آخرین اخبار

سياسي

اتاق تسهیل و رفع موانع سرمایه گذاری در اندیمشک فعال شد

خوزستان آنلاین - اندیمشک - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اندیمشک گفت: به منظور حمایت از سرمایه گذاری در این شهرستان، اتاق تسهیل و رفع موانع سرمایه گذاری فعالیت خود را آغاز کرده است.

وزارت ورزش به تعهد خود برای ورزشگاه جهان آرای خرمشهر عمل کند

خوزستان آنلاین - آبادان - نماینده مردم خرمشهر در مجلس گفت: وزارت ورزش و جوانان به تعهد خود در خصوص پرداخت چهار میلیارد تومان اعتبار به منظور ساماندهی ورزشگاه جهان آرا در این شهر عمل کند.

دولت تصمیم لحظه ای نگیرد/اصلاح بخشنامه جدید واردات خودروی اروندی

خوزستان آنلاین - اهواز - نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: بخشنامه جدید واردات خودروهای اروندی موجب بیکاری جمع کثیری از ترخیص کاران و به صورت کلی مشاغل مرتبط با خودروهای اروندی در منطقه می شود.

امیرعبداللهیان: ایران به حمایت های قاطع خود از سوریه برای مبارزه با تروریسم ادامه می دهد

خوزستان آنلاین - اهواز- مشاورعالی ریاست مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: همچنان با صدای بلند اعلام می داریم که به حمایت های قاطع خود از سوریه در مسیر مبارزه با تروریسم و کمک به مردم و بازسازی این کشور ادامه می دهیم.

ظرفیت خوزستان در زمینه ورزش های آبی به خوبی دیده نشده است

خوزستان آنلاین - اهواز - رییس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: با وجود اینکه خوزستان ظرفیت بالایی در زمینه ورزش های آبی و رودخانه ای دارد اما از این ظرفیت برای پر کردن اوقات فراغت مردم و توسعه ورزش های آبی به خوبی استفاده نمی شود.

امام جمعه دزفول حل مشکل مرز هوایی این شهرستان را خواستار شد

خوزستان آنلاین - دزفول - امام جمعه دزفول با تاکید بر تحقق اقتصاد مقاومتی خواستار حل مشکل مرز هوایی این شهرستان شد و گفت:با حل مشکل مرز هوایی دزفول شاهد رونق اقتصاد منطقه شمال خوزستان خواهیم بود.

خطیب جمعه اهواز:مسئولان دین خود را به خوزستان ادا کنند

خوزستان آنلاین - اهواز - امام جمعه موقت اهواز با بیان اینکه مردم خوزستان دین خود را به اسلام ادا کرده اند گفت: از مسئولان نیز انتظار می رود متقابلا دین خود را به مردم و کارگران خوزستان ادا کنند.

امام جمعه اندیمشک:برای تقویت اقتصاد کشور جلوی قاچاق کالا گرفته شود

خوزستان آنلاین - اندیمشک - امام جمعه اندیمشک با تاکید بر توجه به اقتصاد کشور به عنوان یک موضوع مهم و اساسی گفت:برای تقویت اقتصاد مقاومتی در کشور باید جلوی کالای قاچاق گرفته شود.

امام جمعه بندر ماهشهر :مسئولان برای کاهش حوادث چاره اندیشی کنند

خوزستان آنلاین - بندرماهشهر - امام جمعه بندرماهشهر با بیان اینکه تاکنون حوادث جاده ای، دریایی، ریلی و هوایی زیادی را در کشور شاهد بوده ایم گفت: با دقت بیشتری می توان کمتر شاهد این حوادث باشیم، مسئولان در این زمینه چاره اندیشی کنند.

موج بارشی امروز وارد خوزستان می شود

خوزستان آنلاین - اهواز - هواشناسی خوزستان از ورود موج جدید بارشی به استان خوزستان از امروز تا روز دوشنبه خبر داد.

افزایش ملی پوشان خوزستان در رشته های ورزشی

خوزستان آنلاین - اهواز - مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت: خوشبختانه تعداد دعوت شدگان خوزستان به تیم های ملی در سال جاری افزایش قابل توجهی داشته است.

موزه تاریخ فوتبال در شهر اهواز باید تاسیس شود

خوزستان آنلاین - اهواز - نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به قدمت فوتبال در شهر اهواز، خواستار تأسیس موزه تاریخ فوتبال در این شهر هستیم.

هفته ای نیست که مشکلات خوزستان در هیئت دولت مطرح نشود

خوزستان آنلاین - اهواز - وزیر ورزش و جوانان گفت: به عنوان عضوی از دولت عنوان می کنم که هفته ای نیست؛ در جلسات هیئت دولت به بهانه ها و دلایل مختلف، مباحث مربوط به خوزستان مطرح نشود.

فدراسیون فوتبال به بی احترامی الهلال اعتراض می کند

خوزستان آنلاین - اهواز - وزیر ورزش و جوانان گفت: بی احترامی بازیکنان الهلال عربستان در بازی با استقلال در جریان یک دقیقه سکوت برای جان باختگان هواپیمای ایرانی از سوی فدراسیون فوتبال مورد اعتراض قرار می گیرد.

ستاد فجر چهلم در وزارت ورزش آغاز به کار کرد

خوزستان آنلاین - اهواز - معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزیر ورزش و جوانان گفت: سال آینده چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است و وزارت ورزش اولین دستگاهی است که ستاد چهلمین سال را با حضور وزیر تشکیل داد.

وزیر ورزش و جوانان از 10  فدراسیون ورزشی تقدیر کرد

خوزستان آنلاین - اهواز - وزیر ورزش و جوانان در نشست روسای فدراسیون های ورزشی در اهواز از 10 فدراسیون ورزشی برگزار کننده رقابتها و برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی تقدیر کرد.

برگزاری 5 مسابقه شطرنج تا پایان سال

خوزستان آنلاین - اهواز - رئیس فدراسیون شطرنج از برگزاری پنج دوره مسابقه شطرنج بین المللی و ملی در کشور تا پایان سال خبر داد.

پروژه های ورزشی نیمه تمام در خوزستان تکمیل شوند

خوزستان آنلاین - اهواز - وزیر ورزش و جوانان با اشاره به ظرفیت های استان خوزستان در برگزاری مسابقات بین المللی گفت: پروژه های ورزشی نیمه تمام در این استان باید تکمیل شوند.

ماهیت علوم در حال تغییر است/ تبدیل روانشناسی به یک حوزه تجربی

خوزستان آنلاین - اهواز - دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی ایران گفت: با توجه به تغییراتی که در حوزه دانش و فناوری ایجاد شده ماهیت علوم و به ویژه بخش روانشناسی در حال تغییر است.

علوم شناختی چاقوی دو لبه است/کمبود نیروی انسانی در علوم شناختی

خوزستان آنلاین - اهواز - مشاور عالی ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی کشور گفت: حوزه علوم شناختی به نوعی یک چاقوی دولبه محسوب می شود که می توان از آن استفاده مثبت و یا منفی کرد.

بی توجهی به علوم شناختی ریشه معضلات زیست محیطی خوزستان است

خوزستان آنلاین - اهواز - رئیس گروه پژوهش، فناوری و زیر ساخت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی کشور گفت: اشتباه در تصمیم گیری در مورد یک عامل متعرض به نام ریزگرد، رنج بسیاری به مردم خوزستان تحمیل کرده است.

خرمشهر میزبانی مسابقات آغاز فصل دوومیدانی کشور شد

خوزستان آنلاین - آبادان - رئیس فدراسیون دوومیدانی ایران گفت: با توجه به پیست تارتان ورزشگاه اروندان خرمشهر، میزبانی مسابقات آغاز فصل دوومیدانی کشور به خرمشهر داده شد.

ریزگردها میزان افسردگی در خوزستان را چند برابر کرده است

خوزستان آنلاین - اهواز - عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: ریزگردها آثار مخرب و نگران‌کننده‌ای بر انسان دارند و به شکلی بی‌سابقه ای باعث افزایش افسردگی و اضطراب در بین خوزستان ها شده است.

خوزستان بعد از جنگ گرفتار ریزگردها شد

خوزستان آنلاین - اهواز - نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان گفت: این استان بعد از جنگ گرفتار ریزگردها شده در حالیکه برخی استان‌ها به دنبال بردن آب خوزستان هستند.

اولین جشنواره زمستانی مرکبات دزفول برگزار شد

خوزستان آنلاین - دزفول - به‌منظور معرفی باغ‌های مرکبات دزفول به‌عنوان یک ظرفیت گردشگری، اولین جشنواره زمستانی و سالانه مرکبات این شهرستان به مدت یک روز برگزار شد.

ایران خاستگاه رشته کبدی است

خوزستان آنلاین - خرمشهر - رئیس هیئت کبدی منطقه آزاد اروند گفت: ایران خاستگاه رشته کبدی است و در شهرهای آبادان و خرمشهر به دنبال توسعه و رونق این رشته هستیم.

دیدار صمیمانه استاندار خوزستان با اهالی احمدفداله از توابع دزفول / استاندار خوزستان: احداث جاده الیگودرز به احمد فداله در بودجه سال 97 آورده شد

خوزستان آنلاین -  جمعی از اهالی روستای احمد فداله از توابع شهرستان دزفول واقع در مناطق کوهستانی صعب العبور با هدف قدردانی از سفر چند ماه گذشته استاندار خوزستان به این منطقه و رسیدگی به مشکلات آن با استاندار خوزستان دیدار و گفتگو کردند. 

تاکید دکتر شریعتی بر نقش آفرینی مشاورین استاندار در غنی سازی تصمیم سازی در خوزستان

خوزستان آنلاین -   استاندار خوزستان گفت: مشاورین اتاق فکر استانداری هستند و انتظار داریم با شبکه سازی مدیریتی، آسیب شناسی، تحلیل و نقادی نقش مهمی در غنی سازی تصمیم سازی های استان خوزستان بر عهده بگیرند.

«فردگرایی»تمام شده و بی‌اثر است

خوزستان انلاین- این روزها بحث گفت‌وگوی ملی به عنوان یکی از راهکارهای برون‌رفت جامعه از شرایط فعلی و رسیدن به یک شرایط ایده‌آل مطرح می‌شود. عده‌ای براین باور‌هستند که به طور کلی گفت‌وگو در این شرایط معنایی ندارد اما در مقابل جمع زیادی از سیاسیون از جناح‌های مختلف بر این عقیده هستند که همواره گفت‌وگو و نشر فرهنگ گفت‌‌وگو در جامعه بسیاری از مشکلات را حل می‌کند و گره‌گشای مشکلات است

نفس خوزستان در سینه حبس شده است/لزوم توقف انتقال آب

خوزستان آنلاین - اهواز - نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: خشک شدن تالاب ها، نخلستان ها و زمین های کشاورزی خوزستان به دلیل سیاست های غلط مدیریت منابع آب است.

نفس خوزستان در سینه حبس شده است/لزوم توقف انتقال های محرمانه آب

خوزستان آنلاین - اهواز - نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: خشک شدن تالاب ها، نخلستان ها و زمین های کشاورزی خوزستان به دلیل سیاست های غلط مدیریت منابع آب و انتقال های محرمانه است.

رئیس مرکز برنامه ریزی،نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات استانداری:خوزستان به عنوان اولین استانداری در کشور موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات شد

خوزستان آنلاین -رئیس مرکز برنامه ریزی،نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات استانداری:خوزستان به عنوان اولین استانداری در کشور موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات شد

انقلاب اسلامی نوید بخش تمدن نوین در مقابل تمدن های مدعی است

خوزستان آنلاین - اهواز - تولیت آستان قدس رضوی گفت: امروز جامعه مسلمین و ایران به برکت انقلاب اسلامی مدنیتی به نام دین و حوزه را پیدا کرده است و نویدبخش تمدن نوین در مقابل تمدن های مدعی است.

تحویل 8 واحد مسکونی به ایتام خرمشهری

خوزستان آنلاین - خرمشهر - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خرمشهر از تحویل هشت واحد مسکونی به ایتام فاقد مسکن تحت پوشش این کمیته خبر داد.

اعتدالگرایان تعریفی از اعتدال ارائه دهند

خوزستان آنلاین - اهواز- عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: اعتدال نه یک فکر یا گفتمان بلکه یک روش است و اگر جریان هایی هستند که می گویند ما اعتدال گرا هستیم، باید در وهله معنی اعتدالگرایی را عنوان کنند.

دین برای سعادت انسان آمده و منافاتی با خوشبختی آنان ندارد

خوزستان آنلاین - اهواز- عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اشاره به اینکه دین برای سعادت انسان آمده است گفت: دین در تضاد با خوشبختی افراد نیست و برای در تنگنا قرار دادن انسانها نیامده است

پروژه اصلاح شبکه آبرسانی به منطقه کلگه مسجدسلیمان پیچیده است

خوزستان آنلاین - اهواز - مدیر عامل آب و فاضلاب خوزستان گفت: پروژه اصلاح شبکه آبرسانی منطقه کلگه در شهرستان مسجدسلیمان به دلیل قرار گرفتن منطقه مورد نظر بر روی دامنه کوه دارای پیچیدگی های فراوانی است.

نمایشگاه الکامپ در اهواز برگزار می شود

خوزستان آنلاین - اهواز - مشاور فناوری اطلاعات و ارتباطات استاندار خوزستان گفت: نمایشگاه الکامپ در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با مدیریت نظام صنفی رایانه‌ای استان در اهواز برگزار می شود.

تیم فوتبال شهرداری دزفول در آبادان گلباران شد

خوزستان آنلاین - آبادان - تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در دومین بازی تدارکاتی خود پیش از دیدار با تیم نفت تهران با نتیجه 5 بر یک شهرداری دزفول را شکست داد.

موزه دائمی ورزش صنعت نفت آبادان افتتاح شد

خوزستان آنلاین - آبادان - با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی موزه دائمی افتخارات و دستاوردهای ورزشی شرکت پالایش نفت آبادان افتتاح شد.

شهردار اهواز استعفا نداده است

خوزستان آنلاین - اهواز - عضو شورای شهر اهواز خبرهای منتشر شده در خصوص استعفای شهردار این شهر را نادرست دانست.

تورهای اهوازگردی در ایام نوروز فعال می شوند

خوزستان آنلاین - اهواز - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز از برگزاری تورهای اهواز گردی و سایر برنامه های تفریحی و فرهنگی در ایام نوروز خبر داد.

بیمه‌های تجاری آبادان سهم 10 درصدی وزارت بهداشت را پرداخت کنند

خوزستان آنلاین - آبادان - معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: برای بهبود کیفیت خدمات درمانی در منطقه همچون سایر شهرهای کشور، نیازمند دریافت سهم 10 درصدی بیمه‌های تجاری وزارت بهداشت هستیم.

مدارس نوبت عصر 11 شهرستان در خوزستان تعطیل شدند

خوزستان آنلاین - اهواز - با وجود اعلام مدیریت بحران مبنی بر مناسب بودن شرایط برای تحصیل دانش آموزان در نوبت عصر امروز، ولی اکنون یعنی در ساعت 11:45 اعلام شد که مدارس 11 شهرستان در نوبت عصر تعطیل است.

مدارس نوبت عصر 11 شهرستان در خوزستان تعطیل شد

خوزستان آنلاین - اهواز - با وجود اعلام مدیریت بحران مبنی بر مناسب بودن شرایط برای تحصیل دانش آموزان در نوبت عصر امروز، ولی اکنون یعنی در ساعت 11:45 اعلام شد که مدارس 11 شهرستان در نوبت عصر تعطیل است.

ریزش کوه باعث تخریب چند خانه در مسجدسلیمان شد

خوزستان آنلاین - اهواز - رئیس اداره هلال احمر مسجدسلیمان گفت: بر اثر ریزش کوه در این شهرستان، چند واحد مسکونی تخریب شدند ولی خوشبختانه به کسی آسیبی وارد نشد.

امدادرسانی هلال احمر به 30 حادثه دیده سیل و آبگرفتگی در دزفول

خوزستان آنلاین - اهواز - معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: در پی بارش و وقوع سیل و آبگرفتگی در منطقه سردشت دزفول، 30 نفر از عشایر حادثه دیده منطقه توسط امدادگران از سیل و آبگرفتگی نجات یافتند.

اخبار خواندنی

اسکان مسافران نوروزی در 500 کلاس درس در دزفول

مدارس 11 شهر خوزستان فردا تعطیل است

راه اندازی 2 مرکز سواد آموزی در دزفول/ 5 هزار بیسواد مطلق

در حال بروز رسانی/مدارس آبادان، خرمشهر و ماهشهر فردا دوشنبه تعطیل اعلام شد

گزارش تصویری / دیدار صمیمانه استاندار با کارکنان واحد اداری مالی استانداری خوزستان

سرپرست فرمانداری بهبهان منصوب شد

عضو جمعیت دفاع از ملت فلسطین:تنها راه نجات ملت فلسطین مقاومت است

زهرا مصطفوی با جمعی از خانواده های شهدای مدافع حرم دراهواز دیدار کرد

استاندار خوزستان: مردم خوزستان تحمل فشارهای جدید را ندارند

پیام تسلیت استاندار خوزستان در پی سانحه دلخراش سقوط هواپیمای مسافربری

سفر دبیر کل جمعیت دفاع از ملت فلسطین به اهواز

همسران و مادران شهدای خوزستان با دختر امام راحل دیدار کردند

دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین:وجود رژیم صهیونیستی مانع اتحاد کشورهای اسلامی است

حسن‌زاده: مساله‌ فلسطین یک آرمان جهانی برای تمام مسلمانان است

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی: 2هزار و 300 مگاوات کمبود تولید برق داریم

هیاتی از مدیران بخش خصوصی کشور روسیه با معاون اقتصادی استاندارخوزستان دیدارکردند

استانداری خوزستان به عنوان اولین استانداری در کشور موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات شد

استاندارخوزستان : باید بتوانیم عقب ماندگی خوزستان را جبران و شرایط را برای زندگی مردم بهبود ببخشیم

رییس سازمان بسیج مستضعفین:انقلاب اسلامی با جامعه انقلابی زنده می ماند

دفاع از فلسطین یک موضوع شرعی است

در ایران نسبت به مساله دفاع از فلسطین وحدت نظر باشد

اخطاریه مرکز ملی پایش و هشدار سریع گرد و خاک هواشناسی خوزستان

تاکید استاندار خوزستان بر اتخاذ تمهیدات لازم برای مدیریت مصرف برق در تابستان آینده

هدف اصلی یادواره های شهدا ترویج تبعیت از ولایت فقیه است

غلظت گرد و غبار آبادان به 20 برابر حد مجاز رسید

دزفولی ها از مصرف گوشت کبوتر و گنجشک خودداری کنند

ادای احترام فرزند امام خمینی ( ره ) به شهدای خوزستان

تیم های برتر مسابقات کشوری هفت سنگ بانوان مشخص شدند

پروازهای مسیر آبادان تهران و به عکس لغو شد

مدارس و مراکز آموزشی خرمشهر تعطیل شدند/پایان کار ادارات ساعت 13

ادارات آبادان و خرمشهر ساعت 13 تعطیل می شوند

مدارس 4 شهرستان خوزستان در نوبت عصر تعطیل شدند

در حال بروزرسانی / تعطیلی مدارس و مراکز آموزش عالی در تعدادی از شهرستان های خوزستان به دنبال وقوع پدیده گرد و غبار

مدارس آبادان و خرمشهر تعطیل شدند

حضور فرزند امام خمینی در گلزار شهدای اهواز

مدارس رامشیر تعطیل شد

غلظت گرد و غبار رامشیر به 18 برابر حد مجاز رسید

راهپیمایی با شکوه یوم الله 22 بهمن در شهرستان شادگان برگزار شد

ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دشمنان را ناامید کردند

مردم، دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی را وظیفه خود می دانند

بهترین پاسخ به حضور مردم، حل مشکلات آنان است

حاشیه های راهپیمایی 22 بهمن در اهواز

مردم، اجازه فتنه گری دشمنان در مسیر پیشرفت انقلاب را نمی دهند

مردم با حضور خود در راهپیمایی 22بهمن انقلاب اسلامی را حمایت کردند

جلوه زیبای اتحاد اقوام خوزستانی در راهپیمایی 22 بهمن

حضور در راهپیمایی 22 بهمن، چشم طمع دشمنان را از ملت دور کرد

قدردانی مسئولان جنوب غرب خوزستان از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

تقدیر استاندار و نماینده ولی فقیه درخوزستان از حضورمردم در راهپیمایی 22 بهمن

بودجه مقابله با ریزگردها افزایش یابد

نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی خواستار توقف کامل پروژه‌های انتقال آب شدند

بیشترین نارضایتی مردم از نحوه برخورد ادارات با مراجعه کنندگان است

زمینه تحقق حقوق شهروندی باید از ادارات و نهادهای دولتی آغاز شود

مردم خوزستان برای احقاق حقوق شهروندی مطالبه گر باشند

لاریجانی: وزارت نیرو سریع‌تر حق آبه محیط زیستی خوزستان را تخصیص دهد

امام جمعه موقت دزفول:انتقال آب کشاورزی خوزستان قابل بخشش نیست

پیروزی جمهوری اسلامی ایران در جنگ هشت ساله معجزه الهی بود

خطیب جمعه اندیمشک:اتحاد مسلمین دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است

امام جمعه آبادان: راهپیمایی22 بهمن رفراندم مردم بود

امام جمعه شادگان:مردم در 22 بهمن با نظام و رهبری پیمانی دوباره بستند

امام جمعه موقت اهواز:خواست اصلی و عقلایی مردم مبارزه با فساد و تبعیض است

امام جمعه لالی:مسئولان برای حل مشکل گرد و غبار تلاش بیشتری کنند

امام جمعه خرمشهر: مسئولان مشکل اقتصادی مردم را حل کنند

کتاب می تواند فقر فرهنگی را کاهش دهد

مدیرکل امور اجتماعی استانداری خوزستان:لزوم راه اندازی دفاتر محلی جهت جبران عقب‌ماندگی و رفع آسیب‌های اجتماعی در مناطق محروم

تاکید استاندار خوزستان بر گسترش فرهنگ کتاب خوانی در جامعه بویژه در سنین پایین

پرداخت یارانه ها در کشور هدف دار نیست

مسابقات بین المللی شطرنج در اهواز آغاز شد

آیین تودیع و معارفه مدیران كل قدیم و جدید روابط عمومی استانداری خوزستان برگزارشد

جلسه پیگیری مصوبات شیوند ایذه / پیشرفت اجرای مصوبات در بخش های کشاورزی، گردشگری و مخابرات

گزارش تصویری / حضور استاندار خوزستان در دوازدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان

آغاز مسابقات بین المللی شطرنج در اهواز

استاندار خوزستان خبر داد: منازل فاقد سند در منطقه منبع آب اهواز به مرحله صدور سند رسیده اند

مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری خوزستان معارفه شد

دستگیری عاملان شکار 2 رأس قوچ وحشی در منطقه حفاظت شده کرایی

آنفلونزای فوق حاد پرندگان در شادگان مشاهده نشده است

کانکس های خدمات رسان در محلات خرمشهر مستقر شدند

کارگران شوشی از شورای اسلامی کارگر استقبال کنند

توزیع چادر امدادی در گوریه / زلزله خسارتی نداشت

معاون اموراقتصادی استاندارخوزستان تاکید کرد: بانک های استان صددرصد تسهیلات مشاغل خانگی ابلاغ شده را جذب کنند

میخ 5 سانتی از قلب کودکی در دزفول خارج شد

میخ 5 سانتی از قلب کودک دزفولی خارج شد

برگزیدگان سومین جشنواره داستان فجر اروند معرفی شدند

دستگیری 20 شکارچی متخلف در پارک ملی دز

400 هکتار از اراضی چوئبده در طرح مقام معظم رهبری زهکشی شد

استاندارخوزستان در شورای اشتغال تاکید کرد: خوزستان در بحث اشتغال باید ویژه عمل کند

نمایشگاه نقاشی گروهی «ربط» در اهواز برپا می شود

خوزستان نیازمند یک جشنواره فجر بومی است

خوزستانی ها منتظر بارش باران و تگرگ باشند

کارگاه آموزشی مدیریت بحران در شادگان برگزار می شود

خواسته مردم خوزستان مقابله اصولی با ریزگردها است

رفع مشکلات آب و برق خوزستان گام به گام در حال انجام است

کرامت انسانی و نظارت همگانی اصول پایه ای حقوق شهروندی است

مبالغ خوبی با اذن رهبری برای حل مسئله ریزگردها اختصاص می‌دهیم

12 اثربه مرحله رقابتی جشنواره نمایشهای خیابانی خوزستان راه یافتند

مدیریت بحران خوزستان در مورد شرایط جوی استان هشدار داد

گزارش تصویری / همایش حقوق شهروندی با حضور دستیار ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی خبر داد: تمرکز بر تحقق و عملیاتی شدن منشور حقوق شهروندی در سال آینده

استاندار خوزستان: دستگاه های دولتی مکلف به اجرای منشور حقوق شهروندی هستند

استاندار خوزستان: ثبات شبکه برق استان در برابر ریزگردها با اقدامات انجام شده در یک سال گذشته حفظ شد

جشن پیوند همدلان آسمانی ویژه 100 زوج معلول با حضور استاندار خوزستان برگزار شد

اطلاعیه اداره کل مدیریت بحران استان در خصوص وضعیت جوی

معاون عمرانی استاندارخوزستان: دستگاهها به تعهدات خود در اجرای پروژه های عمرانی پایبند باشند

شمارگان پائین چاپ کتاب در کشور یک درد غیرقابل تحمل است

17 ناشر عربی در نمایشگاه کتاب خوزستان حضور دارند

مردم به کتابخانه‌های خانگی خود توجه داشته باشد

استقلال اهواز برای ماندن در لیگ دسته دوم جشن گرفت

دوازدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان آغاز به کار کرد

140 میلیارد تومان برای نوسازی شبکه فاضلاب آبادان اختصاص یافت

آب شهر سالند در سردشت دزفول تامین شد

لزوم برخورد جدی با عاملان تیراندازی در شادگان

اختصاص 10 هکتار زمین برای احداث پیست موتور سواری در دزفول

پروژه های عمرانی آبادان 30سال عقب مانده اند

مشاور استاندار خوزستان خبر داد:نخستین همایش حقوق شهروندی استان فردا پنج شنبه در اهواز برگزار می‌شود

هنرمندان کویتی به خوزستان می آیند

تنها 25 کیلومتر از معابر اروند کنار روکش آسفالت دارد

کشتارگاه های خوزستان محل داد و ستد نباشند

جلسه ویژه رسیدگی به ریزگردهای خوزستان امروز برگزار می شود

نمایندگان خوزستان در مجلس صندلی های خود را ترک کردند

باران در اهواز آغاز شد/نیروهای برق در آماده‌باش

بارش باران در نقاطی از اهواز آغاز شد/نیروهای برق در حال آماده‌باش

مدارس و مراکز آموزشی آبادان و خرمشهر فردا دایر هستند

مدارس و مراکز آموزشی و دولتی خوزستان فردا دایر هستند

غلظت گرد و غبار اندیمشک 25 برابر حد مجاز است

پروازها فرودگاه اهواز همچنان باطل می‌شوند

مهاوی سرپرست جدید بخشداری اروندکنار شد

5 هزار ماسک در میان دهیاریهای بخش مرکزی آبادان توزیع شد

غلظت گرد و غبار دزفول و اندیمشک به 66 برابر حد مجاز رسید

تردد اتوبوس در خوزستان ممنوع شد/ برخورد 3 کامیون و نشت بنزین

اخطاریه ستاد مدیریت بحران استانداری خوزستان در خصوص وضعیت جوی

غلظت گرد و غبار اهواز به 60 برابر حد مجاز رسید

نمایشگاه کتاب اهواز به رغم گرد و غبار شدید تعطیل نشد

700 نفر در فاز2 پالایشگاه آبادان مشغول به کار شدند

برداشت محصول سیر در دزفول آغاز شد

غلظت گرد و غبار در اهواز به 57 برابر حد مجاز رسید

حجم ذخایر آب شرب دزفول تا پایان سال 4 برابر می‌شود

گزارش تصویری / توزیع ماسک میان شهروندان توسط اداره کل مدیریت بحران استانداری در پی وقوع پدیده گرد و غبار

تکمیل نشدن زیر ساختهای آبادان سبب توقف ساماندهی آن شده است

هیچ پروازی از فرودگاه اهواز انجام نمی‌شود

غلظت گرد و غبار اهواز به 47 برابر حد مجاز رسید

برخی پروازها به مقصد اهواز به مبدا برگشتند

دکتر امیر محبیان: روحانی درباره همه پرسی توضیح بیشتری بدهد

مسابقات انتخابی تیم ملی هفت سنگ بانوان در آبادان برگزار می شود

گرد و خاک آبادان و خرمشهر را در برمی گیرد

گرد و خاک تا ساعتی دیگر آبادان و خرمشهر را در برمی گیرد

استاندار خوزستان گفت: طرح آبرسانی غدیر مشکل تامین اعتبار ندارد/ تاکید بر تداوم کار با جدیت و سرعت بیشتر

واژگونی مینی بوس در شوش باعث مصدومیت 12 نفر شد

8 مصدوم در حادثه آتش سوزی واحد صنعتی در اهواز

مرمت راه های عشایری شهرستان دزفول در حال انجام است

پاساژ برلیان آبادان آتش گرفت

زلزله دهدز خسارتی نداشت