آخرين مطالب

اقتصادي

2 کتاب اطلاعات اقتصادی خوزستان رونمایی شد

خوزستان آنلاین - اهواز - معاون اقتصادی اداره کل اموراقتصادی ودارایی خوزستان گفت: این اداره کل در راستای کمک به سیاستگذاری اقتصادی استان 2 کتاب از اطلاعات اقتصادی و اشتغال خوزستان را تدوین و رونمایی کرده است.

استاندار خوزستان از جذب بالای اعتبارات مقاوم سازی مسکن توسط مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان تقدیر و تشکر کرد

خوزستان آنلاین -استاندار خوزستان از جذب بالای اعتبارات مقاوم سازی مسکن توسط مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان تقدیر و تشکر کرد

عملیات نصب تجهیزات آمونیاک پتروشیمی مسجد سلیمان آغاز شد

خوزستان آنلاین - اهواز- عملیات نصب تجهیز فوق سنگین رآکتور آمونیاک از فاز یک‌ پروژه (اوره و آمونیاک) شرکت پتروشیمی مسجد سلیمان عصر دوشنبه با حضور محسن رضایی دبیر تشخیص مصلحت نظام انجام شد.

عبور از مشکل کم آبی تنها با مدیریت مصرف امکان پذیر است

خوزستان آنلاین - اهواز - سرپرست فرمانداری اهواز با اشاره به وضعیت کم آبی و خشکسالی در سال 97 -96 گفت: عبور از مشکل کم آبی و تامین پایدار برق در تابستان امسال ، تنها با مدیریت مصرف و صرفه جویی همه مردم و دستگاه های اجرایی امکان پذیر است.

آب کرخه به کمک کشاورزان اهوازی آمد

خوزستان آنلاین - اهواز - مدیر جهادکشاورزی اهواز گفت:آب مورد نیاز بخشی از زمین های کشاورزی شمال اهواز در منطقه الهایی برای کشت تابستانه از طریق کانال کوثر که به رودخانه کرخه وصل است تامین شد.

شرجی برخی نقاط خوزستان را فرا می گیرد

خوزستان آنلاین - اهواز - اداره کل هواشناسی خوزستان پیش بینی کرد: هوای برخی نقاط خوزستان در 24ساعت آینده شرجی شود.

آتش سوزی در پتروشیمی بندر امام مهار شد

خوزستان آنلاین - بنابر اعلام شرکت پتروشیمی بندر امام آتش سوزی دراین مجتمع مهار شد. به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان و به نقل ...

نوسانات قیمت طلا و سکه در بازار امروز

خوزستان آنلاین - هر اونس طلا امروز، 31 اردیبهشت ماه به قیمت یک هزار و 283 دلار در بازارهای جهانی معامله شد که در مقایسه با نرخ روزهای گذشته، 9 ...

رهاسازی 123هزار بچه ماهی در تالاب شادگان آغاز شد

خوزستان آنلاین - آبادان - سرپرست فرمانداری شادگان گفت: بمنظور احیاء مجدد ذخایر ماهیان تالابی رهاسازی 123 هزار بچه ماهی در تالاب بین المللی شادگان از روز دوشنبه آغاز شد.

43 هزار تن پیاز از مزارع دزفول برداشت شد

خوزستان آنلاین - دزفول - معاون فنی جهاد کشاورزی دزفول گفت:از اواخر فروردین ماه تاکنون افزون بر 43 هزار تن محصول پیاز از مزارع این شهرستان برداشت شده است.

آتش سوزی در پتروشیمی بندرامام مهار شد

خوزستان آنلاین - بندرماهشهر- آتش سوزی جزئی روز دوشنبه در واحد ونیل کلراید مونومر پتروشیمی بندرامام با تلاش آتش نشانان مهار شد.

خرید تضمینی کلزا در خوزستان به 29هزار تن رسید

خوزستان آنلاین - اهواز - مدیرکل تعاون روستایی خوزستان گفت : 29هزار تن دانه روغنی کلزا از کشاورزان خوزستانی از ابتدای برداشت این محصول تاکنون به نرخ تضمینی خریداری و به سیلوها و انبارهای مسقف حمل شده است.

38 گران فروش به تعزیرات حکومتی دزفول معرفی شدند

خوزستان آنلاین - دزفول- دبیر ستاد تنظیم بازار دزفول گفت:در بازرسی انجام شده از واحدهای صنفی این شهرستان 38 پرونده گران فروشی و کم فروشی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

کشاورزان خوزستان همچنان از آبیاری سنتی استفاده می کنند

خوزستان آنلاین - اهواز - مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: فرهنگ مکانیزه کردن کشاورزی در استان به خوبی جا نیفتاده و همه کشاورزان هنوز از روش سنتی آبیاری غرق آبی استفاده می کنند در حالی که این روش کشاورزی امروزه جوابگو نیست چرا که شرایط اقلیمی جهان تغییر کرده است.

18 میلیون و 263 هزار سهم در بورس خوزستان مبادله شد

خوزستان آنلاین - اهواز - 18 میلیون و 263 هزار سهم، حق تقدم و اوراق به ارزش 63 میلیارد و 659 میلیون ریال در معاملات هفته گذشته بورس منطقه ای خوزستان مبادله شد.

واحدهای صنعتی با پیشرفت بالای 10 درصد حمایت می شوند

خوزستان آنلاین - اهواز - معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: واحدهای صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 10 درصد در قالب پروژه شناسایی ظرفیت های تولید ملی، حمایت می شوند.

برداشت صیفی جات از مزارع شوشتر آغاز شد

خوزستان آنلاین - شوشتر - ایرنا – سرپرست اداره جهادکشاورزی شوشترگفت : برداشت صیفی جات از سطح 770هکتار از مزارع این شهرستان آغاز شد.

199 تن مواد غذایی در بازار آبادان توزیع می شود

خوزستان آنلاین - آبادان - معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آبادان به اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در این شهرستان اشاره کرد و گفت : 199تن مواد غذایی مورد نیاز و ضروری شهروندان در این ماه در بازار آبادان توزیع می شود.

65 هزار تن گندم از کشاورزان اندیمشک خریداری شد

خوزستان آنلاین - اندیمشک- مدیر جهاد کشاورزی اندیمشک تولید امسال گندم در این شهرستان را مطلوب دانست و گفت:بیش از 65هزار تن محصول گندم مازاد بر نیاز کشاورزان این شهرستان خریداری شد.

فرماندار:ادارات ماهشهر طرح‌های اشتغالزا ارائه کنند

خوزستان آنلاین - آبادان - فرماندار بندرماهشهر گفت: با وجود تامین اعتبار و تسهیلات اشتغالزای مناسب در این شهرستان اما متقاضی کافی معرفی نشده لذا دستگاه های اجرایی در اسرع وقت نسبت به ارائه طرح های اشتغالزا اقدام کنند.

قیمت میوه‌های نوبرانه تابستان چند؟

خوزستان آنلاین - رییس اتحادیه میوه و تره‌بار اهواز با اعلام نرخ میوه و تره‌بار درجه یک در هفته جاری اردیبهشت ماه در بازار اهواز گفت:

واحدهای صنعتی گتوند تسهیلات می گیرند

خوزستان آنلاین - گتوند - معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان با اعلام پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای صنعتی تعطیل در گتوند گفت:برخی از واحدهای صنعتی این شهرستان برای راه اندازی مجدد باید تغییر رویه دهند تا تسهیلات به آنها پرداخت شود.

640 میلیارد ریال به شهرک صنعتی اروند اختصاص یافت

خوزستان آنلاین - آبادان - استاندار خوزستان گفت: 640 میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت برای حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی شهرهای آبادان و خرمشهر در محدوده منطقه آزاد اروند اختصاص یافت.

دمای خوزستان پنج درجه افزایش می یابد

خوزستان آنلاین - اهواز - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: دمای هوای استان تا آخر هفته آینده حداکثر تا پنج درجه سانتیگراد افزایش می یابد.

پنج هزار کلاس در کشور در دست ساخت است

خوزستان آنلاین - دزفول - معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه پنج هزار کلاس درس در سراسر کشور در دست ساخت می باشند گفت: این کلاس ها تا مهرماه امسال تکمیل و به فضای آموزشی کشور اضافه می شوند.

600 میلیارد ریال به واحدهای تولیدی خرمشهر اختصاص یافت

خوزستان آنلاین - خرمشهر - معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر گفت: 600 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای حمایت از واحدهای تولیدی و طرح های اشتغالزای این شهرستان اختصاص یافت.

جایگاه های نگهداری دام در خوزستان به صورت ضربتی سمپاشی شد

خوزستان آنلاین - اهواز - مدیرکل دامپزشکی خوزستان گفت: جایگاه های نگهداری دام در این استان به منظور مبارزه و ریشه کنی انگل های خارجی از جمله ویروس کشنده تب کریمه کنگو به صورت ضربتی سمپاشی شد.

10 شهرستان خوزستان با کمبود دام زنده روبه رو است

خوزستان آنلاین - اهواز – ایرنا – کارشناس مسئول سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: 10 شهرستان خوزستان به دلیل خرید تعداد زیادی دام زنده توسط گروهی از استان کرمانشاه ، با کمبود دام زنده روبه رو شده اند.

مرکز داوری اتاق تعاون در آبادان گشایش یافت

خوزستان آنلاین - آبادان - مرکز داوری دفتر نمایندگی اتاق تعاون خوزستان چهارشنبه با حضور جمعی از مسئولان محلی در آبادان گشایش یافت.

دهیاران به سهم اعتبارات ارزش افزوده متکی نباشند

خوزستان آنلاین - اهواز - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان از تعاونی های دهیاران استان خواست با شناخت ظرفیت های متنوع روستاها ، برای اشتغال زایی و رونق اقتصادی نقاط روستایی برنامه ریزی کنند و به اعتبارات قطره چکانی ارزش افزوده برای روستاها متکی نباشند.

37 هزار تن کسری مرغ در استان داریم

خوزستان آنلاین - مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: با توجه به تولید 91هزار تنی مرغ در استان و سرانه 130 هزار تنی مصرف مرغ برای ...

قیمت مصوب مرغ و گوشت ماه رمضان اعلام شد

خوزستان آنلاین - معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به آغاز طرح ضیافت، گفت: امیدواریم با اجرای این طرح و ...

ارتباطات مخابراتی در هندیجان نیازمند زیرساخت پشتیبان است

خوزستان آنلاین - هندیجان – ایرنا – آسیب دیدگی مکرر فیبر نوری ارتباطاتی هندیجان به دلیل حفاری های بدون دقت و هماهنگی با مخابرات توسط شرکت ها و دستگاه های خدمت رسان ایجاد یک زیرساخت ارتباطی پیشتیبان برای این شهرستان را بیش از پیش ضروری می کند.

98درصد آب شرب اهواز آلودگی میکروبی ندارد

خوزستان آنلاین - مدیر کنترل کیفیت شرکت آب و فاضلاب اهواز با اشاره به اینکه بر اساس اعلام مرکز بهداشت اهواز آب اهواز از نظر آلودگی میکروبی 98درصد ...

وضعیت جوی خوزستان تا آخر هفته پایدار است

خوزستان آنلاین - اهواز - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: مدل های هواشناسی نشان می دهد وضعیت جوی این استان تا آخر هفته جاری تقریبا پایدار است.

طلا سقوط کرد

خوزستان آنلاین - هر اونس طلا امروز، 25 اردیبهشت ماه به قیمت یک هزار و 311 دلار در بازارهای جهانی معامله شد که در مقایسه با نرخ روزهای گذشته، 7 ...

سهم و نقش معمار در ساختمان سازی کم رنگ است

خوزستان آنلاین - اهواز - نایب رئیس سازمان نظام مهندسی خوزستان گفت: سهم و نقش معمار در ساختمان و سازه با وجود معماران قوی در استان کم رنگ است و باید بیش از این به موضوع معماری در ساختمان توجه شود.

گوشت قرمز، مرغ، تخم‌مرغ، روغن و موز گران شد

خوزستان آنلاین - سازمان صنعت، معدن و تجارت‌ خوزستان قیمت اقلام پر مصرف سبد خانوار در بازار اهواز در هفته جاری اردیبهشت ماه را اعلام کرد. ...

مهاجرت از مشکلات عمده خوزستان است

خوزستان آنلاین - اهواز - یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: محرومیت و ‌توسعه نیافتگی اساسی خوزستان که البته به یک دولت بر نمی‌گردد، باعث ریزش جمعیت و مهاجرت از این استان شده است.

خرید تضمینی گندم در خوزستان به 934 هزار تن رسید

خوزستان آنلاین - اهواز - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه چهار کشور گفت:934هزار تن گندم از ابتدای عملیات برداشت گندم تاکنون ، به قیمت تضمینی از کشاورزان خوزستانی خریداری و به انبارها و سیلوهای درون و برون استانی انتقال یافته است.

برق ادارات پرمصرف اهواز بدون اخطار قبلی قطع می شود

خوزستان آنلاین - اهواز - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: برنامه کنترل هوشمند از نیمه خرداد تا نیمه شهریور امسال اجرا شده و در این زمان برق ادارات پرمصرف اهواز بدون اخطار قبلی قطع می شود تا مردم دچار مشکل نشوند.

قطعی برق خوزستان مهاجرت و دلسردی سرمایه گذار رابه دنبال دارد

خوزستان آنلاین - اهواز - امام جمعه موقت اهواز گفت: قطعی مکرر برق در خوزستان،موجب بروز مشکلاتی از جمله مهاجرت و دلسرد شدن سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این استان می شود.

برق ادارات پر مصرف بدون اخطار قبلی قطع می‌شود

خوزستان آنلاین - مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز با تاکید بر لزوم کاهش بار مصرفی ادارات، گفت: در صورتی که ادارات کاهش مصرفی را رعایت نکنند برق ...

غبار محلی برخی نقاط خوزستان را فرا می گیرد

خوزستان آنلاین - اهواز - اداره کل هواشناسی خوزستان اعلام کرد: وزش باد و گرد و غبار محلی برای روزهای دوشنبه و سه شنبه در برخی نقاط خوزستان پیش بینی می شود.

جمعی ازبرنجکاران اهوازخواستارمطالبات خود شدند

خوزستان آنلاین - اهواز - حدود 30 نفر از برنجکاران شهرستان اهواز روز دوشنبه در اعتراض به آنچه که اختصاص ندادن آب برای کشت برنج و ممنوع شدن کشت تابستانه این محصول عنوان کردند، در مقابل ساختمان استانداری خوزستان تجمع کردند.

تبعات قطعی برق اهواز بر تولید نفت

خوزستان آنلاین - سرپرست مدیریت تولید شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با اشاره به قطع برق اهواز ناشی از طوفان یا گرد و غبار اظهار کرد: قطع برق ...

مرکز توسعه IT در خوزستان ایجاد می شود

خوزستان آنلاین - معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان گفت: هدفگذاری ما ایجاد یک مرکز توسعه IT با کمک شرکت فناپ در استان خوزستان و ایجاد ...

ساير مطالب

انعقاد تفاهم‌نامه توسعه خدمات ICTو کسب و کار دیجیتال در نمایشگاه الکامپ خوزستان

از حذف طرح الزام دولت به توقف پروژه های انتقال آب جلوگیری شد

طرح آبرسانی به 26 روستای گتوند آغاز شد

تولید شکر در شرکت نیشکر سلمان فارسی رکورد زد

خرید کلزا در دزفول 40 درصد افزایش یافت

بارندگی ها به 200کیلومتر از ایل راههای خوزستان خسارت زد

دمای هوای خوزستان چهار درجه افزایش می یابد

برگزاری مزایده برای فروش گازهای همراه 23 میدان نفتی

از بازار طلا و سکه چه خبر؟

جزئیات پروژه جمع‌آوری گازهای مشعل برای بخش خصوصی

ساخت فرودگاه جدید اهواز به کجا رسید؟

بیش از 350 خدمت به نیابت از دستگاه‌ها توسط پست ارائه می‌شود

کشاورزان اهوازی خواستار رفع ممنوعیت کشت شدند

توفان 100 میلیارد ریال به برق خوزستان خسارت زد

عوارض آزاد راه اندیمشک - خرم آباد افزایش یافت

اجازه کشت به نیشکر و محرومیت سایر کشاورزان مرگ کشاورزی خوزستان است

خسارت 40 میلیارد ریالی تندباد به شبکه انتقال و فوق توزیع برق خوزستان

خوزستان قابلیت تامین 70 درصد مواد غذایی کشور را دارد

2 برنامه برای انتقال آب به نخلستان های شادگان طراحی شد

مسئولان به فکر معوض کشت کشاورزان خوزستانی باشند

باران، تگرگ و ریزگرد به کشاورزان ایذه ای خسارت زد

خسارت کشت نکردن به کشاورزان خوزستان پرداخت شود

نظام صنفی و شورای شهرستان برای مشکلات کشاورزان راهکار ارائه دهند

آیت‌الله حیدری: انتقال آب خوزستان خلاف عدالت اجتماعی است

12 شناور با تجهیزات غیرمجاز صید در هندیجان توقیف شدند

ممنوعیت کشت تابستانه 350هزار خوزستانی را بیکار می کند

گرد و خاک خسارت جدی به کشاورزی دزفول وارد کرد

سیم‌کارت بحران، ایده ارائه شده در نمایشگاه الکامپ اهواز

کاهش شکاف دیجیتال بین شهرها و روستاهای خوزستان در سال 97

100هزار تن شکر در کشت و صنعت امام تولید شد

طوفان و باد به شبکه برق اهواز خسارت زد

١٥ نقطه اهواز بر اثر توفان بی برق هستند

طرح آبرسانی به سه روستای دزفول آغاز شد

معاون رییس جمهوری:نخلستان های شادگان احیا می شوند

نوبخت:عملکرد مدیران با مطالبات مردم فاصله دارد

امکان مالچ پاشی و نهالکاری بیش از 50 هزار هکتار از کانونهای گردوغبار خوزستان

الباجی: حق آلایندگی به اهواز پرداخت شود

اجرای فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری به اعتبار بالایی نیاز دارد

فاز اول طرح 550 هزار هکتاری خوزستان آماده افتتاح است

میان مطالبات مردم و عملکرد مسئولان، فاصله قابل توجهی وجود دارد

دهیاران و شوراها برای رفع مشکلات روستاها تلاش کنند

حقیقی پور:فقط 38 درصد مردم خوزستان تحت پوشش شبکه فاضلاب هستند

دوهزار میلیارد ریال سبد غذایی ماه رمضان مصوب شد

استاندار بر رفع ناپایداری شبکه برق خوزستان تاکید کرد

اراضی ملی برای نهالکاری و درآمدزایی به مردم واگذار می شود

وجود گروه های خط گرم برای اهواز یک ضرورت است

متوسط قطعی برق خوزستان هزار دقیقه است/ برنامه راه انداری 14پست GIS در استان

بزرگترین مرکز عملیات نگهداری و تعمیرات شبکه برق غرب اهواز افتتاح شد

400 هزار نفر از جمعیت اهواز در تأمین هزینه‌های شهر مشارکت ندارند

دستگاه‌ها در هزینه‌کرد اعتبارات نهایت دقت و وسواس داشته باشند

دستگاه‌ها به جای آغاز پروژه‌های جدید، پروژه‌های نیمه‌تمام را تکمیل کنند

ذخیره سازی گندم در خوزستان ضروری است

سکه تمام دوباره گران شد/پایه فروش طلا 222 هزار تومان

پیش‌بینی برداشت 950 هزار تن چغندر قند از مزارع خوزستان

فرماندار اندیمشک:مهارت آموزی راهکاری برای ایجاد اشتغال است

تنها راه توسعه اقتصادی خرمشهر لایروبی اروندرود است

برداشت چغندرقند در شوشتر آغاز شد

کاهش هزار هکتار کشت نیشکر ٣٠٠ نفر را بیکار می کند

حضور 37 استارتاپ در سومین نمایشگاه الکامپ خوزستان

دولت الکترونیک به مطالبه عمومی تبدیل شود

نمایشگاه الکامپ خوزستان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات جنوب غرب کشور است

70 کیلومتر مسیر عشایری در دزفول بهسازی شد

برداشت گندم در گتوند آغاز شد

شرایط بخشش معوقات بانکی تولیدکنندگان اعلام شد

تاخیر قطارهای مسافری راه آهن زاگرس به صفر رسید

بهره‌مندی 5 روستای باغملک از نعمت آب شرب پایدار

طرح جنگل کاری کرخه در اندیمشک آغاز شد

فعالیت بسیج سازندگی نقطه عطفی در اقتصاد مقاومتی است

فرسودگی زیرساخت عامل افت فشار آب شرب اهواز است

95درصد تجهیزات گازرسانی ساخت داخل کشور است

موردی از تب کریمه کنگو در خوزستان مشاهده نشد

موج بارشی جدید وارد خوزستان می شود

سکه تمام 60 هزار تومان ارزان شد

گام نخست حمایت از کالای داخلی فرهنگ سازی است

قیمت مرغ در اهواز از مرز 8 هزار تومان گذشت

بخش کشاورزی ظرفیت تحقق اقتصاد مقاومتی را دارد

آغاز عملیات بهسازی محور روستایی هپرو به صیدون در باغملک

آسیب به کشت نیشکر سبب بحران "تولید و اشتغال"در استان می‌شود

عملیات اجرائی تعریض محور هپرو - صیدون آغاز شد

برداشت کلزا از مزارع ایذه آغاز شد

انتقال نامریی آب در کمین دشت خوزستان است

خط گازرسانی ایران به بصره آماده بهره برداری است

روند افزایش دما در خوزستان ادامه دارد

بخش کشاورزی دزفول 101 میلیارد ریال خسارت دید

خرید تضمینی بیش از 745 هزار تن گندم از کشاورزان خوزستانی

بیش از 26 هزار تن کلزا در خوزستان خریداری شد

شرکت لاستیک خوزستان صادر کننده برتر شد

مجوز تامین مواد معدنی به پیمانکاران ممنوع شد

قطع فیبر نوری موجب اختلال ارتباطی در هندیجان شد

200 معدن فعال درخوزستان وجود دارد

خرید گندم در خوزستان به 600هزار تن رسید

پلاک گذاری خودروهای منطقه آزاد اروند از سرگرفته شد

تولید صادرات گرا در منطقه آزاد اروند حمایت می شود

پنج میلیون سهم در بورس خوزستان مبادله شد

افت عملکرد بورس خوزستان

حدود 200 معدن فعال در خوزستان وجود دارد/کاهش فعالیت معادن به دلیل شرایط رکود

تفویض اختیارات به استان‌ها به تعیین‌تکلیف امور معدنی سرعت می‌دهد

سکه دو میلیون و 60 هزار تومان شد/ طلا گرمی 218 هزار تومان

تازه‌ترین قیمت‌ها از بازار میوه و تره‌بار اهواز

شناورهای 75 اسب در خوزستان مجاز به صیادی شدند

6 تن برنج قاچاق در خرمشهر کشف شد

550 کیلومتر بزرگراه در خوزستان در دست ساخت است

مشکل آب غیزانیه اهواز باید امسال حل شود

استفاده از زهاب نیشکر برای کشاورزی راهکاری جهت مقابله با کم آبی استان

بازدید استاندار خوزستان از طرح پایلوت استفاده از زهاب نیشکر برای کشاورزی

کارگران نمونه اندیمشک تجلیل شدند

تغییر کاربری زمین های کشاورزی در خوزستان ممنوع است

تعریض جاده جنت مکان طرحی که نیمه کاره رها شد

سه مرکز خرید تضمینی گندم در شوشتر دایر است

آغاز احداث کارخانه پتروشیمی ایذه در نیمه اول امسال

به مناسبت 11 اردیبهشت روز کارگر؛ روزی برای کارگران

برپایی نمایشگاه خانه ایرانی، مبلمان و دکوراسیون منزل در اهواز

باران 15 میلیارد ریال به مزارع اندیمشک خسارت زد

قیمت اقلام پرمصرف سبد خانوار چه تغییری کرد؟

کشت آزمایشی با زهاب نیشکر در خوزستان انجام شد

انتقال آب معضلی با اثرات بلندمدت کشوری است

در واگذاری کارخانه ها به بخش خصوصی دقت شود

50 میلیارد ریال برای نوسازی شبکه آب هندیجان اختصاص یافت

40 هزار تولیدی کمتر از ظرفیت اسمی حمایت می شوند

کاهش 9 درصدی حوادث کار در خوزستان

ناصری نژاد: دولت به کارگران خوزستانی توجه ویژه کند

خوزستان با کمک هلند با کم آبی سازگار می شود

ساز وکار نامناسب خرید تضمینی گندم اصلاح شود

توسعه اقتصادی منوط به حذف واسطه گری است

کارگران باید از امنیت شغلی برخوردار باشند

دولت به کارگران خوزستانی توجه ویژه کند

طی 5 سال اخیر دستمزد کارگران از تورم پیشی گرفته است

عملیات ترمیم و بازسازی پل کمربندی هندیجان آغاز شد

سکه صعود کرد

ترمیم 27 مورد شکستگی در خطوط و شبکه توزیع آب روستاهای لالی

برداشت گندم از مزارع دزفول آغاز شد

توصیه‌های پنج روزه هواشناسی کشاورزی اعلام شد

کشاورزان شمال خوزستان شبانه مزارع را آبیاری کنند

استفاده از زهاب نیشکر برای کشاورزی در خوزستان اجرایی شد

رشد 194 درصدی ظرفیت پست‌های انتقال و فوق توزیع برق در خوزستان

اجرای طرح آبرسانی شهر شرافت شوشتر آغاز شد

باید شرایط سخت‌تری را برای واردات برنج اعمال کرد

3 واحد تاسیسات آبرسانی در شادگان احداث و بازسازی می‌شود

نابودی 17 هزار هکتار گندم دیم دزفول در اثر خشکسالی

6 هزار هکتار از مزارع شوش در بارندگی خسارت دید

کاهش آلاینده ها اولویت کار شرکت ملی نفت ایران است

آمادگی دو طرف برای توسعه روابط تجاری/عقب ماندگی ایران در صادرات به برزیل

سند دار کردن زمین های کشاورزان در دستور کار دولت است

بیش از 9 میلیون سهم در بورس خوزستان مبادله شد

جمع‌آوری گازهای مشعل اقدامی زیست محیطی و اقتصادی است

تولید میدان نفتی پرنج افزایش می یابد

مشعل گازی تاسیسات پارسی آغاجاری خاموش شد

افتتاح واحد جمع‌آوری گازهای مشعل میدان پارسی مایه خرسندی بخش خصوصی است

واحد تزریق گاز میدان نفتی پرنج آغاجاری افتتاح شد

جمع آوری روزانه سه تا هفت میلیون فوت مکعب گاز همراه در میدان پارسی