آخرین اخبار

فرهنگي

«دستان کوچک 2» در کافه ‎گالری 28

خوزستان آنلاین - نمایشگاهی از آثار نقاشی کودکان پنج تا هشت ساله تحت عنوان "دستان کوچک 2" در کافه ‎گالری 28 اهواز برپا ...

عبدالعظیم سودانی با «غوّاص الشمس» آمد

خوزستان آنلاین - مجموعه شعر عربی با نام «غوّاص الشمس» (غواص خورشید) سروده عبدالعظیم سودانی، شاعر خوزستانی ساکن اهواز، ...

لغو تعطیلی مدارس خوزستان درروزهای پنجشنبه

خوزستان آنلاین - اهواز - مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: برای جبران عقب ماندگی تحصیلی دانش آموزان در سال تحصیلی جاری، تصمیم به لغو تعطیلی روز پنج شنبه مدارس استان تا پایان سال، گرفته شد.

34 میلیارد ریال اعتبار به تجهیز و تعمیر مدارس شهرستان آبادان اختصاص یافت

خوزستان آنلاین - آبادان - مدیر آموزش و پرورش آبادان گفت:سازمان منطقه آزاد اروند برای تعمیر و تجهیز 220 مدرسه و هنرستان در شهرستان آبادان 34 میلیارد و 925 میلیون ریال اعتبار اختصاص داد.

خودداری دبیران سه مدرسه در ماهشهر از حضور در کلاس درس

خوزستان آنلاین - بندرماهشهر - دبیران 3 مدرسه متوسطه اول از مدارس بندرماهشهر روز چهارشنبه به دلیل آنچه که پرداخت نشدن پنج ماه اضافه کاری خود عنوان کردند، در کلاس درس حاضر نشدند.

وصل شدن آب چهار مدرسه بندرماهشهر

خوزستان آنلاین - بندرماهشهر - رییس آموزش و پرورش بندرماهشهر گفت: آب چهار مدرسه بندرماهشهر که به دلیل بدهی روز چهارشنبه توسط آبفا قطع شده بود مجدد وصل شد.

ظرفیت های فرهنگی و تاریخی دزفول به درستی معرفی نشده است

خوزستان آنلاین - دزفول - مدیر بخش فرهنگی کمیسیون ملی یونسکو در ایران با اشاره به ظرفیت های فرهنگی ، تاریخی و گردشگری دزفول گفت: این ظرفیت ها مورد غفلت واقع شده و به درستی معرفی نشده اند.

معاون وزیر ارشاد:فیلم های جشنواره فجر حرکت رو به جلوی سینمای ایران را نشان می دهد

خوزستان آنلاین - آبادان - معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان سینمایی و سمعی، بصری کشور گفت:فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حرکت رو به جلوی سینمای ایران را نشان داده و بیانگر عزم جدی ملت ایران برای حرکت در مسیر پیشرفت می باشند.

اقلام مورد نیاز طرح مرمت و توسعه عتبات عالیات از خوزستان خریداری می شود

خوزستان آنلاین - اهواز - رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان گفت: از سال آینده اقلام مورد نیاز طرح های مرمت و توسعه عتبات عالیات از محل کمک های نقدی مردم خوزستان از داخل استان تامین می شود.

نخستین جشنواره مرکبات در دزفول برگزار شد

خوزستان آنلاین - دزفول - به منظور معرفی باغ های مرکبات دزفول به عنوان یک ظرفیت گردشگری نخستین جشنواره زمستانی مرکبات دزفول عصر جمعه در پارک خانواده این شهر برگزار شد.

انهدام باند حفاری در میشداغ شوش

خوزستان آنلاین - فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی خوزستان از انهدام باند حفاری غیرمجاز و دستگیری پنج نفر در شهرستان شوش خبر داد. ...

اوضاع شعر و داستان در یمن چگونه است؟

خوزستان آنلاین - داستان‌نویس یمنی گفت: به دلیل پیشینه‌ یمن در شعرسرایی، تمایل و اقبال مردم به شعر بیش از داستان است. در ...

استقبال 6.5 میلیارد ریالی اهوازی ها از نمایشگاه کتاب

خوزستان آنلاین - اهواز- مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: استقبال از نمایشگاه کتاب امسال فراتر از انتظار ما بود و در مجموع حدود 6.5 میلیارد ریال بن کتاب فروخته شد که نشان از علاقه شهروندان به کتاب دارد.

پخت بزرگترین غذای نذری همزمان با ایام فاطمیه در اروندکنار

خوزستان آنلاین - آبادان - همزمان با سالروز شهادت دختر پیامبر اسلام(ص) حضرت زهرا (س) بزرگترین پخت دسته جمعی غذای نذری شامل 37 دیگ آش، شله زرد و حلیم در شهر مرزی اروندکنار آبادان برگزار شد.

سرانه مطالعه در تمام دنیا رو به کاهش است

خوزستان آنلاین - ناشر لبنانی شرکت کننده در نمایشگاه کتاب خوزستان با بیان این که کاهش سرانه مطالعه تنها مختص به ایران نیست گفت: ...

ادبیات اکنون و رخداد کم رنگ پند و اندرز

خوزستان آنلاین - قاسم آهنین‌جان معتقد است: پند و اندرز در شعر و ادبیات امروز جایگاهی ندارد و متأسفانه جامعه هر چه بیشتر ...

هشت اثر نمایش به دهمین جشنواره تئاتر منطقه ای کودک و نوجوان راه یافت

خوزستان آنلاین - دزفول - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول گفت: هشت اثر نمایش به دهمین جشنواره تئاتر منطقه ای کودک و نوجوان استان خوزستان که در دزفول برگزار می شود راه یافتند.

عضو خبرگان رهبری: همیشه مدیون کتاب هستیم

خوزستان آنلاین - اهواز - یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: کتاب و کتب به معنای سواد، استقرار و رسوخ است و معلومات از طریق کتاب راسخ می شوند و از اضمحلال و فراموشی بازداشته می شوند برای همین همیشه مدیون کتاب هستیم.

رییس پژوهشگاه علوم انسانی: نقد ادبی در ایران یک جریان بالنده است

خوزستان آنلاین - اهواز – رییس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی گفت:نقد ادبی در ایران، با وجود عظمت بزرگان پایه گذار رشته ادبیات فارسی در دانشگاه ها، یک جریان بالنده است.

تصویری واقعی از شهید علی هاشمی در`پشت ابرهای خاکستری`

خوزستان آنلاین - اهواز - مولف کتاب `پشت ابرهای خاکستری` گفت: برای تالیف این کتاب، تمام تصاویر وخاطرات شهید هاشمی از همسنگرهایش گرفته شد تا بتوانیم تصویری واقعی و بدور از ایده آل گرایی یا اغراق از ایشان ارایه و در معرض قضاوت قرار دهیم.

11 کمیته استقبال از مسافران نوروزی در اندیمشک فعال شد

خوزستان آنلاین - اندیمشک- فرماندار اندیمشک از تشکیل 11کمیته استقبال از مسافران نوروزی و راهیان نور در آستانه سال جدید در این شهرستان خبر داد و گفت:فعالیت این کمیته ها در راستای استقبال بهتر از راهیان نور و مسافران نوروزی آغاز شده است.

امام جمعه موقت دزفول:انتقال آب کشاورزی خوزستان قابل بخشش نیست

خوزستان آنلاین - دزفول - امام جمعه موقت دزفول گفت: انتقال آب خوزستان با مصارف کشاورزی به مناطقی که تبخیر زیادی دارند و ثمر زیادی ندارد قابل بخشش نیست و باید تجدید نظر کرد زیرا در آینده ممکن است خوزستان به وضعیت استان سیستان و بلوچستان درآید.

امام جمعه آبادان: راهپیمایی22 بهمن رفراندم مردم بود

خوزستان آنلاین - آبادان - امام جمعه آبادان همراهی و ایستادگی40 ساله مردم با انقلاب اسلامی را نقطه عطف پیروزی بر دشمنان دانست و گفت:راهپیمایی 22 بهمن رفراندم مردم به آرمان های انقلاب اسلامی، امام و شهیدان و همراهی با رهبری است و دست رد زدن به آن کسانی است که درصدد تضعیف انقلاب هستند.

امام جمعه موقت اهواز:خواست اصلی و عقلایی مردم مبارزه با فساد و تبعیض است

خوزستان آنلاین - اهواز - امام جمعه موقت اهواز ، مبارزه قاطع ، انقلابی و بدون مماشات با فساد و تبعیض را خواسته اصلی و عقلایی آحاد مردم عنوان کرد و گفت: دولت باید این خواسته مردم را سرلوحه و اولویت کاری خود قرار دهد و به صورت ریشه ای آن را حل کند.

امام جمعه شادگان:مردم در 22 بهمن با نظام و رهبری پیمانی دوباره بستند

خوزستان آنلاین - شادگان - امام جمعه شادگان با اشاره به برگزاری راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: حضور مردم تجدید عهد و پیمان با انقلاب اسلامی، رهبری و محکومیت هرگونه ناآرامی و آشوب و پاسخ دندان شکنی به آمریکا،رژیم صهیونیستی و برخی جیره خواران آنان در منطقه خلیج فارس است.

امام جمعه خرمشهر: مسئولان مشکل اقتصادی مردم را حل کنند

خوزستان آنلاین - خرمشهر - امام جمعه خرمشهر گفت: تشکر زبانی مسئولان نظام مقدس اسلامی از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن کفایت نمی کند بلکه مسئولان به وظیفه خود عمل کرده و مشکل اقتصادی مردم را برطرف کنند.

یک اسطوره شناس: اسطوره هرگز نمی میرد

خوزستان آنلاین - اهواز - یک اسطوره شناس با تاکید بر اینکه اسطوره هرگز نمی میرد و علم می تواند افق تازه ای در برابر اسطوره باز کند گفت: اسطوره آیینی می سازد تا بار وجدانی بشر را کم کند در حالی که علم از پس این کار برنمی آید.

130 هزار دانش آموز از یادمان شهدای والفجر8 اروندکنار دیدن کردند

خوزستان آنلاین - آبادان - مسئول یادمان شهدای والفجر8 اروندکنار آبادان گفت: از بیستم مهرماه تاکنون 130 هزار دانش آموز پسر و دختر در قالب کاروان های راهیان نور از یادمان شهدای گمنام عملیات والفجر8 اروندکنار دیدن کردند.

250 سکه تقلبی در دزفول کشف شد

خوزستان آنلاین - دزفول - رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری دزفول از کشف 250 عدد سکه تقلبی از یک نفر در این شهرستان خبر داد و گفت: عامل نگهداری سکه های تقلبی به 6 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی محکوم شد.

نمایشگاه عکس قرآن و عترت در اهواز برپا شد

خوزستان آنلاین - اهواز - دبیر نمایشگاه عکس قرآن و عترت خوزستان گفت: نخستین دوره از نمایشگاه عکس استانی قرآن و عترت از روز شنبه به مدت سه روز در حاشیه برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان، در اهواز برپا شد.

هفته فرهنگی ایران کویت با برپایی نمایشگاه آثار نقاشان کویتی در اهواز آغاز شد

خوزستان آنلاین - اهواز - رییس حوزه هنری خوزستان با اشاره به آغاز هفته فرهنگی ایران و کویت گفت: نمایشگاهی از آثار نقاشان کویتی از عصر شنبه به مدت سه روز در اهواز برپا است.

راهپیمایی 22 بهمن روز پیروزی ملت و شکست دشمن بود

خوزستان آنلاین - شادگان- خطیب جمعه شادگان با بیان اینکه مردم با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، ثابت کردند که پای انقلاب هستند، گفت: این راهپیمایی، روز پیروزی ملت و شکست دشمن بود.

جشن امضای 3 کتاب از باوی ساجد در اهواز برگزار شد

خوزستان آنلاین - اهواز ـ جشن امضای کتاب‌های احمد محمود، عدنان غریفی و عصّابه از تألیفات حبیب باوی ساجد مستندساز خوزستانی در دوازدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان برگزار شد.

اخبار خواندنی

حوزه هنری خوزستان یکی از مظلوم‌ترین نهادها است

نشست عکاسی «شرکت در رویدادهای بین‌المللی» برگزار می‌شود

هیچ نوع حمایت مالی از کتاب "تصویرگران خوزستان" نشد

از حرکت‌های خودجوش هنرمندان حمایت می‌کنیم

مستند «از فریاد تا پیروزی» در شوشتر ساخته شد

برنامه‌های هفته قرآن و عترت استان خوزستان تشریح شد

برگزیدگان «هفتمین جشنواره شعر خوزستان» معرفی می‌شوند

فراخوان چهارمین کنگره سراسری شعر خلیج فارس منتشر شد

توضیحی درباره اولین جشنواره جوان آموزشگاه‌هاى موسیقى خوزستان

دومین همایش ملی تئاتر خیابانی راهیان نور برگزار می‌شود

دومین همایش تئاتر جوان نور در آبادان برگزیدگان خود را شناخت

«سرو زیر آب»؛ تصویری‌ متفاوت‌ از دفاع‌ مقدس

آثار نمایشی هفته قرآن و عترت خوزستان معرفی شدند

باشه‎آهنگر: باید برای ساخت فیلم‌هایی که جنگ را روایت می‌کنند هزینه شود

رییس حوزه هنری خوزستان مطرح کرد؛ برگزاری بزرگداشت شهید بایگانی/راه‌اندازی دفتر حوزه هنری در رامهرمز

راه‌یابی طراح و عکاس خوزستانی به مرحله نهایی فستیوال Malamegi Lab ونیز ایتالیا

همه شهروندان درجه یک هستند/چیزی به نام اقلیت و اکثریت در کشور نداریم

پنجمین دوره نمایشگاه عرضه محصولات تولیدی بانوان مذهبی برگزار می‌شود

عکس‌های حجت کایدخورده در سوگواره «مهر محرم»

انتشار فراخوان نخستین جشنواره‌ شعر "نغمه‌هایی در غبار"

خلبانان اندیمشکی دفاع مقدس؛ پاسداران پرتوان آسمان ایران زمین

«یک اتفاق کوچک» از سید مرتضی سبزقبا در جشنواره‌ ملی فیلم پاسارگاد

سلسله مجالس «چهل موعظه برای هنرمندان» در اهواز برگزار می‌شود

دوازهمین نمایشگاه بزرگ کتاب خوزستان با ٥٠٠ ناشر داخلی و ١٠ ناشر خارجی برپا می‌شود

برپایی 2 بازارچه صنایع دستی در اهواز

آغاز تلاش برای تبدیل ساختمان سه‎گوش اهواز به موزه علم و فناوری

تخریب بخشی از "عبادان" /شکایت میراث فرهنگی از شرکت تخریب‎کننده

اختصاص 70 میلیارد ریال به نوسازی و تجهیز سالن های نمایشی آبادان و خرمشهر

مستند جندی شاپور بهترین پژوهش جشنواره سینما حقیقت شد

تجلیل از بانوی کپوباف خوزستانی در همای هنر

مدیرکل سیاسی استانداری خوزستان:باید نحوه مطالبه گری مردم را آموزش دهیم

عملیات ساخت پارکینگ طبقاتی دروازه در دزفول با حکم دادستانی متوقف شد

فیلم `بمب` در 2 سینمای اهواز برگزار می‌شود/ توقیف این فیلم شایعه است

بن‌بست حوزه هنری و شهرداری برای بدری!

نمایش `عصر است` در تالار آفتاب اهواز روی صحنه است

علت ریزش بخشی از طاق سازه‌های آبی شوشتر چه بود؟

نمایشگاه `قاب مشترک 2` در اهواز بر پا شد

امام جمعه موقت اهواز: حضور یکپارچه مردم در آیین تشییع شهدا نشان دهنده حفظ ارزش های انقلاب است

اکران آثار جشنواره فیلم فجر در آبادان و خرمشهرآغاز شد

معاون محیط زیست خوزستان:آینده تالاب‌های خوزستان خوشایند نیست

اهواز میزبان آثار هنری شهر جهانی سفال

پیکر مطهر یک شهید مدافع حرم در اهواز تشییع شد

پخش 13 فیلم سودای سیمرغ همزمان با تهران در آبادان

خداحافظی خسرو نشان با میراث فرهنگی خوزستان

شهر جهانی سفال را در اهواز ببینید

اوضاع این روزهای کوشک نورآباد ایذه

«سرگیجه» فاخته در ایتالیا

آمادگی حوزه هنری خوزستان برای فعالیت در زندان‌های استان

«اسکندر» مقابل دوربین علی شهابی رفت

باغ موزه دفاع مقدس دزفول توسط رئیس جمهوری از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد

فرماندار:شوش از کمبود زیرساخت های گردشگری رنج می برد

پایان مرمت و بازسازی آثار تخریب شده پایگاه آیاپیر ایذه

خرمکشوک؛ محوطه ای پر ابهام که در ابهام سیمان شد

بازیگر تلویزیون و سینما: سال سینمایی خوبی در انتظار سینمای ایران است

مدیر پایگاه سازه‌های آبی تاریخی شوشتر: بخش فروریخته سازه آبی شوشتر تاریخی نبوده است

اجرای هشت هزار برنامه فرهنگی و هنری دهه فجر در مدارس خوزستان

آغاز به کار سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر استان خوزستان

ریزش بخشی از سازه‌های آبی شوشتر

مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان: شهرداری به عمد انبار تلمبه‎خانه دارخوین را تخریب کرد/منتفی شدن ساخت زیرگذر در منطقه ویژه شوش

آشتی با سینما هدف اصلی برگزاری جشنواره فیلم فجر

طرح پژوهشی مطالعات نقوش برجسته صخره‌ای ایذه انجام شد

مجوزی برای احداث زیرگذر در مجموعه میراث جهانی شوش صادر نشده است

اکران فیلمهای جشنواره فیلم فجر در اهواز با `ماهورا` آغاز شد

مرمت اضطراری آثار تاریخی آسیب دیده پایگاه آیاپیر ایذه آغاز شد

مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان:شهرداری آگاهانه دست به تخریب کارگاه قدیمی مجموعه فرهنگی دارخوین زده است

امنیت کشور مرهون هویت فاخر کشور در دفاع مقدس است

آیینهای گرامیداشت دهه فجر در خوزستان آغاز شد

عکاس خوزستانی به مرحله نهایی جایزه عکس شید راه یافت

اختصاص اعتبار شش و نیم میلیارد تومانی برای بازسازی مراکز فرهنگی منطقه اروند

فیلم‌های جشنواره عمار در هندیجان به نمایش درمی‌آیند

برنامه‌های دهه مبارک فجر شوشتر تشریح شد

کارگاه آموزشی موسیقی زیر نظر پژمان نور برگزار می‌شود

تعطیلی مکرر مدارس خوزستان در آینده تاثیر منفی خود را نشان می دهد

همه آن چه در جشنواره فیلم فجر خوزستان رخ می‌دهد

مرگ چنین خواجه نه کاریست خرد - محمد جوروند**

18 فیلم سینمایی جشنواره فیلم فجر در اهواز اکران می شوند

پایگاه خبری شوشان:خشکسالی؛ قهر آسمان یا آشتی با آسمان

حرمت ایام فاطمیه در برگزاری آیین های دهه فجر مورد توجه قرار گیرد

سینما مهر آبادان میزبان فیلم های جشنواره فیلم فجر

پذیرش دانشجو با 2 رشته جدید در مرکز علمی‎کاربردی میراث خوزستان

اعلام برنامه‌های حوزه هنری خوزستان در دهه فجر

تخریب بخشی از تلمبه‌خانه تاریخی دارخوین/شکایت میراث فرهنگی خوزستان

تدارک بیش از 10هزار برنامه فرهنگی و اجتماعی به مناسبت دهه فجر در خوزستان

هفت طرح خدماتی، آموزشی بهداشتی در دهه فجر در آبادان به بهره برداری می رسد

شهر جهانی شوش از زیر ساخت های گردشگری محروم است

استاندار خوزستان: انجمن میراث فرهنگی مسئولان را به سرمایه‎گذاری در این حوزه قانع کند

به تعدادی از آثار سنگی ایذه آسیب رسیده است

مدیر کل ارشاد خوزستان: مصادف شدن ایام فاطمیه با دهه فجر بی‌حکمت نیست

تخریب چند اثر ‌تاریخی در ایذه توسط‌ نگهبان آثار

تخریب ساختمان 100 ساله سینما نفت دارخوین شادگان/ شورای شهر این اثر ثبت ملی نیست

پرداخت 6 ماه مطالبات کارکنان آموزش و پرورش خوزستان

کارکنان پایگاه چغازنبیل حقوق چهار ماهه خود را مطالبه می کنند

رقابت بیش از یک هزار دانش­ آموز خوزستانی در المپیادهای علمی

سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر خوزستان برگزار می‌شود

برنامه‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به مناسبت دهه فجر

برنامه‌های دهه فجر شهرستان گتوند اعلام شد

«قاب مشترک 2» برپا می‌شود

رییس حوزه هنری خوزستان: بدون بهره‌مندی از هنر نمی‌توان انقلاب اسلامی را صادر کرد

فیلم کوتاه `درخت زیتون سعد` از خوزستان به جشنواره حسنات راه یافت

امام جمعه خرمشهر:دستگاه های نظارتی در جلوگیری از اختلاس بیشتر تلاش کنند

قائم مقام معاونت آموزش نهاد رهبری در دانشگاه های کشور: باید در برابر نفوذی ها ایستاد

نماز طلب باران در دزفول اقامه شد

آیین پایانی ششمین جشنواره ملی گل نرگس در بهبهان برگزار شد

امام جمعه آبادان:انقلاب اسلامی به ملت ایران اقتدار و استقلال داد

امام جمعه موقت اندیمشک:هدف دشمن وارونه جلوه دادن دستاوردهای انقلاب اسلامی است

برپایی نمایشگاه کتاب در صالح شهر گتوند

امام جمعه شادگان:انتقال حقایق انقلاب اسلامی به نسل جوان مورد توجه قرار گیرد

امام جمعه دزفول:تخریب آرامگاه های بقعه محمدبن جعفر(ع) پیگیری می شود

مطالعات آسیب شناسی نقش برجسته های تاریخی ایذه انجام شد

نخستین جایزه ادبی دکتر افشین یداللهی برگزیدگان خود را شناخت

شلمچه 12 بهمن میزبان پیکر مطهر 28 شهید دفاع مقدس است

نمایشگاه صنایع دستی و اقوام در بندرماهشهر برپاشد

تقاضای انتقالی سالیانه هفت هزار نیروی فرهنگی از خوزستان

نمایشگاه توانمندیهای زنان روستایی شهرستان ایذه برپا شد

برگزیدگان جایزه ادبی دکتر افشین یداللهی معرفی می‌شوند

آغاز به کار جشنواره فیلم عمار در استان خوزستان

«عمو موسی» جلوی دوربین بهنام بیرم‌وند رفت

40 نقطه گردشگری دریایی در حوزه رودخانه اروند و کارون شناسایی شد

توقف تخریب آرامگاه های خانوادگی در بقعه بن جعفر(ع) دزفول

معاون گردشگری کشور: خوزستان همواره ظرفیت‎های گردشگری خود را به نحو مطلوب نمایش داده است

دانشگاه ها و مراکز علمی استان از مسابقات فناوری های نوین استقبال کنند

تعطیلی مدارس هشت شهرستان خوزستان در نوبت بعدازظهر سه شنبه

نوبت عصر مدارس و مراکز آموزشی شادگان و هندیجان تعطیل شد

مدیران در صورت نیاز دانش آموزان را ترخیص می کنند

تعطیلی نوبت عصرمدارس ومراکز آموزشی لالی و رامشیر به دلیل گرد و غبار

تخریب آرامگاه های خانوادگی در بقعه بن جعفر(ع)دزفول

گرد و غبارمدارس نوبت عصرمسجدسلیمان را تعطیل کرد

کتاب «راهنمای پرنده‎نگری در خوزستان» رونمایی می‎شود

«کتاب عشق» نزار قبانی با ترجمه محبوبه افشاری منتشر شد

مدارس و ادارات خوزستان دوشنبه دایر هستند

استاندارخوزستان:برنامه های دهه فجر با محوریت جوانان تدوین و اجرا شود

انجمن هنرهای تجسمی استان خوزستان عضو می‌پذیرد

کتاب «لسان العرب فی الساحل و الجزر» نوشته توفیق نصاری منتشر شد

نخستین کتاب تصویرگران خوزستان منتشر می‌شود

اعلام نتایج اولیه دومین گرنت عکاسی علی هویسی

«عشق و چیزهای دیگر» مصطفی مستور زیر تیغ سانسور!

مدارس و مراکز دانشگاهی 21 شهرستان خوزستان یکشنبه نیز تعطیل است

کمبود مدارس ابتدایی پسرانه ، چشم انداز نگران کننده آموزش و پرورش دزفول

معرفی برگزیدگان پانزدهیمن جشنواره تئاتر عربی خوزستان

امتحانات دانشگاههای شهرستانهای گرفتار ریزگرد در خوزستان پابرجاست

سطح پایین سواد فرهنگی از تهدید های جدی فرهنگ جوامع است

آیین نکوداشت سردار بی بی مریم بختیاری در اهواز برگزار شد

فعالیت ستاد صیانت از آثار فرهنگی تاثیر مستقیم در اقتصاد سینمای ملی دارد

امام جمعه ماهشهر: شایستگی و کارآمدی ملاک سنجش و انتخاب مدیران است

جشنواره بین‎المللی تئاتر عربی خوزستان آغاز به کار کرد

آکادمی موسیقی صبا در اهواز روی صحنه می‌رود

تعطیلی مدارس هندیجان و بندر امام (ره) در نوبت عصر سه شنبه

بخش تجلی اراده ملی جشنواره فیلم فجر درمنطقه آزاد اروند برگزار می شود

آثار 23 عکاس خوزستانی در جشنواره بین‌المللی عکس خیام

نقاشیخط‌های رضا هادی‌زاده را در گالری مهر و هنر اهواز ببینید