پیام خوزستان

آخرين مطالب

اقتصادي

توقیف بیش از 100 نوع کالای غیراستاندارد در خوزستان طی سال گذشته

پیام خوزستان-مدیرکل استاندارد استان خوزستان گفت: در سال گذشته کارشناسان این اداره کل بیش از 100 نوع محصول مختلف را از فروشگاه‌ها، واحدهای تولیدی و پارک‌های بازی به علت فروش و عرضه محصولات و خدمات غیر استاندارد و یا جعل نشان استاندارد توقیف و جمع‌آوری کردند.

اختصاص 24 دستگاه پمپاژ برای جمع‌آوری روان‌آب‌های اهواز و کارون

پیام خوزستان-مدیر خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران از اختصاص چهار دستگاه پمپاژ سنگین (پمپ تراک) و 20 دستگاه پمپ‌های سبک (پمپ‌های رودخانه‌ای) برای جمع‌آوری روان‌آب‌ها در سطح کلانشهر اهواز و شهرستان کوت عبدالله خبر داد.

برداشت چغندرقند در شوشتر آغاز شد

پیام خوزستان- مدیر جهاد کشاورزی شوشتر گفت: برداشت چغندرقند از سطح 475 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان آغاز شد.

تجهیزات راهداری هفت استان کشور به کمک سیل خوزستان آمدند

پیام خوزستان - اهواز - معاون وزیر راه و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت : تجهیزات راهداری هفت استان کشور از جمله 50 دستگاه ماشین آلات راهداری برای کمک و امداد رسانی به مناطق سیل زده خوزستان آمدند .

زیرساخت های دزفول پارسال 2هزار و640 میلیارد ریال خسارت دیدند

پیام خوزستان - دزفول - سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول گفت: پارسال بر اثر بارندگی های شدید و سیلاب زیرساخت های شهری و روستایی شهرستان دزفول 2 هزار و 640 میلیارد ریال خسارت دیدند.

دزفول و چالش سیل

پیام خوزستان - دزفول - سیلاب از روزهای آغازین فروردین ماه امسال میهمان ناخوانده شهرستان دزفول بود و به میدانی برای محک مسئولان و مردم در مدیریت این بحران تبدیل شد.

موج دیگری از هجوم ملخ صحرایی به استان های جنوبی آغاز شده است

پیام خوزستان - تهران - مدیر مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور گفت:موج دیگری از هجوم ملخ صحرایی به کشور از روز چهارشنبه،14 فروردین با ورود جبهه هوایی از سمت جنوب و دریای مدیترانه را شاهد بوده ایم.

9.7 میلیارد مترمکعب سیلاب وارد خوزستان شده است

پیام خوزستان - اهواز - مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به ورود 9.7 میلیارد مترمکعب آب به سدهای خوزستان در 20 روز گذشته، گفت: خروجی سدهای خوزستان برای کم شدن فشار به مناطق پایین دست رودخانه ها و ایجاد فرصت ترمیم نقاط آسیب پذیر کاهش یافته است.

شرکت نفت 150 کیلومتر از مناطق ساحلی رودخانه ها را ایمن سازی کرد

پیام خوزستان - اهواز- مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: با بکارگیری تجهیزات و نیروی انسانی وابسته به این شرکت 150 کیلومتر از مناطق ساحلی رودخانه های استان به منظور مقابله با سیلاب ایمن سازی شد.

سیل 26 هزار میلیارد ریال به جاده ها خسارت زد

پیام خوزستان - اهواز- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برآوردهای اولیه نشان می دهد که خسارات ناشی از سیل در بخش جاده ها و ابنیه جاده ای در استان های گلستان، مازندران، لرستان، ایلام و خوزستان 26 هزار میلیارد ریال است.

قطعی برق اهواز ارتباطی با سیلاب ندارد

پیام خوزستان - اهواز - مدیر رواط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: علت قطع برق برخی نقاط اهواز بروز خطا در دکل فشار قوی برق است و ارتباطی با مساله سیلاب ندارد.

1043 دکل برق خوزستان در معرض خطر سیل هستند

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: هزار و 43 دکل برق این شرکت در معرض سیلاب قرار گرفته که از این تعداد 492 دکل به ترمیم نیاز دارند. به ...

تاسیسات آبرسانی شهر الهایی وارد مدار شد

پیام خوزستان - مدیر امور آبفا روستایی شهرستان اهواز از وارد مدار شدن تاسیسات آبرسانی شهر الهایی خبر داد و گفت: این تاسیسات ظرف مدت 48 ساعت وارد مدار شد. ...

رد شایعات مربوط به ترک خوردن سد کرخه

پیام خوزستان - مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل گفت: در حال حاضر سد کرخه در پایداری کامل قرار دارد و شایعاتی که در فضای مجازی مبنی بر ترک خوردن ...

مرز چذابه تا اطلاع ثانوی تعطیل است

پیام خوزستان - ناظر گمرکات خوزستان گفت: مرز چذابه تا اطلاع ثانوی به علت وقوع سیلاب و مسدود شدن راه ارتباطی تعطیل است. غلامرضا بلوطی میرزا در گفت‌وگو با ...

تردد در جاده عبدالخان – بستان برقرار است

پیام خوزستان - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از حفظ ارتباط محور عبدالخان به بستان خبر داد و گفت: این محور به عنوان پل ارتباط ...

صعود سکه به 5 میلیون و 175 هزار تومان

پیام خوزستان - هر اونس طلا امروز، 20 فروردین ماه به قیمت یک هزار و 299 دلار در بازارهای جهانی معامله شد که در مقایسه با نرخ روزهای گذشته، 7 هزار تومان ...

آبگرفتگی بخش‌هایی از شهرک شماره 2 اهواز/ آب هنوز وارد واحدهای صنعتی نشده است

پیام خوزستان- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: مسیرهای ورودی و خیابان‌های داخلی شهرک صنعتی شماره 2 اهواز دچار آبگرفتگی شده‌اند اما هنوز آب وارد واحدهای مستقر درون این شهرک نشده است.

سیلاب 50 میلیارد ریال به تاسیسات آب شهر گوریه خسارت زد

پیام خوزستان - اهواز - رییس اداره آب وفاضلاب شهرستان شوشترگفت: سیلاب فروردین جاری بیش از 50 میلیارد ریال به تاسیسات و تصفیه خانه آب شهر گوریه خسارت، و موجب از مدار خارج شدن آن شد.

سیل حدود 6700 میلیارد تومان به بخش کشاورزی خوزستان خسارت زد

پیام خوزستان - تهران - وزیر جهادکشاورزی گفت: آب گرفتگی در خوزستان رو به گسترش است و برآورد ما این است که نزدیک به 6 هزار و 700 میلیارد تومان به بخش کشاورزی در زمینه مسایل مربوط به زراعت ، امور دام، آبزی پروری، طیور و سایر زیربخش های بخش کشاورزی این استان خسارت وارد شده است.

آبخیزداری برای کاهش خطرات سیل در دزفول مدنظر باشد

پیام خوزستان - دزفول - سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به خسارت های سیل در این شهرستان گفت: آبخیزداری باعث کاهش خطرات سیل و جلوگیری از فرسایش خاک می شود لذا باید مورد توجه قرار گیرد.

ممانعت از آبگیری هورالعظیم سودی برای نفت ندارد

پیام خوزستان - اهواز - معاون پشتیبانی شرکت مهندسی و توسعه وزارت نفت گفت: ممانعت از آبگیری هورالعظیم هیچ سودی برای نفت نداشته و برای کنترل سیلاب اخیر نیز انفجار دایک مرزی به درخواست نفت انجام شده است.

عملکرد کشور در مقابله با سیلاب شاخص جهانی می شود

پیام خوزستان - اهواز - وزیر نیرو گفت: پس از عبور از شرایط فعلی و ثبت اقدامات انجام شده در بخش های مختلف مهار سیلاب باوجود همه مشکلاتی که برای مردم ایجاد کرد ، عملکرد کشور در برخورد با آن در جهان به عنوان شاخص جهانی شمرده می شود.

117 واحد صنفی متخلف در بازرسی نوروزی خرمشهر جریمه شدند

پیام خوزستان - آبادان - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خرمشهر گفت: با 117 واحد صنفی این شهرستان در بازرسی های نوروزی به دلیل تخلف برخورد شده و 47 واحد نیز با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

امکانات شرکت بهره برداری دز برای تقویت سیل بندها بسیج شدند

پیام خوزستان - دزفول - مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان گفت: کلیه نیروی انسانی و تجهیزات این شرکت برای تقویت سیل بندهای منطقه شمال خوزستان بسیج شده اند.

محور اهواز – آبادان بازگشایی شد

پیام خوزستان - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: با تلاش‌های صورت گرفته، محور اهواز- آبادان و بالعکس باز شد. غلامعباس بهرامی نیا در گفت‌وگو ...

علت مشکل پس‌زدگی فاضلاب در شهر اهواز

پیام خوزستان - معاون راهبری و نظارت بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مشکل پس‌زدگی فاضلاب در شهر اهواز را ناشی از دو سه نقطه بحرانی در این شهر به ...

مراکز تجاری آبادان برای ایمن سازی 20 روز فرصت دارند

پیام خوزستان - آبادان - مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان گفت: مالکان مراکز تجاری و پاساژهای شهر آبادان برای ایمن سازی اماکن در مقابل آتش سوزی تنها 20 روز فرصت دارند.

مذاکرات مربوط به توسعه میدان گازی خرمشهر با عراق انجام شد

پیام خوزستان - تهران - وزیر نفت گفت: مذاکرات مربوط به توسعه مشترک دو میدان گازی نفت شهر و خرمشهر انجام شده و اکنون به نقطه ای رسیده ایم که بتوان یک چارچوب تفاهم رسمی برای توسعه مشترک آنها داشت.

سیلاب به 10 هزار هکتار از مزارع نیشکر خسارت وارد کرد

پیام خوزستان - اهواز- مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان گفت: پیشروی سیلاب به سمت تاسیسات و انبارهای شکر کشت و صنعت های توسعه نیشکر ادامه داشته و تاکنون به بیش از 10 هزار هکتار از مزارع خسارت وارد کرده است.

10هزار هکتار زمین کشاورزی دشت آزادگان به زیر آب رفت

پیام خوزستان - اهواز - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشت آزادگان گفت: شکستن شدن سیل بند «جلیزی» در این شهرستان موجب به زیر آب رفتن بیش از 10هزار هکتار زمین کشاورزی شده است.

نمی‌توان از تولید گفت اما صادرات را محدود کرد

پیام خوزستان - رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی ایران معتقد است: نام‌گذاری امسال به سال رونق تولید، با توجه به شرایط امروز کشور، هدفی هوشمندانه است، ...

ورود محموله اقلام کمکی استان البرز به اهواز

پیام خوزستان - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خوزستان گفت: یک فروند بوئینگ 747 ارتش جمهوری اسلامی ایران حامل محموله 100 تنی کمک به سیل زدگان ...

خسارت سیل سال 95 کشاورزان خوزستان پرداخت می شود

پیام خوزستان - استاندار خوزستان گفت: خسارت سیل سال 95 کشاورزان خوزستان به آن ها پرداخت می شود. غلامرضا شریعتی در گفت و گو با ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار ...

جایگاه سیار سوخت از آبادان به پلدختر اعزام شد

پیام خوزستان - آبادان - مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان گفت: به منظور کمک رسانی به منطقه سیل زده لرستان، یک جایگاه سیار سوخت به پلدختر اعزام شد.

شکستگی در سد کرخه شایعه است

پیام خوزستان - اهواز - سازمان آب و برق خوزستان طی اطلاعیه ای، شایعه شکستگی در سد کرخه را در پی سیلاب های اخیر تکذیب کرد.

10 هزار مترمربع سیل بند توسط شهرداری شوش احداث شد

پیام خوزستان - دزفول - شهردار شوش گفت: 10 هزار مترمربع سیل بند به منظور ایمن سازی روستاهای این شهرستان از خطر سیلاب در نقاط مختلف این شهرستان احداث شده است.

تلف شدن 2 هزار و 515 راس دام در سیلاب خوزستان

پیام خوزستان - رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: در سیلاب اخیر تا کنون 2 هزار و 515 راس دام سنگین و سبک از بین رفته‌اند. کیخسرو چنگلوایی در گفت‌وگو با ...

سیل خللی در تولید نفت ایجاد نکرده است

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با بیان اینکه سیلاب اخیر خللی در بحث تولید نفت ایجاد نکرده است، گفت: سطح آب در تالاب هورالعظیم بالا آمده و ...

قیمت طلا و سکه در بازار

پیام خوزستان - هر اونس طلا امروز، 18 فروردین ماه به قیمت یک هزار و 292 دلار در بازارهای جهانی معامله شد که در مقایسه با نرخ هفته گذشته، تغییری نداشته است. ...

کرخه و درس‌هایی که باید از آن آموخت

پیام خوزستان - دکتر محمود شفاعی بجستان، عضو هیات علمی و استاد گروه سازه‌های آبی دانشکده مهندسی علوم آب دانشگاه شهید چمران در یادداشتی که در اختیار خبرگزاری ...

جاده ساحلی اهواز بدون رعایت نکات فنی احداث شده است

پیام خوزستان - اهواز - معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: احداث جاده ساحلی اهواز بدون رعایت دستورالعمل های صادره از سوی این سازمان بوده و امروز باعث ایجاد مشکلاتی در این شهر شده است.

سیل باعث توقف یا افت تولید میدان های نفتی مشترک با عراق نشد

پیام خوزستان - تهران - مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت(متن)، با بیان اینکه میدان نفتی مشترک غرب کارون سالانه 10 میلیارد دلار برای کشور درآمدزایی داشته، گفت:سیلاب های اخیر فعالیت ها را با مشکل روبه رو کرد اما موجب توقف یا افت تولید میدان های نفتی مشترک با عراق در غرب کارون نشده است.

230میلیاردریال خسارت خشکسالی و سیل 95 خوزستان تامین شد

پیام خوزستان - اهواز - رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با اشاره به تامین اعتبار 30 میلیارد ریال مطالبات بخش شعیبیه شوشتر در سیل سال 95، گفت: 200 میلیارد ریال اعتبار نیز برای خسارت خشکسالی پارسال در خوزستان اختصاص یافت.

ترمیم کانال کوثر از مسدود شدن جاده شوش- اهواز جلوگیری می کند

پیام خوزستان - اهواز- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به شکسته شدن کانال کوثر در سه راهی بامدژ، گفت: ترمیم این کانال از سوی سازمان آب و برق می تواند از مسدود شدن جاده سزاسزی شوش- اهواز جلوگیری کند.

برق مناطقی از اهواز قطع شد

پیام خوزستان - اهواز - شبکه برق برخی مناطق شهر اهواز از جمله پادادشهر، آخر آسفالت و سلمان فارسی شرقی شنبه شب برای ساعاتی قطع شد.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب اهواز منصوب شد

پیام خوزستان - صادق حقیقی پور به عنوان سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهر اهواز معرفی شد. به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مهندسی ...

قطع آب 161 روستای خوزستان بر اثر سیل

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان از قطعی آب 161 روستای استان خوزستان بر اثر سیلاب خبر داد. عادل حرباوی در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه ...

خوزستان تا دوشنبه هفته آینده بارانی است

پیام خوزستان - اهواز – مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: آسمان استان خوزستان در 24 ساعت آینده به ویژه در نیمه شرقی و شمالی نیمه ابری است که این وضعیت با شدت و ضعف تا روز دوشنبه هفته آینده ادامه دارد.

یک قطار فوق العاده به مسیر اهواز - تهران افزوده شد

پیام خوزستان - اهواز - مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت:یک رام قطار فوق العاده در مسیر اهواز - تهران، پس از بازگشایی مسیر خط آهن تهران- خوزستان اختصاص یافت.

خروجی سد کرخه به 2 هزار مترمکعب برثانیه رسید

پیام خوزستان - اهواز - مشاور مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به تشکیل کمیته مشورتی منابع آب برای تصمیم گیری درباره وضعیت سد کرخه گفت: تراز سد کرخه 4.3 متر از تراز نرمال بالاتر رفته و خروجی آن در روز چهارشنبه به 2 هزار مترمکعب برثانیه رسیده است.

تمام خطوط لوله وتاسیسات مناطق نفتخیز جنوب درحفاظت کامل هستند

پیام خوزستان - اهواز- مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: تمام خطوط لوله و تاسیسات نفتی این شرکت با وجود جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه ها در روزهای گذشته در خوزستان ، در حفاظت و امنیت کامل هستند.

6 پرواز فرودگاه اهواز دچار تاخیر شدند

پیام خوزستان - اهواز- اطلاعات پرواز فرودگاه اهواز از ایجاد تاخیر در انجام سه پرواز ورودی و سه پرواز خروجی امشب این فرودگاه خبر داد.

ساير مطالب

خط راه آهن اهواز - اندیمشک مسدود شد

ملی حفاری 100 کیلومتر از سیل بندها را استحکام بخشی می کند

موج بازگشت سفرها به خوزستان از عصر پنجشنبه آغاز می شود

خسارت سیل به کشاورزی خوزستان هفت هزار و 400 میلیارد ریال است

جاده شوش اهواز باز است/ سیلاب به جاده نرسیده است

15هزارهکتار از مزارع گندم شعیبیه شوشتر زیر آب است

خوزستان معین استان ایلام در سوخت رسانی شد

10 کیلومتر از خطوط راه آهن در خوزستان دچار آبگرفتگی است

خروجی سد کرخه به 2هزارو400 مترمکعب در ثانیه افزایش یافت

احتمال تگرگ و بارش نقطه ای تا 70 میلیمتر در خوزستان وجوددارد

سامانه بارشی تا دوشنبه بر خوزستان حاکم است

خلیج فارس تا اواخر یکشنبه مواج است

315 هکتار از مزارع شرکت نیشکر هفت تپه دچار آبگرفتگی شدند

سد دز و کرخه رسالت خود را در کنترل سیلاب انجام دادند

آب براساس ظرفیت پایین‌دست و نه براساس مصلحت سد، رهاسازی می‌شود

بازگشایی محور ریلی جنوب/ اختصاص قطار فوق العاده در مسیر اهواز- تهران

خدمات رسانی به روستاهای در معرض سیلاب غرب کارون

بخشی از دستگاه‌های تولید نفت را ترخیص و در اختیار ستاد بحران قرار داده‌ایم

مسدود شدن خط راه‌آهن اندیمشک - اهواز به دلیل بالا آمدن آب رودخانه دز

آمادگی سد دز برای سیلاب‌های پیش رو

اقدامات نفت و گاز اروندان برای مقابله با سیل در شرق و غرب کارون

دستور زنگنه به شرکت‌های تابعه وزارت نفت برای ادامه کمک رسانی به سیل زدگان

حضور ماشین آلات بنیاد مسکن بوشهر، یزد و فارس برای کمک به سیل زدگان خوزستان

خروجی فعلی سد کرخه 2 هزار و 326 متر مکعب است

شماره حساب رسمی برای کمک‌ نقدی به سیل زدگان خوزستان

اختصاص 50 واگن قطار برای اسکان سیل زدگان خوزستان

تمهیدات راه آهن برای ارائه خدمات به مناطق سیل زده خوزستان

پیش بینی تولید 20 میلیون قطعه لارو ماهیان بومی در سوسنگرد

آبگرفتگی 10 کیلومتر از خطوط ریلی جنوب

پیگیری تصویب سندی برای لایروبی رودخانه‌ها و افزایش ظرفیت سدها

خسارت 950 میلیارد تومانی سیل به بخش کشاورزی خوزستان

تراز آب در سد کرخه از حد نرمال گذشت

اعتماد ضعیف مردم به دولت با پرداخت خسارات سیلاب تقویت می شود

دام روستاهای در معرض سیلاب رایگان درمان می شوند

خروجی سد دز به بیش از 2 هزار مترمکعب افزایش یافت

تامین آب آشامیدنی خرمشهر درشرایط بحرانی بامشکل مواجه نمی شود

ورودی آب سدهای خوزستان روند کاهشی گرفت

سامانه بارشی جدید جمعه وارد خوزستان می شود

سو استفاده برخی شرکت های هواپیمایی از سیلاب برای درآمد بیشتر

پل آسیب دیده روستای ناهی اروندکنار بازسازی شد

مدیرعامل سد کرخه:پایداری این سد مطلوب است

خطر فرونشست زمین در استان‌های درگیر سیل وجود دارد

مناطق نفت خیز جنوب در کوی سیدخلف اهواز امداد رسانی می کند

صیادان اروندکنار نسبت به ممنوعیت صید معترض اند

آخرین وضعیت سد "کرخه" / انتقال مدیریت شده آب، به پایین دست

در سد کرخه پیک سیلاب را پشت سر گذاشته ایم/ورودی آب در شرایط نزولی

93 درصد سدهای خوزستان پر شده است/ ورودی آب به خوزستان در حال کاهش

سد "دز" در سلامت کامل است

آبگرفتگی 724 دکل انتقال برق خوزستان

رسیدن به تراز 226 متر خط قرمز در سد کرخه است

بیشترین میزان باران خوزستان در حسینیه با 42،5میلیمترثبت شد

سد سازی لازمه کنترل سیلاب است

سه جاده ارتباطی در خوزستان مسدود است

حجم آب ورودی سد دز به چهارهزار و 500 مترمکعب رسید

ذخیره سد کرخه از تراز نرمال گذشت

سامانه بارشی سه شنبه از خوزستان خارج می شود

میزان دبی آب از سد مارون کاهش یافت

6 کیلومتر سیل بند در علوانیه چوئبده آبادان احداث شد

200خانوار عشایری خوزستان به نقاط امن انتقال یافتند

413 هزار راس دام در خوزستان در معرض خطر سیلاب هستند

جهانگیری دستور تسریع در ترمیم سیل بندهای دزفول را داد

بازار خوزستان باوجود سیلاب های اخیر شرایط با ثباتی دارد

تاسیسات نفتی خوزستان ایمن شده‌اند

جای نگرانی در خصوص کیفیت آب آشامیدنی اهواز وجود ندارد

724 دکل انتقال و فوق توزیع برق خوزستان دچار آبگرفتگی شدند

سیل با دبی یک هزار و820 مترمکعب بر ثانیه در هندیجان مهار شد

وضعیت آورد سد کرخه عادی نیست/ مردم به هشدارها توجه کنند

2 پرواز یکشنبه فرودگاه اهواز باطل شد

نیروهای امدادی آبفا استان تهران در خوزستان مستقر شدند

وزیرنیرو: سیلاب های اردیبهشت و خرداد خوزستان را تهدید می کند

نهر «بَحرِه» به کمک سیلاب اهواز آمد

مردم اهواز نگران پس زدگی فاضلاب نباشند

بیشترین فضای خالی را در حوضه سدهای کارون داریم

ورودی سد کرخه به 1400 متر مکعب بر ثانیه رسید/ورودی آب بیش از خروجی

تمام مسیرهای اصلی خوزستان باز هستند

عشایر سالانه 200 هزار تن گوشت قرمز روانه بازار می کنند

موج بارندگی ها شمال و غرب خوزستان را فرا گرفت

خروجی سد دز به یکهزار و 800 مترمکعب افزایش یافت

شناورهای صیادی در آبادان به ساحل فراخوانده شدند

حجم آب سد کرخه به 5.2 میلیارد مترمکعب رسید

ساکنان روستاهای حاشیه رودخانه های خوزستان آب ذخیره کنند

بیشترین میزان بارندگی با 9 میلیمتر در مسجد سلیمان ثبت شد

خطری شهر اهواز را تهدید نمی‌کند/ آبگرفتگی 8 روستای بخش مرکزی

مهار سیل با دبی 1820 مترمکعب بر ثانیه در هندیجان

توزیع 150 تن شکر جهت تنظیم بازار در اهواز

توزیع میوه نوروزی نرخ‌ها را در بازار کاهش داد

آبرسانی به روستاهای سیل زده خوزستان با تانکر و آب معدنی

شرایط اخیر خوزستان، نادر و بحرانی است/ ضرورت تصمیمات مدیریتی صحیح برای خروجی سدها

وزیر نیرو:تلاش برای کنترل خسارات احتمالی سیلاب ها ادامه دارد

سیل 120میلیارد ریال به تاسیسات آبفا روستایی خوزستان خسارت زد

همکاری مردم و کشاورزان برای کاهش خسارت سیل خوزستان ضروری است

پل نهر ابتر اروندکنار بازسازی و آماده بهره برداری شد

مردم مناطق سیل زده خوزستان نگران سوخت مورد نیاز نباشند

تلاش برای تعدیل موج سیلاب با تنظیم خروجی سدها/پیش بینی سیلاب از ساعات پایانی امشب

2 جاده عشایری در دزفول بازگشایی شد

فرمانداری اهواز: سیل شهر اهواز را تهدید نمی کند

وزیر نیرو از سدهای خوزستان بازدید می کند

بارندگی گسترده یکشنبه سراسر خوزستان را فرا می گیرد

نوسانات قیمت طلا در بازار امروز

ورود 3 میلیارد مترمکعب آب به مخازن سدهای خوزستان طی پنج روز آتی

اسلامی: رهاسازی کنترل شده آب از سدهای خوزستان در دستورکار است

جلسه کمیته مدیریت بحران شرکت نفت و گاز اروندان برگزار شد

مدیرعامل سد دز: هیچ خطری سد دز را تهدید نمی کند

جبران خسارت سیل از مهمترین خواسته مردم است

دولت با پرداخت خسارت بخشی از ضرر کشاورزان را جبران کند

سه پروژه بزرگ ریلی امسال در خوزستان آغاز می شود

278 روستای خوزستان در معرض خطر سیل قرار دارند

سد دز پنج سیلاب مهیب را مهار کرد

افزایش دبی کارون در اهواز نگران کننده نیست

تدبیر مدیریتی را اسیر تدبیر سیلاب نکنیم

12میلیارد مترمکعب سیلاب وارد خوزستان شد

روان آب ها درجنوب غرب به دلیل ذوب شدن برف ها افزایش می یابد

رییس جمهوری از مرکز مانیتورینگ آب و برق خوزستان بازدید کرد

ظرفیت مخازن سدهای خوزستان تقریبا کامل شده است

پروژه تامین آب 295 هزار هکتار اراضی کشاورزی خوزستان به بهره برداری رسید

حقیقی پور عنوان کرد: خسارت یکهزار و 380میلیارد ریالی سیل به تاسیسات آبفای خوزستان

ظرفیت مخازن سدهای استان خوزستان تقریبا تکمیل شده است

دبی خروجی سد دز به یکهزار و 700 مترمکعب افزایش یافت

رهاسازی آب از سد مارون بهبهان افزایش یافت

هشدار مجدد نسبت به وقوع سیلاب‌های احتمالی/ اعلام مناطق در معرض خطر

آسیب سیل به 180 واحد مسکونی در خوزستان/اعطای وام به واحدهای خسارت دیده

سه میلیارد مترمکعب سیلاب وارد سدهای خوزستان شد

سیلاب دسترنج پائیزه کشاورزان خوزستان را تهدید می کند

توزیع تاکنون بیش از 1700 تن میوه نوروزی در خوزستان

سیل یکهزارو 149 میلیارد ریال به جاده های خوزستان خسارت زد

13 هزار و 500 راس گوسفند از اروندرود وارد کشور شد

نگرانی بابت تامین برق طرح های صنعتی در خوزستان وجود ندارد

رهاسازی آب سدهای خوزستان با برنامه ریزی انجام می شود

هشدار وقوع سیل در مناطق پایین دست کرخه و دز/مناطق پرخطر تخلیه شوند

بارندگی بیش از 46 میلیارد ریال به کشاورزی اندیمشک خسارت زد

اسکله های غیر مجاز ساحل رودخانه کارون خرمشهر تخریب شدند

پل های آسیب دیده دهستان نوآباد اروندکنار بازسازی می شوند

چاه 140 رگ سفید آغاجاری راه اندازی شد

حدود 200 هکتار از اراضی کشاورزی شوش دچار آبگرفتگی شدند

نرخ طلا و سکه در نوروز

نجات 10 سرنشین یک قایق تفریحی در کارون

سیلاب 85 درصد ظرفیت سدهای خوزستان را پر کرد

وضعیت سد دز عادی است

معاون وزیر نیرو: سدسازی در کشور را ادامه می دهیم

50 میلیارد تومان خسارت سیل در ایذه/ خروج آب از دریچه های کارون 3

ظرفیت خالی در سدهای خوزستان وجوددارد/ سیل سایر استان‌ها مدیریت شد

208 میلیارد ریال خسارت به بخش کشاورزی خوزستان وارد شد

خسارت 50 میلیارد ریالی به تأسیسات آبفای روستایی خوزستان

چهار پرواز امشب فرودگاه اهواز با تاخیر انجام می شوند

توزیع گوشت گرم با نرخ مصوب در آبادان آغاز شد

هفت کیلومتر از جاده اندیکا-شهرکرد زیر آب رفت

مشکل قطع برق شهرستان اندیکا بر طرف شد

ورود سومین محموله دام زنده کشور به بندر امام خمینی

آخرین وضعیت رودخانه کارون در اهواز/ پارکهای ساحلی اهواز زیر آب می‌روند

ورودی مخازن سدهای خوزستان در حال مدیریت است