشهر در دست پیگیری است

تازه‌ترین قیمت خودرو‌های داخلی

شرایط وام ازدواج 60 میلیونی مشخص شد

دلار در بالاترین سطح در 10 هفته اخیر ایستاد

شاخص فلاکت در دولت روحانی رکورد زد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/11

سیلاب در کارون 40 درصد کاهش یافت

هماهنگ نبودن دستگاه ها مانع کنترل قیمت ها شده است

حدود 56 میلیون سهم در بورس خوزستان مبادله شد

مبارزه با قاچاق مستلزم هماهنگی دستگاه های اجرایی است

نمایشگاه بهاره با 10درصد تخفیف دراهوازبرپا می شود

مبادله حدود 56 میلیون سهام و اوراق در بورس خوزستان

لزوم تسریع در اجرای پروژه کمربندی اندیمشک

تشدید نظارت‌ها در بازار خوزستان / مردم تخلفات را گزارش دهند

آخرین وضعیت سدهای خوزستان / نگرانی سیلاب در حوضه کرخه

سکه بالا رفت

افزایش قیمت مرغ در بازار

برف‌روبی در محورهای شمالی خوزستان / فعالیت اکیپ‌های راهداری در محورهای روستایی

مدیریت کلان کشور به توسعه ریلی خوزستان توجه کند

قیمت انواع میوه و تره‌بار در بازار اهواز

کارگران حقوق ثابت می‌خواهند نه بن کارت!

امام جمعه موقت تهران:مدیران و مسئولان نظارت بر بازار را تشدید کنند

نرخ هتل‌ها برای نوروز 98 گران نمی‌شود

افزایش20 درصدی مزد؛ کارمندان ضعیف‌تر می‌شوند

معاون وزیر جهاد کشاورزی:ایران در تولید گندم خودکفا شده است

استقلال غذایی مقدمه استقلال سیاسی هر کشور است

نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی و دامپزشکی در اهواز گشایش یافت

تحریم ها تاثیری بر توسعه مکانیزاسیون کشاورزی ندارد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/09