آخرين مطالب

گفتگو

رهاسازی آب از ایران در بخش عراقی هورالعظیم آتش‌سوزی را مهار نمی‌کند

پیام خوزستان- یک فعال محیط زیست با اشاره به تصویب رهاسازی آب در بخش عراقی تالاب هورالعظیم جهت مهار آتش در این بخش گفت: به دلیل اینکه آتش‌سوزی بخش عراقی تالاب هورالعظیم در بخش شمالی تالاب قرار دارد، رهاسازی آب از طرف ایران به بخش عراقی هورالعظیم کمکی به خاموش کردن آتش در بخش عراقی نخواهد کرد زیرا آب به سمت جنوب حرکت می‌کند.

حیدری خبرداد: بازسازی ورزشگاه غدیر و بلیت‌فروشی الکترونیک در اهواز

پیام خوزستان- مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بااشاره به تشکیل ستاد بازسازی ورزشگاه غدیر اهواز، گفت: با هماهنگی که با استاندار خوزستان صورت گرفت، فروش بلیت الکترونیکی و ایجاد زیرساخت لازم در این زمینه را آغاز کرده‌ایم و کار بازسازی این ورزشگاه نیز از همین هفته آغاز خواهد شد.

آتش سوزی در دامنه کوه تاراز اندیکا مهار شد

پیام خوزستان - اهواز - رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اندیکا گفت: آتش سوزی دردامنه کوه تاراز حوالی منطقه دول انبار از توابع بخش چلو اندیکا مهار شد.

حسن زاده: از مصرف مواد مخدر در ورزشگاه‌ها بی اطلاعم

پیام خوزستان- رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: در خصوص استفاده تماشاگران از مواد مخدر در ورزشگاه‌ها بی اطلاع هستم و رسیدگی به این موضوع در صلاحیت کمیته اخلاق است.

در حال حاضر مخزن سد گتوند به صورت مدیریتی در حال کنترل است

پیام خوزستان- معاون مطالعات پایه سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه در تابستان‌ها که حجم آب رهاسازی شده از سد گتوند کم است، به هیچ عنوان رهاسازی نمک انجام نمی‌شود، گفت: در حال حاضر مخزن سد گتوند به صورت مدیریتی در حال کنترل است و قرار نیست کار سازه‌ای خاصی برای حل مشکل سد گتوند انجام شود

152 دکل مخابراتی در خوزستان درحال نصب است

پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل مخابرات خوزستان گفت: 152 دکل مخابراتی به منظور توسعه شبکه تلفن همراه و بهبود کیفیت ارایه خدمات رسانی این شبکه در خوزستان در حال نصب و راه اندازی است.

کشاورزی خرمشهر 146 میلیارد ریال خسارت دید

پیام خوزستان - خرمشهر - مدیر جهاد کشاورزی خرمشهر، میزان خسارت وارده به کشاورزی خرمشهر در بخش های زراعت و دامپروری را 146 میلیارد ریال اعلام و از تامین نشدن این اعتبار تاکنون خبر داد.

مردم خوزستان برای کارهای غیرضروری از خانه خارج نشوند

پیام خوزستان - اهواز ـ رئیس فوریت های پزشکی خوزستان گفت: با توجه به دود منتشره آتش سوزی هورالعظیم در شهرهای هویزه، سوسنگرد و اهواز مردم از خروج غیراضطراری از منزل خودداری کنند.

تالاب شادگان در حسرت پرندگان مهاجر

پیام خوزستان- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شادگان گفت: هیچ گونه ای از پرندگان مهاجر دیگر به تالاب بین المللی شادگان نمی آید.

فولاد مدعی قهرمانی است/ شکایت از سروش رفیعی را لحاظ نکردیم

پیام خوزستان - سرپرست باشگاه فولاد با بیان اینکه شکایت از سروش رفیعی در مذاکره با این بازیکن لحاظ نشده است، گفت: انتظارمان این است که فولاد نسبت به فصل قبل تفاوت معناداری داشته باشد.

کمیته ویژه کاستی‌های خوزستان در بودجه 98 لحاظ می‌شود

پیام خوزستان - اهواز - معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت:با بررسی ظرفیتها و کاستی های خوزستان در حوزه اعتبارات و بودجه، کمیته‌هایی برای کاستی‌های احتمالی که باید در برنامه و بودجه 98 برای خوزستان لحاظ کنیم را در نظر می‌گیریم.

وسعت آتش سوزی در هورالعظیم افزایش یافت

پیام خوزستان - اهواز- مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: طبق آخرین تصاویر ماهواره‌ای، آتش سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم از 10 هزار هکتار به 15 هزار هکتار رسید.

آب؛ تنها مرهم خودسوزی هورالعظیم است

خوزستان آنلاین - اهواز - هورالعظیم دوباره به خودسوزی افتاده است. بیش از 10 روز است که دود غلیظ از نیزارهای تشنه هور بلند می شود. تا حالا حدود 17 هزار هکتار سوخته است؛ یک هزار و 800 هکتار در بخش ایرانی و مابقی در بخش عراقی این تالاب مرزی.

عموی قاتل در صحنه قتل دستگیر شد

خوزستان آنلاین - اهواز - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: عموی قاتل در شهرستان باوی درصحنه قتل برادرزاده هایش شناسایی و دستگیر شد.

دود غلیظ حریق در هورالعظیم برخی شهرهای خوزستان را فراگرفت

خوزستان آنلاین - اهواز - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اهواز گفت: منشاء دود غلیظی که اهواز را در برگرفته، آتش سوزی در بخش عراقی هورالعظیم است و برای خاموش کردن آتش در این تالاب در حال رایزنی با کنسولگری عراق هستیم.

آمار مراجعان مسمومان رامهرمز به 350مورد رسید

خوزستان آنلاین - فرماندار رامهرمز گفت: براساس آخرین گزارش رسیده از مراجع مربوطه، از صبح روز شنبه تاکنون 350 مورد مراجعه اهالی دهستان ابوالفارس رامهرمز به مراکز درمانی با علائم مسمومیت ثبت شده است .

تحریم ها قدرت منطقه ای و توانمندی داخلی ایران را افزایش داد

خوزستان آنلاین - اهواز- نماینده جنبش امل لبنان در ایران گفت: تحریم های آمریکا نه تنها ایران را ضعیف نکرد بلکه فرصتی مناسب برای توانمند شدن ایران در منطقه و دستیابی این کشور به فناوری های جدید و پیشرفته فراهم کرد.

20 درصد به نرخ کرایه ناوگان باری خوزستان اضافه شد

خوزستان آنلاین - آبادان - معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت:نرخ کرایه ناوگان باری خوزستان با توجه به درخواست رانندگان ناوگان حمل کالا 20 درصد افزایش یافت.

وزیر بهداشت از خوزستانی ها به خاطر ریزگردها عذرخواهی کرد

خوزستان آنلاین - آبادان - وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی پیشگیری از بیماری های ناشی از ریزگردها را لازم و ضروری بیان کرد و گفت: از مردم خوزستان به خاطر تغییر اقلیم و پدیده ریزگردها عذرخواهی می کنم.

آخرین وضع کودکان آزار دیده ماهشهری/پدر و نامادری در زندان

خوزستان آنلاین - اهواز ـ مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان با تشریح آخرین وضع کودکان آزار دیده ماهشهری از در دست بررسی بودن ادعای تنها بودن پدر ماهشهری در کودک آزاری سه فرزند خود خبر داد.

آب مجازی، راهکاری برای رفع مشکلات آبی کشور

خوزستان آنلاین - مدیرکل زمین شناسی و اکتشافات معدنی جنوب باختری( مرکز اهواز) گفت: یکی از راهکارها در بحث رفع مشکلات آب کشور، استفاده ...

گردشگران خارجی به پارک ملی کرخه سفر کردند

خوزستان آنلاین - شوش - رئیس پارک ملی کرخه گفت:یک گروه گردشگر خارجی از کشور انگلستان در سفر به استان خوزستان از پارک ملی کرخه دیدن کردند.

پست قرنطینه کمباین های مهاجر در اندیمشک برپا شد

خوزستان آنلاین - اندیمشک - مدیر جهاد کشاورزی اندیمشک از برپایی پست قرنطینه کمباین های مهاجر در دوکوهه خبر داد و گفت:به منظور جلوگیری از انتقال بیماری های گیاهی ، ضد عفونی بیش از یک هزار دستگاه کمباین مهاجر در ورودی استان خوزستان آغاز شده است.

برگزاری دوره آموزشی گلف در اهواز

خوزستان آنلاین - هیات گلف خوزستان برای علاقه‌مندان این رشته دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند.

فضا در یادمان‌های عملیاتی بسیار باصفا است

خوزستان آنلاین - اهواز - معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت: یادمان‌های دفاع مقدس حال و حوای معنوی خیلی خاصی دارند و فضا درواقع باصفا است.

تصمیم‌گیری برای انتخاب راهکار جبران عقب‌ماندگی‌های آموزشی برعهده مدارس است

خوزستان آنلاین - معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به برخی راهکارهای آموزش و پرورش برای جبران عقب‌ماندگی‌های آموزشی ناشی از ...

حیدری: سال آینده از وزنه‌برداری "جام فجر" میزبانی نمی‌کنیم/فدراسیون در دعوت از کشورها موفق نبود

خوزستان آنلاین - مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این که فدراسیون وزنه برداری در دعوت از تیم های قدرتمند جهت حضور در مسابقات بین المللی جام فجر موفق ...

تئاتر خوزستان به مخاطب و مسائل چالشی در اجتماع توجهی ندارد

خوزستان آنلاین - اهواز - عضو هیئت رئیسه کانون دانش آموختگان تئاتر استان خوزستان گفت: تئاتر زبان گویای اجتماع و ملت است ولی در تئاتر استان کمتر شاهد این چنین اجراهایی که به مسائل چالشی توجه می کند، بوده ایم.

باد و باران در اهواز منجر به بروز اتصالات کوتاه درشبکه برق شد

خوزستان آنلاین - مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اشاره به پایداری شبکه برق کلانشهر اهواز گفت: کلیدهای گازی اتوماتیک شبکه برق این شهر شب گذشته به دلیل شرایط جوی و وزش باد در برخی مناطق دچار اتصالات کوتاه شد.

مسیر روستاهای برفگیر دزفول بازگشایی شد

خوزستان آنلاین - دزفول - بخشدار شهیون دزفول گفت: جاده سالندکوه و مسیر ارتباطی افزون بر 50 روستای دهستان های احمدفداله و دره کاید از مناطق کوهستانی شمال دزفول که به دلیل بارش برف سنگین بسته شده بود بازگشایی شد.

حکایت ورزشکاری که نویسنده شد!

خوزستان آنلاین - در حالی که به صورت جدی رشته تنیس‌روی‌میز را دنبال می‌کرد و آرزوهای بسیاری داشت، با یک مشکل اساسی مواجه می‌شود؛ در حین تمرین بدنش جواب ...

آمار مراجعان با عارضه تنفسی در استان به 694 نفر افزایش یافت

خوزستان آنلاین - اهواز – قائم مقام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: به دنبال وقوع گرد و غبار در خوزستان، از ظهر روز جمعه تا هشت صبح روز یکشنبه 694 نفر به دلیل عارضه تنفسی به مراکز درمانی زیرمجموعه این دانشگاه دراستان مراجعه کردند.

ارسال آثار به جشنواره شرجی و آیه‌های تماشا تا اسفند تمدید شد

خوزستان آنلاین - آبادان - دبیر جشنواره داستان، شعر و عکس شرجی و آیه‌های تماشا از تمدید مهلت ارسال آثار نخستین دوره این جشنواره به میزبانی دانشکده علوم پزشکی آبادان تا 20 اسفند ماه خبر داد.

تداوم صدرنشینی پتروشیمی در لیگ برتر تنیس روی میز کشور

خوزستان آنلاین - اهواز - تیم پتروشیمی بندرامام در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر تنیس روی میز برابر حریف پایتخت نشین خود با اقتدار به پیروزی رسید تا یک گام به قهرمانی در لیگ نزدیک تر شود.

ساير مطالب

معاون استاندار بصره:زائران ایرانی از پایانه های مجاز به عتبات عالیات مشرف شوند

150 تن شکر قاچاق در اهواز کشف شد

آغاز معاینه تنبلی چشم 375هزار کودک در خوزستان

آتش سوزی در هتل آزادی آبادان

تسریع در راه‌اندازی سامانه جامع اشتغال

احتمال وقوع حوادث بدتر در کوی رمضان اهواز وجود دارد

گردوغبار نمکی در کمین خوزستانی‌ها/ 15 هزار صیاد بی ماهی شدند

حفاری غیر مجاز در یکی از محوطه های باستانی شوش

برگزاری مسابقات کیوکوشین کاراته بانوان خوزستان

مصدوم شدن زوج میانسال دزفولی در حریق پیکان

توضیح مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب در خصوص حادثه نشت گاز در واحد بهره برداری 2 اهواز

برگزاری همایش تغذیه سالم و مسابقه نقاشی در سرای محله آل صافی

بازدید اعضای کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورای اسلامی کلانشهر اهواز از پارک بانوان گلستان

گاز سلطان آباد رامهرمز و روستاهای آن قطع شد

اجرای 550 برنامه آموزشی فرهنگی در کتابخانه های گتوند

اتصالی برق هود آشپزخانه ، خانه ای را به کام آتش برد.

جای کار فاخری مثل باغ موزه دفاع مقدس در اهواز خالی است

زمان ورود به فاز عملیاتی باغ موزه دفاع مقدس خوزستان فرا رسیده است

نبود باغ موزه دفاع مقدس با جایگاه خوزستان در جنگ همخوانی ندارد

بهبود وضعیت اشتغال خوزستان در گرو حذف مقررات دست و پاگیر

انهدام باند سوداگران مرگ در دزفول

فرمانده مرزبانی خوزستان:زائران اربعین سفر خود را به روزهای آخر موکول نکنند

محل استقرار مواکب در مرز چذابه هنوز واگذار نشده است

دومین همایش آواز ققنوس با گرامی‌داشت زنده‌یاد عفت فتحی برگزار می‌شود

در همایش بزرگداشت لسان‎الغیب در اهواز مطرح شد؛ حافظ و گروه‎های شخصیتی متضاد در غزل او

پیش‌بینی استقرار 800 موکب در شلمچه و چذابه / 32 موکب خوزستانی در عراق مستقر می‌شود

شب شعر عاشورایی با حضور 2 شاعر آیینی کشور در آبادان برگزار شد

برگزاری مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در منطقه 6

فواید صنعت نیشکر برای هوای خوزستان بیش ازضرر آن است/ یک صدایی نیاز توسعه استان

استفاده از ظرفیت ریلی «بصره تا نجف» برای اربعین حسینی

تالار آفتاب آتش گرفت/ اجراي تئاتر در ميان شراره هاي آتش

سه دختردرنقشهاي بل، السا و سفيدبرفي بر روي صحنه رفتند

مديرکل راه آهن جنوب:حمل بار در راه آهن جنوب 60 درصد رشد داشته است

4 مصدوم حاصل واژگوني وانت در محور اهواز - ماهشهر

«پنجره واحد سرمايه گذاري» خوزستان تا 5 ماه آينده رونمايي مي شود

13 هزار و 500 دستگاه اتوبوس براي جابجايي زائران اربعين حسيني پيش بيني شد

مجوز رويه واردات قطعي از بندر اروندکنار صادر مي شود

سکان استقلال اهواز بدست کاسيميرو افتاد

بجاي استفاده از مزاياي نخيلات و اشتغال‌زايي در اين بخش با اعمال فشار و لابي‌هاي سياسي با سرمايه‌گذاري عظيم دنبال ايجاد پالايشگاه دوم آبادانند

ارسباران آذربايجان ميزبان "سوخو" خوزستان

درخواست نشست فوري براي مساله غارت آب‌هاي خورستان

توقف عمليات جستجوي آخرين مفقودي چال کندي دزفول خلاف اخلاق است

با تجربه تر از حريف بوديم/ نبايد هيچ تيمي را دست کم گرفت

سگ هاي زنده ياب براي جستجو درآوار هستند/جستجوبراي گردشگران مفقودي

توقف جستجوي هوايي در مسير رودخانه دز

استقبال از انتخابات نظام پزشکي اهواز در گرما و شرجي

آتش سوزي بيمارستان مهر اهواز مهار شد

کاهش 2 تا سه درجه سانتيگراد دماي هواي خوزستان تا اواسط هفته آينده

ترانزيت 474 هزار تن چغندر قند ازخوزستان

رنگ آميزي سرعت کاه هاي محدوده منطقه شش

مهار آتش در مغازه سوپر مارکت!

درگيري در کوي گلدشت اهواز يک کشته و يک زخمي برجاي گذاشت

جزئيات درگيري خونين در رامهرمز/ صدور هشت حکم قصاص براي قاتلان

مهار کامل آتش سوزي در پتروشيمي امير کبير ماهشهر

مديرکل هواشناسي خوزستان: دماي خوزستان تا آخر هفته به 50 درجه مي رسد

گرد و خاک تا ظهر فردا در آسمان خوزستان/شمال خوزستان باراني

تجليل از افتخارآفرينان هنر و رونمايي از کتاب هويت موسيقي شوشتر

دماي هواي خوزستان تا هشت درجه کاهش مي يابد/گرد و غبار تا اواخر وقت شنبه ادامه دارد

ورود سامانه پرفشار و وقوع بارندگي در خوزستان

مسموميت با آب آلوده در انديمشک پنج نفر را راهي بيمارستان کرد

رئيس هيات سوارکاري خوزستان: اسب هاي اصيل عرب خوزستان پيشتاز حضور در مسابقات کشوري هستند

ايران براي حضور در رقابت هاي بين المللي اسب اصيل آينده اي درخشان دارد

فلرهاي پالايشگاه آبادان هنوز هم عامل آلودگي است

آزاد راه پل زال - خرم آباد مسدود شد

ساخت فرودگاه مسجدسليمان به کجا رسيد؟

حضور 1030 دانشجوي خوزستان در دوره‌هاي تربيت نيروي تراز انقلاب اسلامي

سرمربي بسکتبال پالايش نفت آبادان:پتروشيمي بندر امام را خوب آناليز کرده بوديم

حمل کالاي صادراتي کالاي ايران به عراق از شلمچه با فعاليت روازنه 800 کاميون

پاپي زاده:دزفول ظرفيت لازم براي توسعه روابط تجاري و فرهنگي با ديگر کشورها را دارد

سهم 14 درصدي خوزستان از پروژه‌هاي تحقيقاتي مناطق نفت‌خيز جنوب

آب غدير به روستاهاي غرب کارون در خرمشهر مي رسد

مستند متل‌هاي کهن دزفول ساخته مي‌شود/ رونمايي اثر در بهمن‌ماه

انتخاب آبادان به عنوان يکي از شهرستان‌هاي پايلوت اجراي حقوق شهروندي

آماده باش در خوزستان براي وقوع سيل/بارش ها بيشتر درشمال استان است

سخنان سه عضو شوراي شهر آبادان از قطع درختان شهر تا حاشيه سازي بدهي به رستوران

رئيس خانه کشاورز:خوزستان به عنوان نقطه استراتژيک ايران مورد توجه قرار گيرد

تعمير و بهبود کيفيت شبکه توزيع آب شرب روستاهاي شوشتر

عرضه بنزين آلوده در گتوند مشکل ساز شد

45 درصد مخازن سدهاي خوزستان خالي است

مسيرهاي ارتباطي انديکا دچارخسارت شد/نصب سيستمهاي هواشناسي درمنطقه

ملاک عمل و تصميم‌گيري ما قوانين مصوب مجلس و هيات وزيران است

زائران در بازگشت با حفظ نظم، نوبت را رعايت کنند

مديرکل تأمين اجتماعي خوزستان: اربعين هر سال پر بار تر از گذشته مي شود

عامل گروگانگيري شهر ملاثاني خوزستان دستگير شد

متوليان نفت به مردم بگويند که آلودگي خوزستان از تاسيسات نفتي است

تشکيل کلاسهاي فوق برنامه در 28 آموزشگاه متوسطه شادگان

هلال‌ احمر شادگان آماده خدمت‌رساني به زوار حسيني است

لزوم تدبير ويژه براي ميزباني خوزستان در مسابقات بين المللي فجر

13 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهري آبادان و خرمشهر افزوده شد

نوسازي فضاهاي آموزشي خوزستان نيازمند بودجه

فروش روزانه قطارهاي مشهد به خرمشهر از 19 آبان ماه

تشديد برخورد قانوني با متخلفان قطع درختان در دزفول

سقف آرزوي خانه‌هاي معلولان اهوازي فرو ريخت

پيدا شدن جسد فرد مفقودشده در آب‌هاي بندرعباس

تاکيد سخنگوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي بر اجراي دقيق طرح بيمه خبرنگاران

دستگيري قاچاقچيان اشياي تاريخي در خرمشهر

کاپيتان تيم فولاد خوزستان: فولاد حريف سرسختي براي تيم هاي بزرگ ليگ است

به دليل بروز پديده گرد و خاک تمامي مقاطع تحصيلي استان خوزستان يکشنبه تعطيل شد

پيش‌بيني افزايش 40 درصدي سفر زائران اربعين از مرزهاي خوزستان

سعداوي: به جام حذفي جدي فکر مي‌کنيم/اظهارنظري درباره رحماني ندارم

زيرساختهاي اقتصادي و اجتماعي آبادان در شان مردم نيست

انتقاد نماينده شوش از عدم پرداخت خسارت سيل به کشاورزان

آباداني که متعلق به همه ايران است

چهار نفر در سانحه رانندگي در جاده شوشتر-اهواز زنده در آتش سوختند

وعده 1.5 ميليارد ريالي استاندار خوزستان به انجمن سينماي جوان اهواز

100 دانشجوي خوزستاني "سفير اربعين" مي‌شوند

رشد 26 درصدي صادرات کالا از آبادان

فرودگاه دزفول ظرفيت پروازهاي خارجي را دارد

برپايي جشن عاطفه ها در 120 پايگاه امداد شادگان

نشتي خط لوله انتقال گاز به پتروشيمي بندرامام ماهشهر مهار شد

عمليات اجرائي شبکه فاضلاب دو منطقه شهرستان هويزه آغاز شد

آب؛ نوشدارويي پس از مرگ نخل‌هاي شادگان

لايروبي موقت و رفع موانع زهکش‌هاي اصلي هويزه و دشت‌آزادگان

اصلاح‌طلبان مي‌خواهند رقيب محتمل خود را از ميدان به‌در کنند/ شوراي شهر براي اصلاح‌طلبان اهميت ويژه دارد

شناسايي بيش از يکهزار تپه تاريخي در شمال خوزستان

آلودگي خاک اهواز و ماهشهر نگران کننده است

دولت درتله بالابردن توقعات افتاد

بهره برداري از طرح گازرساني به چهار روستاي هنديجان

مديرصندوق کارآفريني اميد:بيش از 2 هزارطرح اشتغالزا در خوزستان شناسايي شد

نياز 1300 ميلياردي براي تکميل طرح جامع فاضلاب اهواز

معاون استاندار خوزستان، بخش خصوصي را به مشارکت فعال تر در اجراي پروژه ها دعوت کرد

آبرساني به 20 هزار روستايي در هفته دولت

افتتاح 48 طرح کشاورزي خوزستان در هفته دولت

تسهيلات احياگر صنايع در جاي خود هزينه شود

نخستين دوربين ثبت تخلفات رانندگي در شوش نصب شد

براي افتتاح پروژه هاي هفته دولت در خوزستان از سه وزير دعوت شده است

مشکل خوزستان تنها با افزايش اعتبار حل نمي‌شود

دو هکتار از مراتع ايذه در آتش سوخت

خطر تبديل منطقه بکر "تنگه آبزا" ايذه به سايت خصوصي گردشگري

تعداد مصدومان حادثه کارخانه يخ اهواز به بيش 15 نفر رسيد

نشت گاز در کارخانه يخ اهواز حادثه ساز شد

آتش همچنان در جنگل هاي انديکا قدرت نمايي مي کند

45 طرح دانشگاه علوم پزشکي اهواز در هفته دولت به بهره برداري مي رسد

معاون وزير نيرو:سه سد سلولي در رودخانه بهمنشير و کانال حفار آبادان احداث مي شود

توسعه فضاي سبز، ورزش و آسفالت معابر سه اولويت مهم شهرداري شرافت

لزوم اجراي طرح آسفالت جاده دسترسي به دانشگاه پيام نور هنديجان

استاندار خوزستان: مجوز تردد خودروهاي اروندي در استان به جاي خود باقي است

فرماندار آبادان:شرايط تردد خودروهاي پلاک اروندي هيچ تغييري نکرده است

هيات ورزش بيماران خاص و پيوند اعضا در هنديجان آغاز به کار کرد

کاهش ساعت کاري چقدر در مصرف برق صرفه جويي کرد؟

کاهش ساعت کاري چقدر در مصرف برق صرفه جويي کرد؟

سردخانه يک شرکت توليد سوسيس و کالباس در دزفول پلمب شد

آتش انبار محصول لاستيک مصنوعي پتروشيمي بندرامام خاموش شد

ورودي مخازن سدها به بيش از 21 ميليارد مترمکعب رسيد

نماينده مجلس: موانع سد راه کارخانه فولاد دزفول برداشته شده است

آتش سوزي بازار مرکزي کيانپارس اهواز مهار شد

کاهش 130 مگاواتي مصرف برق در اهواز

خوزستان ؛ شرجي و گرما و گرد و غبار

سرمربي استقلال خوزستان: شايستگي داريم در کورس قهرماني بمانيم

مديرکل بحران خوزستان: دوشنبه ساعت اداري در خوزستان به دليل گرماي هوا دو ساعت کاهش مي يابد