پیام خوزستان

آخرين مطالب

فرهنگي

پایگاه حفظ و مرمت پل باستانی دزفول ایجاد خواهد شد

پیام خوزستان- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دزفول گفت: با همکاری سازمان میراث فرهنگی کشور، پایگاه مستقل حفظ و مرمت پل باستانی دزفول در آینده نزدیک ایجاد خواهد شد.

هفته نامه صدای شوش مجوز گرفت

پیام خوزستان- هفته نامه صدای شوش مجوز خود را از هیات نظارت بر مطبوعات استان خوزستان دریافت کرد.

تحصیل در خوزستان تا پایان اردیبهشت ادامه دارد

پیام خوزستان- مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مدارس استان روز شنبه 31 فروردین‌ماه بازگشایی می‌شوند و روند ادامه تحصیل دانش‌آموزان تا پایان اردیبهشت‌ماه ادامه پیدا می‌کند.

شمار موکبهای اربعین در مناطق سیل زده خوزستان به 152رسید

پیام خوزستان- رییس کمیته اسکان، تغذیه و جذب مشارکت های مردمی ستاد اربعین حسینی خوزستان گفت: گفت: شمار موکبهای اربعین که هم اکنون به مناطق سیل زده خوزستان خدمت رسانی می کنند به 152 موکب رسید.

«بند میزان» میزان نیست

پیام خوزستان- یک دوستدار میراث فرهنگی و گردشگری گفت: با توجه به بارندگی‌های اخیر و سیلابی شدن برخی از رودخانه‌های استان خوزستان مانند کارون تهدید جدی برای سازه‌های آبی ـ تاریخی شوشتر و بناهای تاریخی و باستانی این شهر به وجود آمد.

سیل حریف سازه‌های آبی ـ تاریخی دزفول نشد

پیام خوزستان- رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دزفول با بیان این که عمده خسارت‌های وارده به آثار باستانی این شهرستان ناشی از بارندگی است و سیل خسارت چندانی وارد نکرده گفت: ما در دزفول به طور عمده با بارندگی‌ها مشکل داشتیم به ویژه از سال 97 تا 98 که بارندگی‌ سبب آسیب رسیدن به بیش از 73 اثر باستانی در دزفول شد.

رشد 13 درصدی اقامت گردشگران نوروزی در خوزستان

پیام خوزستان- سرپرست معاونت گردشگری اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با بیان این‎که بیش از هفت میلیون گردشگر در نوروز 98 در سطح استان اقامت داشتند، از افزایش 13 درصدی این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

ارسال کتاب و اسباب‌بازی برای کودکان سیل‌زده خوزستان

پیام خوزستان- مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان تهران از آماده‌سازی بسته‌های متنوعی از کتاب و اسباب‌بازی در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران خبر داد و از مردم خواست کمک‌های خود در این زمینه را به کتابخانه‌های عمومی سراسر استان اهدا کنند تا به مناطق سیل‌زده ارسال شود.

بارندگی به 73 بنای تاریخی دزفول خسارت زد

پیام خوزستان- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دزفول گفت: بارندگی های فروردین ماه امسال به 73 اثر تاریخی دزفول شامل خانه، سابات، پل و بقعه خسارت وارد کرده است.

سیلاب به 538 مدرسه خوزستان خسارت وارد کرد

پیام خوزستان - اهواز - وزیر آموزش وپرورش گفت: 538 مدرسه در نقاط مختلف خوزستان براثر سیلاب اخیر در این استان آسیب دیده است.

148هزار مسافر نوروزی ازجاذبه های آبی اروند وکارون دیدن کردند

پیام خوزستان - آبادان - مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: در تعطیلات نوروز امسال حدود 148 هزار مسافر و گردشگر در بندر خرمشهر از جاذبه های دریایی کارون و اروند رود استفاده کردند.

اطلاع رسانی دقیق و سریع از ضرورت های شرایط بحرانی است

پیام خوزستان - اهواز - مدیر عامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی اطلاع رسانی شایسته و دقیق را از ضرورت های شرایط بحرانی از جمله سیل برشمرد و گفت: اطلاع رسانی به موقع از انتشار شایعات مخرب جلوگیری کرده و از دغدغه های آسیب دیدگان می کاهد.

60 مدرسه خرمشهر برای اسکان سیل زدگان آماده شد

پیام خوزستان - آبادان - معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش خرمشهر گفت: 410 کلاس درس در 60 مدرسه این شهرستان برای اسکان اضطراری سیل زدگان آماده شد.

سیلاب سفرهای نوروزی به دزفول را کاهش داد

پیام خوزستان - دزفول - با وجود بارش های زمستان که مناظر طبیعی زیادی در شهرستان دزفول خلق کرده بود به علت وقوع سیلاب، سفر گردشگران به این شهرستان در نوروز 98 با کاهش قابل ملاحظه ای همراه بود.

مدیریت اطلاع رسانی در بحران با کیست؟

پیام خوزستان - اهواز - ایرنا – رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر ضرورت تعیین «سخنگوی بحران» در کشور و استان های درگیر با سیل گفت: مسئولیت انتشار شایعات، اخبار دروغ و تهدید روانی مردم در معرض بحران، رسانه ها و مسئولان رسمی سازمان مدیریت بحران هستند، زیرا با برآورده نکردن نیاز مردم در کسب اطلاعات صحیح و به موقع، آنها را به استفاده از منابع غیررسمی سوق می دهند.

دانش آموزان مناطق سیل زده خوزستان از تحصیل باز نمی مانند

پیام خوزستان - اهواز- مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: آموزش به دانش آموزان مناطقی از استان که درگیر سیلاب هستند و امکان حضور در مدرسه را ندارند در محل های استقرار آن ها انجام می شود و از ادامه تحصیل خود باز نخواهند ماند.

زائران عتبات از دفاتر رسمی ویزای رایگان تهیه کنند

پیام خوزستان - اهواز - مدیر کل حج و زیارت خوزستان از متقاضیان تشرف به شهرهای مقدس عراق خواست برای صدور ویزای رایگان تنها به دفاتر رسمی و مجاز حج و زیارت در شهرهای مختلف استان مراجعه کنند.

مدیرعامل ایرنا برای بازدید از نقاط سیل زده به خوزستان آمد

پیام خوزستان - اهواز- مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در راس هیاتی بلندپایه از مسئولان ایرنا و موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران به منظوربررسی وضعیت بحران سیل در خوزستان و دیدار با خبرنگاران این سازمان در استان روز یکشنبه به اهواز آمد.

نمایش فیلم‌های روز در اردوگاه سیل‌زدگان خوزستان

پیام خوزستان - رییس انجمن سینمای جوانان خوزستان از نمایش فیلم‌های روز توسط واحد سینماسیار این انجمن در اردوگاه سیل‌زدگان خوزستان خبر داد. حمید آل‌حمودی در ...

کتابخانه‌ های سیار کانون به مناطق سیل ‌زده خوزستان رفتند

پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: کتابخانه‌ های سیار در قالب طرح امداد فرهنگی «پیک امید» در دومین سفر خود با حضور در محل اسکان خانواده‌ های سیل‌ زده‌ منطقه آهودشت شوش به اجرای برنامه‌ های فرهنگی و هنری برای کودکان و نوجوانان پرداختند.

مراکز آموزش عالی ماهشهر یک هفته تعطیل شدند

پیام خوزستان - آبادان - ستاد مدیریت بحران ماهشهر مراکز آموزش عالی این شهرستان را از روز شنبه 17 فروردین ماه تا پایان هفته تعطیل اعلام کرد.

سفر اتباع عراقی به ایران از مرز شلمچه شتاب گرفت

پیام خوزستان - آبادان - سرپرست پایانه بین المللی شلمچه گفت:با رایگان شدن صدور روادید بین ایران و عراق سفر اتباع عراقی به کشور از گذرگاه مرزی شلمچه شتاب گرفته و رو به افزایش است.

452هزار گردشگر از شهرستان اندیکا دیدن کردند

پیام خوزستان - اهواز- سرپرست اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان اندیکا گفت: 452 هزار و 713گردشگر و میهمان نوروزی از 28اسفند پارسال تا پایان تعطیلات نوروزی از جاذبه های گردشگری این شهرستان دیدن کردند.

تجمع برای تعطیل کردن تئاتر اهواز

پیام خوزستان - روز جمعه 16 فروردین 98 در تجمع چندین نفر از هنرمندان تئاتر اهواز که در تالار آفتاب برگزار شد جامعه تئاتری اهواز در حرکتی خودجوش و همگانی با ...

10 اثر تاریخی شوش در فهرست آثار ملی منقول ثبت شد

پیام خوزستان - معاون میراث فرهنگی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: 10 اثر منقول فرهنگی تاریخی این استان در فهرست آثار ملی ثبت شد. به ...

کسانی خرخره تئاتر خوزستان را می‌جوند

پیام خوزستان - نشست بررسی نمایش «تاکسیدرمی» با شرکت اعضای گروه تئاتر آماتور برگزار شد. به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، مجتبی رستمی‌فر، کارگردان نمایش ...

عزیمت زائران عتبات عالیات از پایانه مسافری چذابه ممنوع شد

پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل حج و زیارت خوزستان گفت: عزیمت زائران عتبات عالیات به عراق از پایانه مسافری چذابه به دلیل خطرات ناشی از بروز سیلاب در شهرستان دشت آزادگان از روز سه شنبه 13 فروردین تا اطلاع بعدی ممنوع است.

کلاس های درس 2 دانشگاه خوزستان تا 24 فروردین تعطیل شد

پیام خوزستان - اهواز - دانشگاه های شهید چمران اهواز و علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان(در شهرستان باوی) با توجه به شرایط جوی و وقوع سیل، تا 24 فروردین تعطیل اعلام شدند.

مردم اهواز در 13 فروردین به دامان طبیعت رفتند

پیام خوزستان - اهواز - اهوازی ها در روز 13 فروردین به دامان پر مهر و محبت طبیعت رفتند و ساعاتی را در کنار خانواده گذراندند و در دست آخر نیز سبزه ها را به هم گره زدند.

انتشار فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر اهواز با شعار «آب طعم زندگی»

پیام خوزستان - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از انتشار فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر اهواز با شعار «آب طعم زندگی» خبر داد. به گزارش ایسنا ـ ...

کتابخانه‌ های سیار کانون به مناطق سیل ‌زده خوزستان رفتند

پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: سفر کتابخانه‌ های سیار کانون در قالب طرح امداد فرهنگی «پیک امید» به محل اسکان خانواده‌ های سیل‌ زده‌ در منطقه الهایی خوزستان آغاز ‌شد.

گردشگری آبی در خرمشهر ممنوع شد

پیام خوزستان - آبادان - دبیر ستاد نوروزی و رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خرمشهر گفت: با توجه به شرایط نامساعد جوی و افزایش سرعت باد همچنین افزایش حجم آب رودخانه کارون و اروندرود هر گونه فعالیت گردشگری آبی در خرمشهر تا اطلاع ثانوی ممنوع شد.

ورود گردشگر به آبشارها و قلعه سلاسل شوشتر ممنوع شد

پیام خوزستان - اهواز- مسئول پایگاه سازهای آبی شوشترگفت:با هدف کاهش خطرات احتمالی و حفظ امنیت جانی گرذشگران ورود گردشگر به آبشارها و قلعه سلاسل شوشتر تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

سال رونق تولید فرصتی استثنایی برای جبران

پیام خوزستان - اهواز - پایگاه خبری اقتصاد بومی روز یکشنبه مطلبی با عنوان `سال رونق تولید فرصتی استثنایی برای جبران` منتشر کرد.

عروسی در میان سیل خروشان دز

پیام خوزستان - اهواز - جشن عروسی زوج جوان خوزستانی در روستای «سادات جعاوله» در بخش مرکزی اهواز امشب، در حالی برگزار شد که این روستا در محاصره سیلاب رودخانه دز قرار دارد.

پایانه مرزی شلمچه برای تردد روان اتباع ایران وعراق آماده است

پیام خوزستان - آبادان - سرپرست پایانه بین المللی شلمچه گفت:با توجه به رایگان شدن صدور روادید بین ایران و عراق از 12 فروردین ماه امسال پیش بینی لازم برای تردد روان اتباع 2 کشور در این پایانه مسافری صورت گرفته است.

ما خوزستانی‌ها و بوشهری‌های ما

پیام خوزستان - نوشتار زیر را که در چهارچوب پژوهش‌های خوزستان شناسی نگاشته شده، دکتر عباس امام، نویسنده، مترجم و خوزستان‌پژوه، در اختیار ایسنا ـ منطقه ...

چغازنبیل گردشگر نمی‎ پذیرد

پیام خوزستان - دزفول - مدیر پایگاه میراث‌ جهانی چغازنبیل گفت: این مکان بدلیل خیس بودن سایت و پیش بینی بارندگی های شدید تا سه شنبه تعطیل است.

560 هزار میهمان نوروزی از شهرستان لالی دیدن کردند

پیام خوزستان - اهواز - رییس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری لالی گفت: 560 هزار میهمان نوروزی از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون از جاذبه های گردشگری این شهرستان دیدن کردند.

گردشگری آبی در آبادان متوقف شد

پیام خوزستان - آبادان - رئیس ستاد اجرایی استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی در بنادر آبادان گفت: تردد شناورهای مسافری و گردشگری آبی بنادر آبادان و یادمان شهدای والفجر 8 اروندکنار به علت شرایط نامساعد جوی از عصر امروز شنبه ممنوع شد.

یکه تازی قایق های گردشگری در کارون و بی توجهی به جان مسافران

پیام خوزستان - اهواز - قایق های گردشگری بی توجه به هشدارهای داده شده برای حفظ جان مسافران و شهروندان، همچنان قایق های فرسوده و بدون تجهیزات ایمنی خود را به دل کارون می اندازند و با روش های مختلف سعی در جذب مشتری برای خود دارند.

یک میلیون و 750هزار گردشگر به آبادان سفر کردند

پیام خوزستان - آبادان - دبیر ستاد خدمات سفر نوروز آبادان گفت:از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون بیش از یک میلیون و 750هزار گردشگر به آبادان سفر کردند.

بیش از 192هزار گردشگر از شهرستان اندیکا دیدن کردند

پیام خوزستان - اهواز - سرپرست اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری اندیکا گفت: بیش از 192 هزار گردشگر و میهمان نوروزی از اول فروردین تاکنون از جاذبه های گردشگری این شهرستان دیدن کردند.

افزایش 18 برابری گردشگران ورودی به آبادان در نوروز 98

پیام خوزستان- دبیر ستاد خدمات سفر نوروز آبادان با بیان این‎که تا هشتم فروردین ‎98 بیش از یک میلیون و 500‎ هزار گردشگر به آبادان سفر کرده‎اند گفت: این رقم نشان‎دهنده افزایش 18 برابری تعداد گردشگران نسبت به مدت مشابه سال قبل است.

340 هزار مسافر از گردشگری آبی در آبادان استقبال کردند

پیام خوزستان - آبادان - رئیس ستاد اجرایی استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی در بنادر آبادان گفت: از ابتدای فروردین ماه جاری تا هشتمین روز بهار 340 هزار مسافر نوروزی از گردشگری آبی در بنادر آبادان استقبال کردند.

کاوش: بحران همراهی نکردن مردم ادامه دارد

پیام خوزستان - اهواز - پایگاه خبری کاوش یادداشتی درخصوص موضوع حضور مردم در کنار رودخانه کارون در شرایط امکان بروز سیل با عنوان ` بحران همراهی نکردن مردم ادامه دارد` به قلم مرتضی آژند منتشر کرده است.

66هزار گردشگر از شوشتر بازدید کردند

پیام خوزستان - اهواز- رییس میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شوشتر گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا امروز حدود 66هزار گردشگر و میهمان نوروزی از سه اثر تاریخی این شهرستان بازدید کردند.

خورنا: بحران در قاب رسانه های مجازی

پیام خوزستان - اهواز- پایگاه خبری- تحلیلی خورنا یادداشتی را با عنوان `بحران در قاب رسانه‌های مجازی` در خصوص مزایا و مضرات و نحوه استفاده از فضای مجازی به قلم رشید زلقی منتشر کرده است.

سفر گردشگران نوروزی به آبادان افزایش یافت

پیام خوزستان - آبادان - شهردار آبادان از افزایش سفر گردشگران نوروزی به این شهرستان در نوروز 98 خبر داد و گفت: از 27 اسفندماه پارسال تا پایان هفتمین روز فروردین یک میلیون و 740 هزار میهمان نوروزی وارد آبادان شدند.

تأمین امنیت کاروان های راهیان نور اولویت است

پیام خوزستان - اهواز – جانشین رییس پلیس بین الملل ناجا گفت: تأمین، حفظ نظم و امنیت کاروان‌های راهیان نور، یکی از اولویت‌ها محسوب می شود که در این زمینه پلیس بین الملل نیز به خوبی در حال انجام وظایف محوله خود است.

200 هزار نفر گردشگر نوروزی به شادگان سفر کردند

پیام خوزستان - آبادان - فرماندار شادگان گفت: از 29 اسفند 1397 تا هفتم فروردین ماه بیش از 200 هزار نفر گردشگر نوروزی از جاذبه های شادگان دیدن کردند.

حرکت راهیان نور بهترین ظرفیت تربیتی برای جوانان است

پیام خوزستان - اهواز - فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور ارتش گفت: بازدید از مناطق عملیاتی در رفتار جوانان و نوجوانان اثرات مثبتی برجای گذاشته است تا جایی که حرکت راهیان نور بهترین فضای تربیتی برای جوانان و نوجوانان است.

شرایط حضورگردشگران خارجی در راهیان نور فراهم شود

پیام خوزستان - اهواز- رئیس شورای فرهنگی اجتماعی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: مسیر راهیان نور را باید با برنامه‌ریزی مناسب به روی گردشگران خارجی باز کنیم.

50 خانه بوم گردی در دزفول آماده بازدید گردشگران نوروزی است

پیام خوزستان - دزفول - رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دزفول با اشاره به استقبال گردشگران از جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهرستان گفت: 50 خانه بوم گردی در دزفول آماده بازدید گردشگران نوروزی است.

یک میلیون و 305 هزار مسافر نوروزی به آبادان سفر کردند

پیام خوزستان - آبادان - رئیس اداره میراث فرهنگی و صنایع و گردشگری آبادان به افزایش 18 برابری جمعیت مسافران و گردشگران به شهرستان آبادان نسبت به نوروز پارسال اشاره کرد و گفت:از 27 اسفندماه پارسال تا ششم فروردین ماه یک میلیون و 305 هزار و 358 نفر مسافر وارد آبادان شدند.

اثر گذاری حرکت راهیان نور محدود به داخل کشور نیست

پیام خوزستان - اهواز - مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خورستان گفت: حرکت راهیان نور و روایت خاطرات رزمندگان دفاع مقدس اثرگذاری ویژه ای دارد که محدود به داخل کشور نیست.

700راوی دریادمانهای خوزستان حماسه دفاع مقدس را روایت می کنند

پیام خوزستان - اهواز - مسئول راهیان نور سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان گفت: 700 راوی آموزش دیده ، با استقرار در یادمان های دوران دفاع مقدس در خوزستان روایتگر روزهای حماسه و خون و جانفشانی های رزمندگان اسلام برای کاروان های راهیان نور هستند.

سالن های ورزشی و اردوگاه هابرای اسکان مسافران افزوده شدند

پیام خوزستان - اهواز- مدیر اداره تعاون آموزش و پرورش خوزستان گفت: با توجه به شرایط ناپایدار جوی و پیش بینی ورود یک سامانه بارشی جدید به استان از هفته آینده، آموزش و پرورش ظرفیت سالن های ورزشی و اردوگاه ها را نیز برای پذیرش مهمانان نوروزی اضافه کرد.

راهیان نور بر رشد و اصلاح جامعه تاثیرگذار است

پیام خوزستان - اهواز- معاون هماهنگ کننده قرارگاه کربلا گفت: یکی از زلال ترین، شفاف ترین و پاک ترین مکان هایی که همیشه می‌تواند به مردم قوت قلب دهد و در رشد معنوی جامعه اثرگذار باشد، مقصدهای راهیان نور است که بر رشد و اصلاح جامعه تاثیرگذار است.

قلعه سلاسل شوشتر بر روی گردشگران بسته شد

پیام خوزستان - اهواز- مسئول روابط عمومی پایگاه سازه های آبی شوشترگفت: قلعه سلاسل از مجموعه آثار ثبت جهانی این شهرستان تا اطلاع ثانوی بر روی گردشگران بسته است.

راهیان نور توصیه های اسکان و محدودیت تردد را رعایت کنند

پیام خوزستان - اهواز – ستاد مرکزی راهیان نور کشور با توجه به ناپایداری هوا در فصل بهار و بارندگی در برخی مناطق کشور به‌ویژه سرزمین‌های هشت سال دفاع مقدس، ستاد مرکزی راهیان نور کشور طی اطلاعیه‌ای مواردی را به شرح ذیل، به دست اندرکاران، زائرین و کاروان‌های راهیان نور توصیه کرد.

عمق بخشی به حرکت فرهنگی راهیان نور از جوانان آغاز می شود

پیام خوزستان - اهواز – معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه مخاطب اصلی بیانیه گام دوم انقلاب جوانان هستند گفت: عمق‌بخشی به حرکت فرهنگی راهیان نور از جوانان آغاز می‌شود و ازاین رو ستاد کل نیروهای مسلح نگاه ویژه‌ای به جوانان دارد.

گردشگران از تردد در مناطق کوهستانی گتوند خودداری کنند

پیام خوزستان- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گتوند گفت: با توجه به تداوم بارندگی ها، گردشگران نوروزی تا پایدار شدن شرایط از تردد در مناطق کوهستانی و ساحلی این شهرستان خودداری کنند.

شوش پایتخت تمدن ایران میزبان مسافران نوروزی

پیام خوزستان - شوش - شهر تاریخی و مذهبی شوش در شمال استان خوزستان با آماده سازی امکانات و بهره گیری از همه ظرفیت ها میزبان مسافران و گردشگرانی از نقاط مختلف کشور است.

چغازنبیل در پی بارندگی شدید گردشگر نمی‎ پذیرد

پیام خوزستان - دزفول - مدیر پایگاه میراث‌ جهانی چغازنبیل اعلام کرد: به ‌دلیل خیس بودن این سایت در پی بارندگی شدید و شرایط بد جوی شب گذشته و به ‌منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به بنا و گردشگران، این مکان تاریخی امروز دوشنبه تعطیل است و گردشگر نمی‎ پذیرد.

ورود گردشگران به بافت تاریخی قلعه شوش ممنوع شد

پیام خوزستان - دزفول - رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شوش گفت: بدلیل شدت بارندگی و احتمال تخریب بافت تاریخی شوش تا اطلاع بعدی ورود گردشگران به بافت تاریخی محوطه تاریخی قلعه شوش ممنوع اعلام شد.

به دیدن «رنگونی‎ها» بروید

پیام خوزستان - رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آبادان از مسافران و گردشگران نوروزی دعوت کرد تا در ایام نوروز ضمن سفر به شهرستان آبادان، از ...

200 هزار میهمان نوروزی وارد آبادان شدند

پیام خوزستان - آبادان - سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آبادان گفت: از ابتدای فروردین تا چهارمین روز بهار 200 هزار میهمان نوروزی وارد آبادان شدند.

ساير مطالب

راهیان نور ازمسیرهای تعیین شده منتهی به یادمان ها خارج نشوند

طبیعت زیبای دزفول در نوروز خودنمایی می کند

14 هزار کلاس برای اسکان مسافران در خوزستان اختصاص یافت

ایذه، بزرگترین موزه رو باز جهان چشم انتظار مسافران نوروزی

قطار گردشگری اهواز در ایام نوروز راه اندازی شد

فراخوان نخستین جشنواره ملی شعر شهد شهود خوزستان منتشر شد

کانون پرورش فکری خوزستان هفت واحد سیار فرهنگی راه اندازی کرد

70 مسجد و حسینیه در شوش پذیرای مسافران نوروزی است

توسعه فضای اسکان مسافران نوروزی در دستور کار است

اهواز ؛ شهر خورشید روی آب

12 هزار نفر در مدارس آبادان اسکان یافتند

یک زوج جوان دریادمان شهدای هویزه پیمان زناشویی بستند

شوشان: مقامات انتصابی و انتخابی، نبایدپرچم دار اعتراضات شوند

نگاهی به اماکن زیارتی و مذهبی آبادان و خرمشهر

1.2 میلیون گردشگر طی چهار روز از خوزستان بازدید کردند

شقایق‌های دشت سوسن چشم به راه مهمانان نوروزی

گتوند گردشگران را فرا می خواند

بخش چلو اندیکا نگین گردشگری خوزستان

موزه هنر، کودکان را در برابر مسئولیت موزه ها تقویت می کند

بازار سنتی عیدیا در بهبهان برگزار شد

تاریخ، مذهب و طبیعت را در قاب رامهرمز ببینید

تبلیغات منفی دشمن، حرکت راهیان نور را کمرنگ نکرد

تابانیوز:هفت سین نمایشگر اندیشه ناب ایرانی

مشارکت اقشار مردم بزرگترین سرمایه مسئولان است

مسجد جامع خرمشهر میزبان راهیان نور در نوروز

آبادان؛ پیش و پس از ملی ‌شدن صنعت نفت

جشنواره نوروزگاه در پارک دولت دزفول برپا شد

شهر اولین ‌ها را در نوروز 98 از دست ندهید

60 مدرسه در شهرستان شوش به اسکان مسافران نوروزی اختصاص یافت

تلفیق زیبای آب و نخل، تاکستان و نخلستان را در کارون ببینید

لاله های سرخ لالی چشم به راه مسافران نوروزی

شوشتر شهری زیبا با قدمتی کهن

ماهشهر با 10جاذبه گردشگری نوروز میزبان مسافران است

طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه شوشتر آغاز شد

چوئبده شهری گمنام با ظرفیت های ناب گردشگری

اندیمشک، شهری با جاذبه های بهاری

اسامی پنج هزار شهید روحانی در حوزه علمیه ثبت شده است

عصر جنوب: خوزستان مهاجرفرست‌ترین استان ایران

خوزستان با کمبود سالن تئاتر مواجه است

راهیان نور روحیه جهاد و شهادت را در جوانان توسعه داده است

نفرات برتر همایش ملی شعر گویشی هُمدِرُنگ معرفی شدند

طرح نوروزی گردشگری آبی در بندر خرمشهر آغاز شد

خرمشهر نگینی درخشنده در بهار خوزستان

جاذبه‌های گردشگری بهبهان میزبان مهمانان نوروزی

13مسجد برای برگزاری آیین اعتکاف امسال درشوشتر درنظر گرفته شد

خورنا: داستان نویسی؛ طرحی برای آشتی دانش آموزان با خلاقیت

نور خوزستان: ریشهِ مشترک جنایات حلبچه و نیوزیلند!

اهواز آماده میزبانی از مسافران نوروزی است

راهیان نور نقش ویژه ای در تقویت معنویت در جامعه دارد

یادمانهای شهدا و مناطق عملیاتی خوزستان پذیرای مهمانان نوروزی

عکاس خوزستانی نامزد دوره های ورلدپرس شد

2 طرح پژوهشی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزیده وزارت علوم شد

15اثردرجشنواره ملی فردوسی به میزبانی خوزستان برگزیده شدند

مدارس نوبت عصر روز یکشنبه در باغملک تعطیل اعلام شد

حال بنای مسجد 900 ساله دزفول ناخوش است

یک هزارو 120مدرسه در خوزستان آماده اسکان میهمانان نوروزی است

کاوش آنلاین: شکست پروژه مسکن مهر در اهواز

انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان انقلاب را بیمه می کند

مدارس نوبت عصر یکشنبه شهرستان اندیکا تعطیل اعلام شد

مرمت اضطراری «خانه اخوان» در بهبهان

پایان مرمت سابات‎‎های بافت تاریخی شوشتر

آموزش گردش دریایی در اسکله‎های آبادان در نوروز 98

هنرمندان شوشتر مبدع جریان‌های فرهنگی و هنری هستند

مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه بری گیفورد با ترجمه جلیل جعفری منتشر شد

آیین پایانی سه رویداد فرهنگی در شوشتر

هنرمندان شوشتر مبدع جریان‌های فرهنگی و هنری هستند

مدارس نوبت عصر یکشنبه شهرستان ایذه تعطیل شدند

اندیکا مقصدی مناسب برای تعطیلات نوروزی است

انجام طرح مطالعاتی گردشگری در بحرکان هندیجان

تشکیل کمیته گردشگری آبی و جنگ در اروندکنار و چوئبده

درخشش شاعر حمیدیه در کنگره ملی شعر فاطمی

بیش از 50 درصد مدارس شوش هوشمند شده‌اند

جشنواره سفرنگاری دزفول گرام با معرفی نفرات برتر پایان یافت

گردهمایی گردان ابوذر و رزمندگان دفاع مقدس در گتوند برگزار شد

جدایی مردم از نظام هدف اصلی دشمن از فشارهای اقتصادی است

دشمن بنیان خانواده را در ایران هدف قرار داده است

15 مسجد میزبان مراسم اعتکاف در ایذه و باغملک هستند

دانشگاه نسبت به مسائل پیرامونی خود حساس باشد

استفاده ازاعتبارات دولتی برای بازسازی عتبات عالیات ممنوع است

خوزستان جزء هفت استان پیشگام در راه‌اندازی کمپین 6030 است

مسئولان برای مقابله با بحران در سال آینده بیشتر تلاش کنند

قرارگاه کربلا آماده همکاری با دولت برای رونق تولید داخلی است

ایمنی شناورهای گردشگری خرمشهر ارتقاء می یابد

صنایع دستی، زیباترین سوغات دزفول برای گردشگران نوروزی

شهرداری خرمشهر آماده استقبال از مهمانان نوروزی است

دشمنان در حوزه جنگ نرم خوزستان را هدف قرارداده اند

انتشار پوستر نخستین جشنواره نمایشنامه‌خوانی «توفای سرخ»

سالی که شمع میلادم را خاموش کردم

زندگی هنوز در آبادان زنده است

60 اثر در جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور برگزیده شدند

مزارهای شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم در خوزستان گلباران شد

جشنواره دزفول گرام باهدف معرفی جاذبه های این شهرستان آغاز شد

نخستین کارخانه تولید برق صنعتی کشور ثبت ملی شد

رضا زدوار عضو هیات مدیره انجمن خوشنویسان ایران شد

نخستین دوره مسابقات کشوری جام اکسین در اهواز برگزیدگان خود را شناخت

نخستین جشنواره مردمی موسیقی محلی، منطقه جنوب و جنوب غرب در اهواز برگزار می‌شود

اپلیکیشنی برای چغازنبیل

کهن ترین شهر جهان آماده میزبانی از مسافران نوروزی

1120 مدرسه آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی در خوزستان هستند

هنرمند دزفولی آثار بین المللی خود را به مرکز سرطانی اهدا کرد

باغملک آماده استقبال از مسافران نوروزی است

برای تامین امنیت کاروان های راهیان نور آمادگی کامل داریم

48 واحد آموزشی برای اسکان نوروزی در خرمشهر مهیا شد

مدرسه زمستانی زبان فارسی ویژه دانشجویان خارجی راه اندازی می شود

ثبت نام برای شرکت در آیین معنوی اعتکاف در خوزستان آغاز شد

دانشجویان در تحقق گام دوم انقلاب اسلامی نقش مهمی دارند

«پیش از صبحانه» در امیدیه اجرا می‌شود

مجموعه عکس «جنوب از جنوب غربی» به کوشش آرش آبخو منتشر شد

روزنامه نورخوزستان: راهیان نور و گام دوم انقلاب

فرار رو به جلوی مسوولان به وقت پاسخگویی/ هیچ مسوولی نمی‌تواند به منتقد شرایط حاضر بدل شود

پخش زنده برنامه تحویل سال از محل ساختمان اداره‌ کل میراث فرهنگی خوزستان

لزوم حضور نیروهای کشیک در فرمانداری‌ها طی نوروز 98

نورافشانی راهیان نور در خوزستان / زندگی به سبک شهدا

حقوق کارگران پایگاه چغازنبیل تا پایان هفته پرداخت می‌شود

شوشان: بیانیه گام دوم انقلاب؛ منشوری برای پیشرفت و تعالی

41 واحد آموزشی در ماهشهر برای اسکان نوروزی مهیا شد

سفر به خوزستان را در نوروز از دست ندهید

بهسازی زیرساخت‎های گردشگری گمبوعه در حال اجرا است

امروزه محور توسعه دنیا دانایی‌محوری و تولید علم است

هفت مدرسه هفتکل به اسکان نوروزی اختصاص یافت

کسب مقام برتر خوزستان در سومین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی کشور

تقویم فرهنگی سال ٩٨ خوزستان با محوریت بیانات رهبر ترسیم می‌شود

درخشش داستان‌نویسان خوزستانی در جشنواره داستان کوتاه پرراس

61 درصد مدارس مسجد سلیمان فرسوده است

اقامتگاه بومگردی قلعه سرد در دهدزافتتاح شد

جشن تکلیف 2 هزار دانش آموز در شوش و شاوور برگزار شد

تعدادی ازمربیان پیش دبستانی ایذه خواستارتبدیل وضعیت خودشدند

آماده اجرای برنامه مشترک فرهنگی با بصره عراق هستیم

برنامه های اجتماعی خوزستان درسال98 بامحوریت دانش آموزان است

حاشیه ها، آموزش و پرورش خوزستان را به قعر جدول برده است

جاده میانبر اهواز- مسجدسلیمان؛ از شعار تا واقعیت

تعلیق هفت شرکت و دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در اهواز

کارگاه آموزشی «فیلم‌سازی فیلم کوتاه» در دزفول برگزار می‌شود

دایره‌المعارف مفاخر فرهنگی و هنری خوزستان تدوین می‌شود

پروژه خانه فرهنگ اهواز در حال ساخت است

پیوند میان ادیان و مذاهب با تاریخ ایران باستان پیوندی ناگسستنی است

پایان سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی استان خوزستان

پلاتوی نمایش سوم برای شوش

«قلعه یک برجی» ثبت ملی شد

تلاقی فرهنگ وتاریخ درحمامی که موزه شد/ فرصتی برای آشنایی با دزفول

دانشکده نفت اهواز میزبان آیین معنوی اعتکاف دانشجویان خوزستان

مردم حامی موسیقی بومی - محلی خود باشند

جشنواره اقوام خوزستانی پیام اتحاد را به دشمنان مخابره کرد

موسیقی خوزستان باید به اهلش سپرده شود

طرح فصل بیداری نوجوان فاتح در آبادان اجرا شد

همایش فقه هنر در دانشگاه جندی شاپور دزفول برگزار شد

استقبال خوبی از جشنواره موسیقی فجر در خوزستان شد

شخصیت برجسته شهدای حوزه فرهنگی به نسل جوان شناسانده شود

استان های برتر جشنواره ره آورد سرزمین نور معرفی شدند

قلعه یک برجی اندیکا ثبت ملی شد