آخرين مطالب

فرهنگي

فردوسی دین بزرگی بر گردن زبان فارسی دارد

خوزستان آنلاین - رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گتوند گفت: فردوسی دین بزرگی بر گردن زبان فارسی دارد چون در راه احیای این زبان کوشش بسیاری ...

چغازنبیل به حفاظت و مرمت دایمی نیاز دارد

خوزستان آنلاین - مدیر پایگاه چغازنبیل و هفت تپه گفت: چغازنبیل به حفاظت و مرمت دایمی نیاز دارد و در همین زمینه لازم است میراث ...

طرح شروع به کار مدارس در نیمه شهریور به صلاح نیست

خوزستان آنلاین - اهواز- مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: طرح شروع به کار مدارس در نیمه شهریور ماه و تعطیلی دو هفته مدارس در زمستان به هیچ وجه برای استان خوزستان به صلاح نیست و با اجرای این طرح موافق نیستیم.

2 حفار غیرمجاز آثار تاریخی در باغملک دستگیر شدند

خوزستان آنلاین - اهواز - فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی خوزستان گفت: 2 حفار غیرمجاز آثار تاریخی در یک عملیات تعقیب و گریز در شهرستان باغملک دستگیر شدند.

140 هزاردانش آموز ازبرنامه های اوقات فراغت بهره مند می شوند

خوزستان آنلاین - اهواز - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان گفت: 140 هزار دانش آموز مناطق محروم این استان با حمایت آموزش و پرورش از برنامه های اوقات فراغت بهره مند می شوند.

بهار بودجه قرآنی گذشته است

خوزستان آنلاین - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با بیان این که بهار بودجه قرآنی گذشته است گفت: در سال 96 استان‌های دیگر میلیارد‌ها تومان ...

قرآن کریم را با تدبر بخوانیم

خوزستان آنلاین - نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: تأمل در قرآن کریم از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین قرآن کریم را ...

راه‎آهن جنوب به شمال ثبت ملی شد

خوزستان آنلاین - رییس سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نامه‌ ‎ ای به استاندار خوزستان مراتب ثبت ...

خوزستان استانی قرآنی، ولایی و آسمانی است

خوزستان آنلاین - دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اهواز عصر دیروز (31 اردیبهشت 97) با حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان در موزه هنرهای معاصر ...

90 بنای تاریخی دزفول در نوبت ثبت ملی هستند

خوزستان آنلاین - دزفول - رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری دزفول گفت: 90 اثر تاریخی از جمله خانه ، بقعه و گذر در این شهر برای ثبت معرفی شده و در نوبت ثبت ملی هستند.

فعالیت‌های قرآنی همراه با تدبیر و عمل باشد

خوزستان آنلاین - اهواز - نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: قرائت قرآن بسیار خوب است اما باید مراتب بالاتر آن که تدبیر و عمل به آن است مورد توجه قرار گیرد.

آراس: جوان سازی لازمه پویایی توسعه استان

خوزستان آنلاین - اهواز- پایگاه خبری آراس روز یکشنبه مطلبی با عنوان `جوان سازی و تحول مدیریتی،لازمه پویایی توسعه استان` به قلم هوشنگ باقری منتشر کرد.

حفاظت نخستین گام توسعه میراث فرهنگی است

خوزستان آنلاین - اهواز - مدیر پایگاه میراث جهانی چغازنبیل گفت: میراث فرهنگی دارای ارزش های نهفته بسیاری بوده و می تواند با محورهای گردشگری و فرهنگی، با معرفی میراث ناملموس، تکیه بر ادبیات اقوام موجود در استان نقشه راه توسعه باشد و حفاظت، نخستین گام این نوع توسعه است.

دزفول اعتبارات فرهنگی بیشتری را طلب می کند

خوزستان آنلاین - دزفول - امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی دزفول گفت: با توجه به ظرفیت های فرهنگی این شهرستان و ثبت روزی به نام دزفول در تاریخ کشور باید اعتبارات فرهنگی بیشتری به بزرگداشت این مناسبت ملی و دزفول اختصاص یابد.

200 مبلغ دینی در ماه رمضان در شوشتر فعال شدند

خوزستان آنلاین - شوشتر- همزمان با حلول ماه مبارک رمضان 200 مبلغ دینی به مناطق شهری و روستایی شهرستان شوشتر اعزام شده اند تا ویژه برنامه های فرهنگی خاص این مناسبت را در این مناطق اجرا کنند.

دانش طراحی مد و لباس به شکل شفاهی نباشد

خوزستان آنلاین - مشاور امور هنری استاندار خوزستان با تأکید بر انتقال کارآمد دانش طراحان لباس استان به نسل‎های آینده گفت: ...

جشنواره شاهنامه خوانی به میزبانی گتوند برگزار شد

خوزستان آنلاین - گتوند - به مناسبت بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی ششمین جشنواره شاهنامه خوانی با حضورشاهنامه خوانان،هنرمندان و دوستداران فرهنگ،ادب وهنراستان خوزستان در تالار همایش های قیصر امین پور گتوند برگزار شد.

چهارواحد آموزشی در اهواز بهره برداری و یا کار ساخت آن آغازشد

خوزستان آنلاین - اهواز- 2 واحد آموزشی در اهواز روز چهارشنبه با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بهره برداری، و کار ساخت 2 واحد آموزشی دیگر آغاز شد.

شب چهارم از هفته فرهنگی شوشتر برگزار شد

خوزستان آنلاین - شوشتر- با هدف معرفی بیشتر ظرفیت های فرهنگی و گردشگری، چهارمین شب از هفته فرهنگی در سرای افضل شهرستان شوشتر برگزار شد.

کانون پرورش فکری گتوند سالن آمفی تئاتر ندارد

خوزستان آنلاین - گتوند - کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان گتوند با وجود یکهزار و 600 عضو و کسب مقام های ملی و استانی از داشتن سالن آمفی تئاتر محروم است.

مسئولان برای تحقق تحول آموزشی در آبادان همت کنند

خوزستان آنلاین - آبادان – امام جمعه آبادان گفت: مسئولان برای تحقق تحول آموزشی و تامین نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش این شهرستان همت مضاعف کنند.

یک دبیرستان 16 کلاسه دخترانه در آبادان به بهره برداری رسید

خوزستان آنلاین - آبادان – دبیرستان دخترانه 16 کلاسه نمونه دولتی آبادان که توسط خیرین بنیاد فرهنگی مصلی نژاد ساخته شده با حضور معاون وزیر آموزش وپرورش در امور عمرانی نوسازی مدارس و مسئولان استانی و محلی به بهره برداری رسید.

شاهنامه پژوهی تعصب نیست

خوزستان آنلاین - اهواز – معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: شاهنامه پژوهی تعصب نیست بلکه شاهراهی برای ساختار اندیشه خداگون شدن است.

شاهنامه فردوسی بر بنیادهای فلسفی و اخلاقی استوار است

خوزستان آنلاین - اهواز - استاد گروه تاریخ دانشکده زبان و ادبیات فارسی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت:شاهنامه فردوسی فقط بیان تمثیل و داستان پردازی نیست بلکه بر بنیادهای فلسفی و اخلاقی استوار و سرشار از حکمت است.

50درصد مدارس ساخته شده کشور پارسال توسط خیران ساخته شد

خوزستان آنلاین - اهواز - معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: 50 درصد مدارس ساخته شده در کشور در سال 96 توسط خیران مدرسه ساز ساخته شده است.

خانه هنرمندان اهواز قابلیت برند فرهنگی شدن را دارد

خوزستان آنلاین - اهواز – ایرنا – مشاور استاندار خوزستان در امور هنری گفت: خانه هنرمندان اهواز می تواند به عنوان یک مشخصه، برند و مکان قابل اعتنای فرهنگی در سطح استان شناخته شود.

44 میلیارد ریال به موزه های خوزستان اختصاص یافت

خوزستان آنلاین - شوش - مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: با مساعدت استاندار و سازمان برنامه و بودجه بیش از 44 میلیارد ریال به موزه های این استان اختصاص یافت.

از نگاه عقلایی به مفهوم شهادت کمتر پرداخته شده است

خوزستان آنلاین - اهواز - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به اهمیت پرداختن به مفهوم شهادت از منظرهای مختلف گفت: از مقوله و نگاه حِکمی، اندیشه ای و عقلایی به مفهوم شهید و شهادت کمتر پرداخته شده است.

حدود 10 درصد مدارس هندیجان فرسوده است

خوزستان آنلاین - هندیجان - مدیر آموزش و پرورش هندیجان گفت: حدود 10 درصد از مجموع مدارس هندیجان فرسوده بوده و نیازمند تخریب و بازسازی هستند.

مردم خوزستان با موزه ها آشتی کنند

خوزستان آنلاین - اهواز - مسئول موزه های خوزستان گفت: انتظار داریم مردم این استان موزه ها را از خود بدانند، در پاسداشت موزه ها مشارکت کرده و با موزه ها آشتی کنند.

دانش آموزان خوزستانی در مشارکت اجتماعی ضعف دارند

خوزستان آنلاین - اهواز - معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه مشارکت اجتماعی در بین دانش آموزان این استان کم رنگ است گفت: باید دانش آموزان را به حضور در جامعه و فعالیت های اجتماعی تشویق کرد.

طرح زهکشی در دهملا پیوست باستان شناسی ندارد

خوزستان آنلاین - هندیجان – ایرنا – رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری هندیجان گفت: عملیات زهکشی اراضی کشاورزی توسط شرکت مهندسی آب و خاک(وابسته به جهاد نصر) در محوطه باستانی دهملا ، پیوست تخصصی باستان شناسی ندارد.

برگزیدگان «ملک ملکوت» معرفی شدند

خوزستان آنلاین - آیین معرفی برگزیدگان کنگره ادبی دوکوهه اندیمشک (ملک ملکوت) در اندیمشک برگزار شد. ...

دیرین دیرین‌های استانی هم ساخته می‌شود

خوزستان آنلاین - تهیه کننده پویانمایی «دیرین دیرین» گفت: من به جوانان توصیه می‌کنم که اگر ایده دارند آن را شروع کنند و منتظر ...

امام جمعه اهواز: طلاب پناهگاه معنوی مردم هستند

خوزستان آنلاین - اهواز - نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: طلاب همانند پناهگاهی برای مردم در مسایل معنوی هستند و درحقیقت علمای اسلام در برابر خطرات و دفاع از اسلام سینه سپر می کنند.

«40 موعظه برای مدرسان هنر»

خوزستان آنلاین - انجمن هنرهای تجسمی خوزستان سلسله مجالس وعظ هنری با نام "40 موعظه برای مدرسان هنر" را با تدریس با دکتر ...

نمایشگاه صنایع دستی فرصت دیدن خوزستان از زاویه دیگر است

خوزستان آنلاین - اهواز- مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان گفت: نخستین نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری استان فرصتی است که بتوانیم توان خود را به نمایش گذاشته و خوزستان را از زاویه ای دیگر دیده و بهتر از گذشته معرفی کنیم.

سازه های حاشیه رودخانه دز سند مالکیت ندارند

خوزستان آنلاین - دزفول - رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری دزفول گفت: هیچ کدام از سازه های دست کند حاشیه رودخانه دز سند مالکیت شخصی نداشته و متولی این سازه ها امور آب است.

کمبود اعتبارات دلیل رکود فرهنگسرای ماهشهر است

خوزستان آنلاین - بندرماهشهر- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان گفت: تکمیل فرهنگسرای بندرماهشهر بعد از 12 سال رکود، نیازمند تامین اعتبار جدید به میزان چهار میلیارد ریال از محل کمیته برنامه ریزی شهرستان است.

برترین های کنگره ادبی دوکوهه معرفی شدند

خوزستان آنلاین - اندیمشک- برترین های ششمین کنگره ادبی ملک ملکوت نکوداشت دوکوهه در دفاع مقدس در تالار خورشید اندیمشک معرفی شدند.

خطر ریزش بافت قدیم دزفول را تهدید می کند

خوزستان آنلاین - دزفول - شهردار دزفول گفت:حدود 12هزار واحد مسکونی در بافت قدیم دزفول وجود دارد که به علت قدمت بالا و فرسودگی نیمی از آنها ناپایدار بوده و خطر ریزش آنها را تهدید می کند.

استانداری خوزستان در بحث ساماندهی خبرنگاران ورود کند

خوزستان آنلاین - اهواز - رییس هیات مدیره خانه مطبوعات خوزستان در پاسخ به انتقادات درخصوص ساماندهی نشدن فعالان رسانه ای گفت: استانداری به عنوان مقام عالی دولت در استان باید در امر ساماندهی خبرنگاران ورود کند.

کپوی دزفول نامزد دریافت نشان یونسکو شد

خوزستان آنلاین - دزفول - رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری دزفول گفت:آثار 2 بانوی کپوباف دزفولی نامزد دریافت نشان اصالت از یونسکو شدند.

وزارتخانه ها به دنبال افراد توانمند و قوی باشند

خوزستان آنلاین - هندیجان - نماینده مردم هندیجان،ماهشهر و امیدیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای صیانت از حق و حقوق مردم از ظرفیت های فکری باید به خوبی استفاده شود گفت: برای تغییر و تحولات خوب، مسئولان در وزارتخانه ها به دنبال افراد توانمند و قوی باشند.

دانشگاهیان در حمایت کالای ایرانی نقش نخست را دارند

خوزستان آنلاین - اهواز - معاون فرهنگی، اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به نامگذاری شعار امسال با عنوان حمایت از کالای ایرانی گفت: دانشگاه و دانشجویان و در مجموع نظام آموزش عالی کشور نقش نخست را در تحقق این شعار دارند.

پایگاه اهوازشناسی راه‎اندازی شد

خوزستان آنلاین - رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کلانشهر اهواز از راه‎اندازی و فعالیت هفتگی ``پایگاه اهوازشناسی`` خبر داد. ...

ساير مطالب

مطالبات فرهنگیان چهارشنبه پرداخت می شود

معلمان و اساتید مردان آسمانی مقیم زمین هستند

تخصیص اعتبار برای مرمت خانه تاریخی افضلان شوشتر

"سنت‎های تدفین ایلام باستان" در اهواز به بحث گذاشته می‎شود

سه اثر صنایع دستی خوزستان نامزد دریافت جایزه مرغوبیت یونسکو شدند

اهل منبر به شبهات پاسخ مستدل دهند

جشنواره دانشجویی حرکت در اهواز آغاز به کار کرد

تصویری مثبت از خوزستان به نمایش بگذاریم

سرمایه گذاران در گردشگری گتوند تسهیلات می گیرند

1500 شعر به کنگره ملی خلیج فارس ارسال شد

تلاش می کنیم خوزستان در موزه 2019 سهمی داشته باشد

تقویت و معرفی دستاوردهای انقلاب برعهده هنرمندان است

قلعه رستم گتوند از دوره ساسانیان همچنان استوار است

برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه رسام معرفی شدند

سیمای اصلی انقلاب اسلامی در اهداف فرهنگی نهفته است

روایت گروه هفت «از دلتنگی...» در اهواز

پایگاه خبری حکمت: رسانه به نقد زنده است

نمایشگاه عکس پرتره در آبادان برپا شد

سیمای اصلی انقلاب اسلامی در اهداف فرهنگی آن نهفته است

آغاز به کار جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه رسام در خرمشهر

راه‌اندازی کتابخانه تخصصی دیجیتال در انجمن هنرهای نمایشی خوزستان

تغییرات زیاد در نظام آموزشی محل انتقاد است

حمایت کالای ایرانی در گرو توجه به نخبگان است

کتاب «اسلام و ادبیات» نوشته حامد صافی منتشر می‌شود

استاندار خوزستان روز معلم را تبریک گفت

بخشی از دیوار خانه تاریخی حاج شیخ جعفر شوشتری فروریخت

بخشی از خانه تاریخی شیخ جعفر شوشتری فرو ریخت

انتشار کتاب «درآمدی تاریخی و انتقادی به رمان عرب» با ترجمه محمد جواهرکلام

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان: آماده انجام فعالیت‌های پژوهشی با جهاد دانشگاهی هستیم

218 هزار دانش آموز خوزستانی آموزش محیط زیستی دیدند

سینما فرهنگ شوش افتتاح شد

ترویج فرهنگ احترام به معلم از خانواده ها آغاز شود

آئین روز ملی خلیج فارس در آبادان برگزار شد

خانواده تئاتر رسم تجلیل از حمایت را به جا آوردند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایسنای خوزستان حضور یافت

80هزار پروژه به جشنواره جابربن حیان ارائه شد

«عامدانه، عاشقانه، قاتلانه» به روایت پرویش

رازی که نماینده مجلس فاش کرد؛ زیر گذر حاشیه‌ساز در شوش/طرح روگذر شهر باستانی شوش

«یک چیز خوب هم بد نیست»

نمایشگاه دستاوردهای اداره کل اطلاعات خوزستان گشایش یافت

سفالگران خوزستانی دوره آشنایی با ابزارآلات می‎بینند

تاکید بر افزایش تعامل دوسویه میان صنایع دستی و گردشگری

بستر مناسب عرضه و تقاضا در حوزه صنایع دستی ایجاد شود

جلسه‌ای برای تعیین تکلیف پایگاه میراث فرهنگی ارجان و چگاسفلی

موفقیت عکاس خوزستانی در جشنواره بین‌المللی عکس آربلا ترکیه

اجرای «مراسم قطع دست در اسپوکن»

شهید علی هاشمی به روایت «زیر خط مرزی»

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در حد نام خود عرض اندام کند

آموزش و پرورش در جایگاه واقعی خود قرار ندارد

برگزاری نخستین همایش مسئولان انجمن‌های اسلامی استان خوزستان

45هزار داوطلب آزمون ارشد در خوزستان رقابت می کنند

عاملان ضرب و شتم معلم خوزستانی پیگیرد قضائی می شوند

قاضی نورا... شوشتری افتخار کشور و مجاهدی بین المللی است

«گازُر» مرمت می‎شود

آثار منتخب بیست‌ویکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر اعلام شدند

حاتمی کیا: آبادان شهر دوم من است

همایش تجلیل از شهید ثالث در اهواز برگزار شد

قیصر امین پور شاعری که سالروز تولدش فراموش شد

هنرمند خوزستانی در نمایشگاه آرتیجیانا 2018

آبادان ظرفیت میزبانی رویدادهای بین المللی را دارد

فرهنگ و هنر می‌تواند بستری مناسب برای کارآفرینی باشد

«آقای اشمیت کیه؟»

شهید ثالث در فقه تشیع جایگاه ارزشمندی دارد

ادای احترام گتوندی‌ها به قیصر امین‌پور

دوره آموزش گردشگری هتلداری در اهواز برپا است

یکصد مدرسه برای دانش آموزان عشایر خوزستان نیاز است

30 درصد بنای مدارس خوزستان خطر ساز هستند

مشارکت خیرین بستر توسعه علمی را فراهم می کند

برنامه‌های سینما با درس گرفتن از کاستی‌ها تدوین شوند

حضور میراث فرهنگی خوزستان در نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی

گردشگران اروپایی از آثار تاریخی دزفول دیدن کردند

کانون عکس و فیلم باغملک راه‌اندازی شد

برگزیدگان و تقدیرشدگان جشنواره تئاتر جوانان مسجدسلیمان معرفی شدند

«القفازات» اهواز جایزه ویژه هیات داوران جشنواره تئاتر خیابانی بغداد را برد

فرهنگ سازی برای مصرف نان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است

اطلاعیه/تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی نوبت صبح آبادان و خرمشهر به دلیل وقوع گرد و خاک

آموزش «عکس ‌نوشت» در آموزشگاه عکاسی امین

کپوباف دزفولی در مسیر جاده ابریشم

ادامه اکران نوروزی و استقبال از فیلم‎های کوتاه در اهواز

فرانسوی ها در خرمشهر به فارسی خواندند

روحانیت نقش محوری در مقابله با هجمه دشمن دارد

بسترهای خوبی برای طراحی برنامه‌های فرهنگی و هنری در منطقه جنوب وجود دارد

جشن ازدواج 110 زوج دانشجو در اهواز برگزار شد

نماز جمعه قرارگاه محرومان است

زمان برگزاری جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر تغییر کرد

پرویز حسینی با «خنیای دختران خرز» راهی تهران می‌شود

ماهانه 80 میلیارد ریال به حق التدریس های خوزستان پرداخت می شود

شهرستان آبادان 495 نیروی معلم کم دارد

رسانه فعالیت های فرهنگی اصیل را در جامعه برجسته کند

اردیبهشتی برای شهید ثالث

انتقاد وحید تاج از لغو مجوز و تعطیلی کنسرت قانونی

سلمان فارسی گردشگری رامهرمز را دگرگون می‌کند؟

100 نشریه با مجوز در دانشگاه چمران اهواز فعال است

جامعه به آموزش فنی و حرفه ای رغبت کمتری دارد

فراخوان نخستین جشنواره نقالی و شاهنامه‌خوانی استان خوزستان منتشر شد

هفته ملی هنرهای نمایشی خوزستان در حال برگزاری است

برگزیدگان هشتمین جشنواره ملی دل‌نوشته‌های عاشورایی معرفی شدند

تبلیغ بر روی پل باستانی دزفول تخلف است

خوزپرس: ایجاد طرحی نو بجای کشیدن آژیر برای کم آبی در کشور

12 نیکوکار مدرسه ساز گتوند تجلیل شدند

ضرورت ایجاد تحول در حوزه هنری با استفاده از ظرفیت اقوام مختلف

خانه‎ رکابی بهبهان و ساباط‎های شوشتر مرمت می‎شوند

خواندن خاطرات شهدا به افزایش ایمان ما کمک می‌کند

پرداخت بیش از 70 فقره تسهیلات کم‌بهره برای صنایع دستی لالی

برپایی نمایشگاه آثار گرافیکی و نقاشی دوره انقلاب در اهواز

رسانه ها نقش موثری در توسعه اقتصادی منطقه آزاد دارند

فریضه نماز در برخی اداره های خوزستان جدی گرفته نمی شود

رونمایی از مجموعه شعر «امضای خورشید بر جلد بلوط» سروده مجید زمانی‌اصل

پرنده‎‎نگری خوزستان زیر ذره‌بین سوئدی‌ها

12 هزار گردشگر خارجی سال 96 به شوش سفر کردند

یادمان شهید سیدمحمدرضا سبحانی در سوسنگرد ثبت ملی شد

ثبت روز تجلیل از پیشکسوتان و هنرمندان در تقویم حوزه هنری خوزستان

انتشار فراخوان ششمین همایش منطقه‌ای خوشنویسی چلیپا

تخصیص اعتبار برای مرمت اضطراری شش خانه تاریخی در خوزستان

ثبت پنج اثر فرهنگی ـ تاریخی دیگر از خوزستان در فهرست آثار ملی

آئین بزرگداشت شهید آوینی در فکه برگزار شد

پادگان دوکوهه ثبت ملی شد

نخستین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی اهواز برگزار شد

20درصد مدارس شهرستان کارون فرسوده است

یادمان شهید سبحانی در سوسنگرد ثبت ملی شد

شهرداری و میراث فرهنگی برای ساماندهی بافت تاریخی اهواز همکاری می‌کنند

برپایی بیش از 300 غرفه صنایع دستی در نوروز 97 خوزستان

تصویری غلط از خوزستان ارایه می‌دهند/میراث فرهنگی مانع توسعه نیست

تشریح برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی در حوزه هنری خوزستان

عقب ماندن خوزستان در حوزه ادبیات پایداری پذیرفتنی نیست

در سال ٩٦ شاهد اتفاقات بسیار خوبی در حوزه فرهنگ و هنر بودیم

کنگره شهید قاضی نورالله شوشتری برگزار می‌شود

بیش از 90 درصد از مصوبات ستاد خدمات سفر اهواز در نوروز 97 عملی شد

میراث فرهنگی مانع توسعه نیست

بیش از 19 هزار نفرشب اقامت و 57‎ هزار نفر بازدید در نوروز هندیجان به ثبت رسید

برگزاری 14 جشنواره نوروزی در مسجدسلیمان

زائران امام رضا(ع) از برنامه‎های آستان رضوی در اهواز بهره مند شدند

فیلم مستند مصطفی صالحی‌نژاد در هندوستان شایسته تقدیر شد

بیش از 112 هزار نفر از مرز شلمچه گذر کردند

تابناک:نوارس و جاگرناتی که به راه افتاده است

ثبت سه اثر فرهنگی‌ ـ تاریخی خوزستان

تمدید مهلت ارسال آثار به چهارمین کنگره شعر خلیج فارس هندیجان

256 هزار نفر از یادمان شهدای والفجر8 اروندکنار دیدن کردند

مدیرکل میراث فرهنگی: خوزستان استانی قوی در برگزاری رویدادهای فرهنگی است

12هزار مسافر نوروزی در مدارس ایذه پذیرش شدند

بیش از 339 هزار مسافر در خوزستان جابجا شدند

حدود 6 هزار نفر در مدارس هندیجان اسکان یافتند

210 هزار نفر از سدهای کرخه و دز دیدن کردند

بیش از هشت هزار مسافر نوروزی در مدارس ماهشهر اسکان یافتند

حدود17 هزار میهمان در مدارس خرمشهر اسکان یافتند

یک میلیون و 700 هزار گردشگر به دزفول سفر کردند

رکورد بی‎سابقه حضور گردشگران برای دیدن جاذبه‎های گردشگری آبی خوزستان

طبیعت بکر تالاب هورالعظیم آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی است

شوشتر سرزمین سازه های آبی میزبان مسافران نوروزی است

سینما سیار دزفول افتتاح شد